Dorota Gawrońska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Chyby
Suchy Las
Złotniki
Baranowo
Komorniki
Luboń
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W Końcu! Prawdopodobnie najlepsze korepetycje z chemii. Ze mną nadrobisz zaległości oraz dowiesz się jak zdać maturę z bardzo wysokim wynikiem

Zbliża się matura, egzamin gimnazjalny, czy też 8-klasisty?
Przygotowujesz się do konkursu z chemii bądź olimpiady?
Chcesz nadrobić zaległości?
Nie rozumiesz, co nauczyciel do Ciebie mówi?
Chcesz być na bieżąco z materiałem?

Spokojnie, trafiłeś w dobre ręce.

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po kierunku chemia ze specjalizacją pedagogiczną i doktorantką Nauk Chemicznych.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami przygotowującymi się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Pomogę Ci zdać maturę z satysfakcjonującym wynikiem, a także poprawić ocenę z przedmiotu.

Wspólną pracę rozpoczynamy od ustalenia poziomu Twojej wiedzy i określenia stopnia zaległości. Szybko przystąpimy do realizacji założonych przez Ciebie celów . Zajęcia prowadzę według indywidualnie dobranego do każdego ucznia programu nauczania. Pracuję głównie na swoich materiałach.

Chemia składa się z kilku działów, które są ze sobą ściśle powiązane. Wykorzystując skuteczne metody nauczania, pomogę Ci ją zrozumieć i umiejętnie wykorzystywać zdobytą wiedzę.Od Ciebie wymagam wyłącznie zaangażowania. Razem na pewno osiągniemy założony cel.

Zajęcia odbywają się w dogodnym dla Ciebie terminie, w Twoim miejscu zamieszkania. Dzięki czemu nie zapomnisz zabrać ze sobą notatek, podręcznika, czy też zbioru zadań. Przede wszystkim jednak będziesz czuł się swobodnie i skupisz się wyłącznie na pogłębianiu wiedzy. To bardzo ważne podczas nauki.

Chemia, nie jest tak straszna, jak może się wydawać. Zapewniam Cię , że już po kilku zajęciach ze mną polubisz ten przedmiot, a po kilkunastu zostaniecie dobrymi przyjaciółmi.

Lekcje prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze i dogodnym miejscu dla ucznia.

Cena za lekcje 260 zł/ 60 min

Tel. 609 094 082 (Dorota)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Dorota Gawrońska
Telimeny 25
62-052 Komorniki
NIP: 7773298583

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Chemia
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Chemia Kosmeceutyczna
Kursy i szkolenia
06.2010
Blok pedagogiczny
Doświadczenie
09.2020 - aktualnie
Zespół Szkół w Poznaniu
nauczyciel chemii w klasach biologiczno-chemicznej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2022

Mój syn - Bartek - miał lekcje z Panią Dorotą w 7 i 8 klasie szkoły podstawowej przygotowujące do Wielkopolskiego Konkursu Chemicznego. Bartek już w 7 klasie, dzięki Pani Dorocie, znakomicie opanował materiał z 7 i 8 klasy i zabrakło mu kilku punktów do etapu wojewódzkiego tego konkursu.
W 8 klasie bez problemu został laureatem i zajął 1 miejsce w Wielkopolskim Konkursie Chemicznym oraz został laureatem, zajmując 2 miejsce w Polsce, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Chemicznej, której ostatni etap był organizowany w Krakowie.
Te sukcesy, nie tylko pozwoliły mu się dostać do klasy medycznej wymarzonego liceum nr 8 w Poznaniu, ale również sprawiły, że obecnie bez problemu radzi sobie z materiałem 1 klasy licealnej.
Pani Dorota jest bardzo wymagającą nauczycielką, ale jednocześnie potrafi w zrozumiały sposób przekazać wiedzę z zakresu chemii i zaszczepić nastolatkom miłość do tego przedmiotu. Polecam Panią Dorotę w 100 % i bardzo jej dziękuję za bycie tak wspaniałym pedagogiem dla mojego syna. Z pewnością zwrócę się do Pani Doroty o kolejne korepetycje przygotowujące Bartka do matury z chemii rozszerzonej.
Pozdrawiam

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2021

Lekcje są łatwe do zrozumienia, robimy dużo zadań i wszytko zostaje jasno objaśnione.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Pani bardzo profesjonalna przyklada sie do swojej pracy, bardzo umiejetniw tlumaczy lekcje, polecam w 100%

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Serdecznie polecam lekcje z Panią Dorotą. Wszystko wytłumaczone w jasny, zrozumiały sposób. Dużo ćwiczeń aby utrwalić wiedzę. Po tych lekcjach chemia przestała byś taka straszna.

avatar
Bartosz Misterski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Dzięki lekcjom z Panią Dorotą udało mi się wygrać Wojewódzki Konkurs Chemiczny dla szkół podstawowych. Osiągnąłem także 2 miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Chemicznej. Miła atmosfera podczas lekcji i wyrozumiały nauczyciel potrafiący wszystko wytłumaczyć to czego potrzebowałem. Pani Dorota w swoje lekcje wkłada ogrom pracy i przygotowań, co można łatwo zobaczyć po moich wynikach.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Dzięki lekcjom z Panią Dorotą w ciągu roku zrozumiałam chemię na tyle, że udało mi się dostać na mój wymarzony kierunek lekarski. Do matury w tym roku podeszłam z ogromnym spokojem i dużą wiedzą. Podczas lekcji wiedza była przekazywana w sposób łatwy do zrozumienia, dzięki czemu wszystko zapamiętywałam szybciej. Zagadnienia, które wcześniej były dla mnie nie do zrozumienia, stały się bezproblemowe. Dodatkowy plus za miłą atmosferę na lekcjach :) Polecam w 100%!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Dorotą, były prowadzone profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze. Dzięki Pani chemia przestała być taka straszna a niektóre działy naprawdę polubiłam.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Dzięki lekcjom z Panią Dorotą chemia przestała wydawać mi się taka straszna. Wszystko wytłumaczone w jasny sposób i w przyjemnej atmosferze. Bardzo polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Po lekcjach z panią dorota mature zdałem na 95%. i dostalem sie na wymarzona medycynę. Liczyliśmy bardzo duzo zadań które były bardzo dobrze wytłumaczone. Dodatkowo lekcje byly prowadzone w bardzo milej atmosferze. Polecam w 100%.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Jest bardzo zadowolony. Polecam

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Dzięki lekcji z Panią dostałam się na wymarzona medycynę, obliczenia chemiczne, które były moja pięta Achillesa stały się proste i przyjemne. Otrzymywałam bardzo dużo zadań z różnych zbiorów zadań a także wiele autorskich. Wszystkie moje pytania i watpliwości na lekcji były wyjaśnione. Polecam w 100%

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2019

Jestem uczennicą 2 klasy LO, do matury przygotowuję się z Panią Dorotą od sierpnia ubiegłego roku i zapewniam że lepszego korepetytora z chemii nigdzie nie znajdziecie! Pani Dorota jest pogodną osobą , bardzo miłą i ma świetny kontakt z młodzieżą. Gdy istnieje potrzeba przedłużenia zajęć lub przeprowadzenia dodatkowej lekcji np.przed sprawdzianem zawsze znajdzie czas i chęci by dojechać do ucznia. Oprócz przeprowadzania materiału z korepetycji Pani Dorota zawsze chętnie i profesjonalnie tłumaczy zagadnienia ze szkoły jeżeli zajdzie taka potrzeba. Na każdych zajęciach dostaję pakiety zadań maturalnych zazwyczaj z 3 różnych zbiorów zatem nigdy nie ma czasu na nudę :) każde zadanie które było problematyczne jest zawsze wytłumaczone do skutku! Podsumowując jeżeli chcecie dobrze przygotować się do matury , zrozumieć materiał ze szkoły i polubić chemię nie znajdziecie nikogo lepszego niż Pani Dorota!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Gorąco polecam Panią Dorotę! Zanim zaczęłam korepetycję z Panią Dorotą chemia była dla mnie czarną magią. Dzięki niej szybko nadrobiłam zaległości I poprawiłam oceny. Rewelacyjnie tłumaczy, w zrozumiały sposób. Pełen profesjonalizm. Dzięki Pani Dorocie polubiłam chemię

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2017

Super korepetytorka dobrze przygotowana, na biezaco z materialem, sympatyczna, potrafi dostosować do ucznie, nie ma problemu z dojazdem. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Rok korepetycji z Panią Dorotą był zbawieniem! Lekcje prowadzone były w sposób jasny i rzeczowy, a jeśli trzeba było coś wyjaśnić, to Pani zawsze znalazła sposób żeby to zrobić :) Dodatkowym plusem była elastyczność oraz dopasowanie godzin korepetycji - jeśli coś nagle wypadło albo trzeba było zmienić termin, nigdy nie było większych problemów.
Gorąco polecam, ponieważ nauka z tą Panią na pewno nie pójdzie na marne. I z pewnością od września powrócę na lekcje do Pani Doroty.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Wszystkim bardzo mocno polecam te korepetycje! Wczoraj dostałem wyniki z matury rozszerzonej z chemii, 92% !!! Podstawę napisałem na 96%. Pani Dorota to niesamowity nauczyciel, najlepsza atmosfera i dużo wiedzy na każdej lekcji

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Doroty. Moje problemy z chemii zaczęły się już w gimnazjum, odkąd zaczęłam lekcje z Panią Dorotą chemia stała się dla mnie prosta! Pani Dorota tłumaczy bardzo zrozumiale i jest bardzo sympatyczna. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.