Dorota Gawrońska

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Poznań
Plewiska
Chyby
Suchy Las
Złotniki
Baranowo
Komorniki
Luboń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 / 60 min

Dorota Gawrońska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

W Końcu! Prawdopodobnie najlepsze korepetycje z chemii. Ze mną nadrobisz zaległości oraz dowiesz się jak zdać maturę z bardzo wysokim wynikiem

Zbliża się matura, egzamin gimnazjalny, czy też 8-klasisty?
Chcesz nadrobić zaległości?
nie rozumiesz, co nauczyciel do Ciebie mówi?
Chcesz być na bieżąco z materiałem?

Spokojnie, trafiłeś w dobre ręce.

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po kierunku chemia ze specjalizacją pedagogiczną i doktorantką Nauk Chemicznych.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami przygotowującymi się do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Pomogę Ci zdać maturę z satysfakcjonującym wynikiem, a także poprawić ocenę z przedmiotu.

Wspólną pracę rozpoczynamy od ustalenia poziomu Twojej wiedzy i określenia stopnia zaległości. Szybko przystąpimy do realizacji założonych przez Ciebie celów . Zajęcia prowadzę według indywidualnie dobranego do każdego ucznia programu nauczania. Pracuję głównie na swoich materiałach.

Chemia składa się z kilku działów, które są ze sobą ściśle powiązane. Wykorzystując skuteczne metody nauczania, pomogę Ci ją zrozumieć i umiejętnie wykorzystywać zdobytą wiedzę.Od Ciebie wymagam wyłącznie zaangażowania. Razem na pewno osiągniemy założony cel.

Zajęcia odbywają się w dogodnym dla Ciebie terminie, w Twoim miejscu zamieszkania. Dzięki czemu nie zapomnisz zabrać ze sobą notatek, podręcznika, czy też zbioru zadań. Przede wszystkim jednak będziesz czuł się swobodnie i skupisz się wyłącznie na pogłębianiu wiedzy. To bardzo ważne podczas nauki.

Chemia, nie jest tak straszna, jak może się wydawać. Zapewniam Cię , że już po kilku zajęciach ze mną polubisz ten przedmiot, a po kilkunastu zostaniecie dobrymi przyjaciółmi.

Lekcje prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze i dogodnym miejscu
Cena za lekcje 120 zł/60 min
Tel. 609 094 082 (Dorota)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
06.2010
Blok pedagogiczny
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2019

Jestem uczennicą 2 klasy LO, do matury przygotowuję się z Panią Dorotą od sierpnia ubiegłego roku i zapewniam że lepszego korepetytora z chemii nigdzie nie znajdziecie! Pani Dorota jest pogodną osobą , bardzo miłą i ma świetny kontakt z młodzieżą. Gdy istnieje potrzeba przedłużenia zajęć lub przeprowadzenia dodatkowej lekcji np.przed sprawdzianem zawsze znajdzie czas i chęci by dojechać do ucznia. Oprócz przeprowadzania materiału z korepetycji Pani Dorota zawsze chętnie i profesjonalnie tłumaczy zagadnienia ze szkoły jeżeli zajdzie taka potrzeba. Na każdych zajęciach dostaję pakiety zadań maturalnych zazwyczaj z 3 różnych zbiorów zatem nigdy nie ma czasu na nudę :) każde zadanie które było problematyczne jest zawsze wytłumaczone do skutku! Podsumowując jeżeli chcecie dobrze przygotować się do matury , zrozumieć materiał ze szkoły i polubić chemię nie znajdziecie nikogo lepszego niż Pani Dorota!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2018

Gorąco polecam Panią Dorotę! Zanim zaczęłam korepetycję z Panią Dorotą chemia była dla mnie czarną magią. Dzięki niej szybko nadrobiłam zaległości I poprawiłam oceny. Rewelacyjnie tłumaczy, w zrozumiały sposób. Pełen profesjonalizm. Dzięki Pani Dorocie polubiłam chemię

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2017

Super korepetytorka dobrze przygotowana, na biezaco z materialem, sympatyczna, potrafi dostosować do ucznie, nie ma problemu z dojazdem. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Rok korepetycji z Panią Dorotą był zbawieniem! Lekcje prowadzone były w sposób jasny i rzeczowy, a jeśli trzeba było coś wyjaśnić, to Pani zawsze znalazła sposób żeby to zrobić :) Dodatkowym plusem była elastyczność oraz dopasowanie godzin korepetycji - jeśli coś nagle wypadło albo trzeba było zmienić termin, nigdy nie było większych problemów.
Gorąco polecam, ponieważ nauka z tą Panią na pewno nie pójdzie na marne. I z pewnością od września powrócę na lekcje do Pani Doroty.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Wszystkim bardzo mocno polecam te korepetycje! Wczoraj dostałem wyniki z matury rozszerzonej z chemii, 92% !!! Podstawę napisałem na 96%. Pani Dorota to niesamowity nauczyciel, najlepsza atmosfera i dużo wiedzy na każdej lekcji

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Doroty. Moje problemy z chemii zaczęły się już w gimnazjum, odkąd zaczęłam lekcje z Panią Dorotą chemia stała się dla mnie prosta! Pani Dorota tłumaczy bardzo zrozumiale i jest bardzo sympatyczna. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze Zdecydowanie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.