Dorota Hartman

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Katowice
Mikołów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj:)
Zapraszam na intensywne lekcje języka niemieckiego we wspierającej atmosferze:)

MOI UCZNIOWIE
- są doceniani za bardzo poprawną mowę (gramatyka w niemieckim to podstawa i ja się tego trzymam)
- zdają certyfikat Goethego za pierwszym podejściem (wszystkie poziomy)
- są chwaleni za szeroki zakres słownictwa (słownictwo trzeba poszerzać, poszerzać i jeszcze raz  poszerać, a ja mam na to sprawdzone sposoby)
- realizują dzięki tym lekcjom marzenie o stażu/ pracy na obszarze niemieckojęzycznym 

  • dla studentów medycyny/ lekarzy - extra język medyczny

CENA
190 zł / 50 minut dla jednej osoby
250 zł / 60 minut dla pary

KONTAKT
Masz dodatkowe pytania lub chcesz zarezerwować lekcję - napisz do mnie - odpowiadam w ciągu doby:)

 

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 14:00
Wtorek06:00 - 20:00
Środa06:00 - 14:00
Czwartek06:00 - 14:00
Piątek06:00 - 14:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2005
Uniwersytet Opolski
Magister
germanistyka
01.2017 - 01.2019
UW
Podyplomowe studia dla tłumaczy przysięgłych
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2002 - 06.2005
EDC Szkoła Języków Obcych
10.2005 - 06.2006
CUJ Albion
09.2008 - 06.2015
Britannia
01.2015 - 12.2017
Tenneco
01.2018 - aktualnie
Germania
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Magda i Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2022

Polecamy zajęcia z Dorotą. Punktualność, wiedza oraz sposób jej przekazywania są jej mocnym atutem. Wieloletnie doświadczenie i bycie „up to date” powodują, iż lekcje są interesujące a materiał lepiej zapada w pamięć. Cierpliwość w stosunku do braków studentów jest niewyobrażalna.
Zajęcia w parach są dobrze zorganizowane, wzajemna rywalizacja świetnie motywuje do nauki.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Mogę z czystym sumieniem polecić lekcje z Dorotą. Lekcje dostosowane są do moich potrzeb i dobrze zaplanowane. Bardzo cenię sobie powtórki na początku każdego spotkania i to, że Dorota pomaga mi usystematyzować wiedzę i zrozuniec strukturę języka niemieckiego. Naprawdę Dorota jest bardzo dobrym nauczycielem.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Mogę z czystym sumieniem polecić lekcje u pani Doroty każdemu, kto pragnie opanować język niemiecki, również medyczny. Świetne przygotowanie do każdych jednych zajęć; bardzo przyjazna atmosfera; indywidualne podejście do ucznia i jego potrzeb; anielska ciepliwość; umiejętność przekazywania wiedzy w prosty i zrozumiały sposób; metody nauczania, które są po prostu skuteczne i nie nudzą, a sprawiają, że nauka to przyjemność i właściwe relaks, zero stresu (przez co, mam wrażenie, przyswaja się szybciej). Pierwszy nauczyciel języka niemieckiego, który potrafił we mnie obudzić pasję i ciekawość tego języka :) Jestem bardzo zadowolona z wyboru i polecam wszystkim!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Dorota to świetny nauczyciel z profesjonalnym podejściem. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Potrafi bardzo dobrze i w zrozumiały sposób przekazać wiedzę. Bardzo szybko wyłapuje braki u ucznia, by móc nad nimi pracować. Zaangażowana, zależy jej, by kogoś nauczyć. Zajęcia przebiegają w miłej, przyjemnej atmosferze. Polecam z całego serca

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Dorota jest bardzo dobrym nauczycielem, który swoją pracę wykonuje z pasją. Świetnie tłumaczy zagadnienia z gramatyki oraz wykazuje się ogromną cierpliwością. Wykorzystuje dużo dodatkowych materiałów. Zajęcia z niemieckiego mijają błyskawicznie w bardzo przyjemnej atmosferze. Każdą lekcję zaczynamy od krótkiej powtórki z poprzedniej lekcji, co pozwala dużo szybciej zapamiętać nowe słowa, zwroty. Nauczyłam się bardzo dużo w krótkim czasie, a co najważniejsze bardzo polubiłam niemiecki i zmotywowałam się do dalszej nauki. Poza tym Dorota jest przesympatyczną osobą. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć, serdecznie polecam :).

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Dorota jest świetną Nauczycielką z powołaniem. Widać, że lubi, to czego uczy i zaraża swoją pasją. Stosuje bardzo skuteczna metodę na zasadzie: nowe zagadnienie, a potem powtarzanie tak długo, aż coś co było czarną magią nagle staje sie proste. Ale nie żadne "klepanie", zajęcia są zdywersyfikowane, dostosowane do zainteresowań ucznia, przez co jest ciekawie. Jest bardzo profesjonalna i cierpliwa. A do tego ma poczucie humoru, dystans do świata i widać, że lubi ludzi, co sprawia, że spotkania z nią nie dość, że uczą, to jeszcze sprawiają mi mnóstwo przyjemności.
Gorąco polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2021

Zajęcia z niemieckiego z Dorota rozpoczęłyśmy z polecenia. Jest to bardzo kompetentny nauczycielka, która prowadzi zajęcia w przyjaznej i miłej atmosferze. Zagadnienia gramatyczne są przekazywane w zrozumiały sposób poparte bardzo duża liczba zdań, co przyczynia się do skutecznej i szybkiej nauki języka.
Bardzo polecam!

avatar
Kasia Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2021

W stu procentach polecam lekcje z Panią Dorotą. Jest zawsze świetnie przygotowana, dysponuje dużą ilością ćwiczeń i przykładów związanych z danym tematem. Każde zagadnienie najpierw krótko omawiamy teoretycznie, a potem przechodzimy do ćwiczenia w praktyce, co pomaga szybko opanować dany temat. Lekcję zawsze zaczynamy od powtórki zagadnień z poprzednich zajęć, dzięki czemu słówka nie uciekają z głowy. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i polecam z czystym sumieniem :)

avatar
Julia i Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2020

Bardzo miły i kompetentny nauczyciel.
Na każdych zajęciach stara sie przekazać dużo informacji opierajac je na mnóstwie praktycznych przykladów, przez co szybko sie wszystko zapamiętuje.
Jestesmy bardzo zadowolone.
Żałujemy jedynie, ze moglysmy sobie pozwolic na tylko jedna godzinke tygodniowo...przydala by sie jeszcze druga .

Dorota Hartman

Vielen Dank:)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Bardzo polecamy zajęcia z Panią Dorotą. Korepetycje bardzo mi pomogły i polepszyły poziom moich umiejętności. Zawsze mogłam liczyć na profesjonalne podejście i miłą atmosferę.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2020

Bardzo polecam zajęcia z panią Dorotą! Świetna atmosfera, pełen profesjonalizm w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć. Pani Dorota bierze pod uwagę indywidualne potrzeby i zainteresowania ucznia, co bardzo pomaga w skutecznym opanowaniu umiejętności językowych. Widzę u siebie bardzo duże postępy zarówno w konwersacji jak i w innych aspektach nauki języka.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2020

Dorota to świetny nauczyciel. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu w jaki pomaga mi odkurzyć mój niemiecki. Podczas rozmów i ćwiczeń wyłapuje zaległości, które szybko uzupełniamy dzięki intensywnym ćwiczeniom. Dba o wzbogacenie słownictwa i poprawne stosowanie gramatyki.
:)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Polecam serdecznie <3
Z panią Dorotą pracuje mi się fantastycznie. Dzięki niej zrozumiałam i usystematyzowałam wiele zagadnień, które sprawiały mi problem.
Pani Dorota ma anielską cierpliwość (naprawdę!), mimo że gramatyka jest problematyczna dla większości osób, to świetnie dopasowuje ćwiczenia, tak, że powoli samo wszystko jakoś się układa (sama byłam zdziwiona!) ;)
Poza tym zawsze powtarzamy nowe słownictwo i z czasem na zajęciach widać, że to sumienne powtarzania się opłaca!
Dodatkowo pani Dorota jest super osobą i zawsze mam lepszy humor po naszych wspólnych zajęciach :D
Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do zajęć skype, ale teraz nie wyobrażam sobie nauki w inny sposób.
Naprawdę polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

BARDZO POLECAM. W krotkim czasie nauczylam sie tak wiele! Atmosfera jest super, przekazywana tresc praktyczna. Nacisk na mowienie nawet jak zaczynasz od podstaw - zdecydowanie na PLUS!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Zajęcia na które po prostu chce się przychodzić. Przyjemna i luźna atmosfera, zdecydowanie lepsza niż za czasów szkolnych. Duża różnorodność w prowadzeniu zajęć, gdzie po wytłumaczeniu można poćwiczyć słownictwo, formy lub gramatykę np. w formie prostych gier z resztą grupy. Kiedy to mimowolnie można sporo zapamiętać i przemóc się do mówienia po niemiecku.
A co najważniejsze, Dorota jest bardzo cierpliwa i nie jest dla niej problemem, żeby coś wyjaśnić po raz kolejny lub pomóc nam zauważyć i poprawić popełniane przez nas błędy. Co niezwykle pomaga w zrozumieniu zawiłości języka Niemieckiego :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Zanim poznałem Dorotę, lekcje niemieckiego przez lata były dla mnie torturą. Teraz jest zupełnie inaczej. Dorota dostosowuje zajęcia do potrzeb studenta nie tylko poziomem, ale przede wszystkim treścią i formą zajęć. Jednocześnie potrafi przemycić wiedzę gramatyczną nawet na lekcjach konwersacyjnych.
Po lekcji z Dorotą nie raz byłem zmęczony (nauka języka bywa ciężka), ale nigdy znudzony.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Mialam juz lekcje na Skype z kilkoma nauczycielami (ucze sie kilku jezykow) i musze przyznac, ze Dorota jest zdecydowanie najlepsza nauczycielka jaka do tej pory mialam. Zawsze swietnie przygotowana, dostosowuje lekcje do potrzeb studenta, ma dostep do wielu materialow, a takze potrafi swietnie zmotywowac do nauki. W krotkim czasie zrobilam bardzo duze postepy. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie kazdemu polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2019

Ocena: celujący.
Bardzo dobre lekcje, Nauczycielka z powołania kocha to co robi. Jej lekcje mijają błyskawicznie. Po każdej zostaje w głowie jakiś niemiecki element.
Gdybym wcześniej miał taką nauczycielkę, to pewnie teraz mówiłbym płynnie po niemiecku.

Dorota Hartman

Vielen Dank:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2019

Na początku byłam nieco sceptycznie nastawiona do zajęć online, teraz uważam, że są doskonałym rozwiązaniem zapewniającym elastyczność czasową i może nawet lepiej niż lekcje stacjonarne kontrolującym wymowę, zwłaszcza końcowek wyrazów dzięki słuchawkom. Dodatkowo lista słówek co tydzień motywuje do nauki, a to najważniejsze.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Dorotą. Jest sympatyczną osobą, która w zrozumiały i ciekawy sposób przekazuje wiedzę. Każde zajęcia mijają mi naprawdę szybko i dużo z nich wynoszę. Już po kilku lekcjach widzę bardzo duże postępy.
Zdecydowałam się na naukę przez skype, co do której początkowo miałam trochę wątpliwości, ale zupełnie niepotrzebnie, bo zajęcia są tak samo efektywne jak takie 'na żywo' :)

avatar
Janina,Ines
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Pani Dorota,jeżeli można tak powiedzieć to dla nas strzał w dziesiątkę :),nie spodziewałam się,że trafimy za pierwszym razem na tak sympatyczną,kompetentną,potrafiącą prowadzić bardzo ciekawie lekcje na których nie da się nudzić..Moja córka już sporo się nauczyła,a to dopiero początek nauki języka niemieckiego.Bardzo,bardzo polecam Panią Dorotę :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Z Panią Dorotą przeprowadzamy lekcje przez komunikator Skype. Z każdej odbytej lekcji jestem bardzo zadowolona. Wiele już się nauczyłam, a efekty naszej współpracy są zauważalne w mojej pracy. W razie problemów Pani Dorota jest zawsze pomocna.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Już pierwsze lekcje dają spore rezultaty. Tak naprawdę ja wykupiłam 10 godzin i bez problemu zdałam maturę na przyzwoitym poziomie.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Miła Pani, która rewelacyjnie podchodzi do swoich uczniów, dzięki tym lekcjom udało mi się zaliczyć niemiecki na ponad 90%, a muszę powiedzieć, że przed nauką moje średnie oceny z niemieckiego to był tróje.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Razem z chłopakiem mamy zajęcia on-line z Panią Dorotą .Jesteśmy Bardzooo zadowoleni.
Niesamowite doświadczenie i profesjonalizm.
Zawsze idealnie przygotowana do zajęć.
Przesympatyczna osoba.Umie pracować z ludźmi.Na spokojnie wyjaśni niezrozumiałe rzeczy ze spokojem.
Po każdych zajęciach czujemy, że jesteśmy lepsi.
Bardzo Polecamy.

Dorota Hartman

Dziękuję Kasia, praca z Wami to czyta przyjemność:)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Same superlatywy za wszystko:
1. Za pełne zaangażowanie i radość z nauczania, bo to się czuje.
2. Za wdrażanie od samego początku konwersacji.
3. Za to, że nie wiadomo kiedy bite 90 minut mija.
4. Za czerwone wypieki na policzkach z aktywności nieprzerwanej.
5. Za kreatywność w przekazywaniu wiedzy i brak nudy.

Dorota Hartman

Bardzo dziękuję:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Matura bezproblemowo zdana na 96%, po zaledwie kilkunastu lekcjach przed egzaminem. Pani Dorota rewelacyjnie tłumaczy, co przekłada się na błyskawiczne przyswajanie wiedzy. Polecam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Super zajęcia z bardzo dobrze przygotowanym lektorem. Czas zajęć optymalnie dobrany do poziomu ucznia. Najpierw p. Dorota uczyła naszą córkę w wieku szkolnym, ale widząc jakie postępy zrobiła, zdecydowaliśmy się na zlecenie jej prowadzenie kursu j. niemieckiego dla kilku naszych pracowników. Wszyscy bardzo zadowoleni. Tak więc jak najbardziej polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Na ogłoszenie p.Doroty trafiłem przypadkowo, ale już po pierwszych zajęciach wiedziałem, że polubię niemiecki :) Nauczyciel z powołania, widać że ta praca sprawia jej przyjemność. Sympatyczna, zawsze przygotowana do zajęć, korzysta z różnych pomocy dydaktycznych i co ważne ma bardzo indywidualne podejście do ucznia. Obecnie korzystam z nauki przez Skype, gdyż nic nie tracąc na jakości, oszczędzam na czasie i kosztach dojazdu. Gorąco Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.