Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Szczecin (Niebuszewo +3)

Dorota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Dorota

O mnie

Język niemiecki efektywnie i w swobodnej atmosferze !JAK TO ROBIĘ ?

Moja nauka polega na dokładnym zbadaniu poziomu znajomości języka u ucznia i określenia rejonu, który wymaga uzupełnienia wiedzy. Każdorazowo prowadzę notatki z zajęć umożliwiające mi dokładną analizę postępów w nauce. Zapewniają mi także wgląd w tok nauczania i pozwalają zaplanować dalsze lekcje.

Zajęcia prowadzę w sposób zróżnicowany - od nauki z książki, przez filmiki, zajęcia plastyczne, rozmowy, lub nawet inscenizacje. Schemat prowadzenia zajęć dostosowuję odpowiednio do wieku ucznia, lub też do jego własnych upodobań. Jestem otwarta na wszelkie propozycje ze strony uczniów.Przygotowuję uczniów do nauki zarówno do szkoły jak i na własne potrzeby. Obecnie prowadzę zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 17 lat.DLACZEGO TO ROBIĘ ?

Od zawsze język niemiecki dawał mi frajdę. Ukończyłam dwa lata studiów germanistyki, pracuję sezonowo w Niemczech jako pracownik laboratorium i często odwiedzam ten kraj. Nauka języka niemieckiego daje mi satysfakcję oraz energię do dalszych działań. Działam tak, by motywować moich uczniów do nauki, oraz staram się, by i oni uczyli się go z przyjemnością, a nie z obowiązku. W każdym staram się zaszczepić ziarenko do dalszego rozwoju pod tym kątem. Uważam,że znajomość języka niemieckiego w naszym regionie daje ogromną perspektywę na znalezienie dobrej pracy, a co za tym idzie, budowania solidnej przyszłości.Jestem osobą dość wymagającą i sumienną. Jedyne czego wymagam to uśmiechu na twarzy i dobrego nastawienia ! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Wspaniała dziewczyna,spokojna i umiejąca przekazać wiedzę,polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.