Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Mysłowice (Janów miejski)
Mysłowice
Katowice
Sosnowiec
Lędziny
Imielin
Malarstwo i rysunek30 - 50 / 120 min

Agata

Opis ogłoszenia

Młodzież i dorosłych zapraszam na kurs rysunku i malarstwa dostosowany do umiejętności ucznia. Kurs może być formą przygotowania do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych. Jestem doktorantką na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach i posiadam doświadczenie w pracy ze studentami na tej samej uczelni.

Zapraszam również na kreatywne zajęcia dla dzieci, z podstaw rysunku, malarstwa i rękodzieła. Warsztaty są dopoasowane do zainteresowań ucznia.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.