Dominik Skępski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Łódź
Piotrków Trybunalski
Bełchatów
Częstochowa
Sosnowiec
Rybnik
Tychy
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na skuteczne korepetycje online w przyjaznej atmosferze. 

Oferuję:

  •  przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty oraz matury podstawowej
  • przygotowanie do kartkówek i sprawdzianów
  • pomoc w nadrobieniu zaległości z poprzednich lat
  • pomoc w lepszym przyswojeniu zagadnień omawianych na lekcjach
  • sprawdzanie poprawności wykonania prac domowych i pomoc w znalezieniu poprawnego rozwiązania
  • pierwsza lekcja na której przekonasz się czy taka forma nauki Ci odpowiada jest  darmowa

Od lat matematyka uznawana jest przez uczniów za jeden z najmniej lubianych przedmiotów. W 2022 aż 18% uczniów nie zdało matury z matematyki.Dlaczego tak wiele osób ma z nią problemy pomimo tylu lat nauki? W głównej mierze bierze się to z braków w podstawach. Wiele działów matematyki jest w pewnym stopniu ze sobą powiązana. Braki z jednego działu przekładają się na gorsze zrozumienie kolejnego, aż w pewnym momencie braki są na tyle dużo, że uczniowie rozumieją bardzo niewiele z bieżącego materiału, a to mocno ich zniechęca, bo mało kto lubi robić coś, w czym nie jest dobry. Właśnie dlatego tak ważne jest aby do każdego ucznia podchodzić indywidualnie aby dostrzec w czym ma największe problemy i nadrobić zaległości, dzięki czemu będzie mógł przekonać się do przedmiotu i nabrać więcej wiary we własne umiejętności.

Czego uczniowie mogą się po mnie spodziewać?

  • ·      Cierpliwości
  • ·      Wytłumaczenie wszystkich zagadnień w przystępny dla nich sposób
  • ·      Poszerzenie ich wiedzy o umiejętności skutecznego uczenia się, które będą mogli zastosować również w nauce innych przedmiotów (m.in. technika powtórek rozłożonych w czasie, dzięki której zapamiętują materiał na dłużej)
  • ·      Dobrego kontaktu również po zajęciach

W jaki sposób prowadzone są zajęcia?

Zajęcia przeprowadzane są za pomocą wirtualnej tablicy, po której razem możemy pisać tak jak po zwykłej tablicy.  Po zajęciach uczeń może zapisać  wszystko to, co było przerabiane na zajęciach i traktować to jako notatki, do których może później wrócić. Ponadto  uczeń po zajęciach otrzymuje materiał z zagadnień omawianych podczas lekcji, co przyda się do powtórek materiału.

Zadzwoń i umów się na lekcję próbną!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2023

Pan Dominik jest bardzo kontaktową osobą i przekazuje wiedzę w bardzo interesujący sposób :) Nigdy nie denerwuje się tylko z cierpliwością tłumaczy materiał ☺️

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2023

Bardzo dobrze tłumaczy zadania. Motywuje do dalszej nauki. Bardzo miły i może się dostosować czasowo.Cierpliwy.Bardzo polecam.

avatar
Kazimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2023

Pan Dominik potrafi w sposób jasny przekazać wiedzę uczniowi. Miły, empatyczny i kompetentny. Bardzo elastyczny. Motywuje do regularnej nauki.
Pasjonat.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2023

Jestem zadowolona z korepetycji do matury udzielanych przez Pana Dominika. Potrafi jasno wytłumaczyć zagadnienia i rozwiać moje wątpliwości ;) a zadania motywują do systematycznej pracy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.