lek. Dominik Mukrecki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Wałbrzych
Kamienna Góra
Świdnica
Legnica
Jelenia Góra
Warszawa
Lubin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferta na wakacje 2020 (do końca sierpnia) obejmuje lekcje w cenie 70 zł.

Cena lekcji po wakacjach (od września) będzie wynosiła 80 zł.

Zapraszam na zajęcia on-line z biologii, przygotowujące do matury oraz konkursów przedmiotowych na poziomie szkoły podstawowej i liceum.

Charakterystyka lekcji:

 • zajęcia prowadzone online
 • miła atmosfera
 • konkrety zamiast wywodów
 • przede wszystkim – efekty (sprawdź opinie)

Wyposażenie studia:

 • tablet graficzny umożliwiający pisanie po ekranie komputera
 • transmisja lekcji w jakości HD
 • automatyczne nagrywanie zajęć
 • dobra kamera i wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy

Dodatkowo oferuję:

 • materiały (zadania ze zbiorów) udostępnianie Uczniom
 • personalizację lekcji
 • wystawienie faktury za zajęcia na życzenie

Podczas zajęć nie odbieram telefonu. Proszę wówczas o SMS (+48 663 347 472).

Zajęcia stacjonarne możliwe w weekendy w przypadku zebrania większej grupy osób. Wówczas szczegóły oferty są ustalane indywidualnie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

lek. Dominik Mukrecki
ul. Główna
58-530 Kowary
NIP: 6112596372

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2015
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
Magister
Lekarski
10.2018 - aktualnie
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
Przygotowanie pedagogiczne
Kursy i szkolenia
.
Członkostwo w Mensa Polska
Doświadczenie
11.2016 - aktualnie
Wydanie podręcznika do chemii pt.: "Mam kota na punkcie chemii"
04.2017 - aktualnie
Wielka Powtórka Maturalna 2017
03.2018 - aktualnie
Wydanie podręcznika do biologii pt.: "Monocykl Krebsa"
04.2018 - aktualnie
Wielka Powtórka Maturalna 2018
04.2019 - aktualnie
Wielka Powtórka Maturalna 2019
05.2020 - aktualnie
Wielka Powtórka Maturalna 2020

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 75
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Natknęłam się na Pana Dominika w styczniu, kiedy zaczęłam się gorąco przygotowywać do matury z biologi, ponieważ marzyły mi się studia medyczne. Zależało mi na tym, aby iść swoim trybem nauki i na moich zasadach. Głównie chciałam wytrenować zdolność pisania pod klucz. Myślałam, że będzie to droga przez mękę, ale razem z takim korepetytorem, okazało się, że nie jest to takie trudne i po 5 miesiącach współpracy udało mi się napisać bardzo dobrze maturę. Chciałabym go wszystkim polecić ponieważ, człowiek ten posiada mnóstwo cierpliwości i niektóre zagadnienia tłumaczył mi po kilka razy do skutku. Bardzo podobało mi się, że korzystał z różnych stron i zdjęć, żeby dane zagadnienie pokazać mi zupełnie od podstaw, dzięki czemu wiedziałam ponad program, ale i lepiej rozumiałam o co w tym chodzi. Miałam zajęcia online i podchodziłam do nich sceptycznie, ale taka forma też jest świetna. Chciałam też bardzo podziękować Panu za to, że kiedy już myślałam, że mi się nie uda I widziałam same czarne scenariusze Pan dawał mi tyle pozytywnej energii, że walczyłam dalej. Zdecydowałam się nawet na zajęcia przed samą maturą, żeby tylko poczuć jego wsparcie i to, że mi się uda. Jeśli chcecie zainwestować w dobrego korepetytora, to właśnie dobrze trafiliście. :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Od czego zacząć? Współpracowałam z Panem doktorem Dominikiem już dwa lata i muszę przyznać, że były to najlepsze lekcje w karierze mojej edukacji ;) Miałam ogromny problem z chemią, która w naszej szkole była niemal nie uczona wcale, a dzięki Panu z 30% na pierwszych próbnych maturach osiągałam wyniki nawet trzykrotnie wyższe. Właściwą maturę napisałam na wynik, o którym nie śniło mi się marzyć na szkolnych lekcjach chemii i sprawiło to, że moje marzenie w postaci studiów medycznych są bardzo realne. Pan doktor jest osobą niezwykle inteligentną i czuć, że bardzo zależy mu na tym, by uczeń zrozumiał każdy aspekt problematycznego zagadnienia - nie ma takiej możliwości, by przejść do następnego zadania, bez zrozumienia swojego błędu :) To wszystko, jak i również fakt niezwykle profesjonalnego podejścia, sposobu prowadzenia lekcji i udostępnionych materiałów sprawiają, że nie ma słów, które pokazałyby jak ogromną pomocą obdarzył mnie Pan doktor Dominik. Gdyby pozostali nauczyciele wkładaliby choć 10% wysiłku, jaki Pan doktor wkłada do przekazania wiedzy swoim uczniom i ich motywacji, nikt nie pisałby matur na mniej niż 90% ;)
Bardzo, bardzo dziękuję za całą pomoc i wsparcie. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła uczyć się z Panem do przedmiotów z kierunku lekarskiego! :D Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Będę dobrze wspominać lekcje z panem Dominikiem. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze, a każde zagadnienie dokładnie tłumaczone. Pan Dominik od razu przechodzi do konkretów w efekcie można dużo "wyciągnąć" z każdej lekcji. Na korepetycje przyszedłem głównie z potrzeby nauki pisania odpowiedzi "pod klucz" z biologii. Dominik zwraca szczególną uwagę na czasowniki operacyjne, wskazuje różne haczyki, co pozwala na znalezienie sposobu na prawidłowe pisanie odpowiedzi pod maturę, a to było moim największym problemem. Ma zupełnie odmienne podejście do sposobu nauki do jakiego byłem przyzwyczajony przez nauczycieli w szkole jak i na korepetycjach. Stawia głównie na zrozumienie danego zagadnienia, ćwiczenie (zadania maturalne + arkusze), doczytywanie informacji na anglojęzycznych stronach. Widać, że pan Dominik to pasjonat, przekazujący informacje w sposób prosty i łatwy do przyswojenia. Dzięki niemu oraz ciężkiej pracy podwyższyłem swój wynik z biologii.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Na egzaminach próbnych z chemii strzelałam zamiast odpowiadać z pewnością. Na maturze było już całkiem inaczej, a wynik miałam 30% wyższy niż na próbnej. To wszystko dzięki korepetycjom. Dodatkowo pan Dominik ma najlepiej zorganizowany system zajęć i płatności ze wszystkich korepetytorów jakich kiedykolwiek poznałam. Wszytko bardzo profesjonalnie zrobione.

avatar
Eryk Kijowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2020

Jeśli szukasz pomocy w nauce z biologii i chemii to lepiej nie mogłeś trafić. Dominik jest najlepszym nauczycielem z jakim miałem styczność. Tłumaczy wszystko w naprawdę jasny i przejrzysty sposób tak że nawet najtrudniejsze rzeczy które wcześniej spędzały sen z powiek stają się proste :D. Lekcje przeprowadzane są w koleżeńskiej atmosferze przez co nie czuję się najmniejszego skrępowania w zadawaniu pytań. Cierpliwość Dominika nie zna granic więc dany temat zawsze był omawiany do momentu w którym faktycznie w pełni go zrozumiałem. W kryzysowych sytuacjach zawsze mogłem skontaktować się poprzez maila co pozwalało w szybki sposób rozwiać wszelkie wątpliwości związane z danym zagadnieniem. Pierwszy raz również miałem styczność z formą zajęć online i pomimo moich początkowych obaw taka forma zajęć okazała się w moim przypadku strzałem w dziesiątkę i z czystym sumieniem będę ją polecał. Dzięki naszej współpracy zrobiłem naprawdę ogromny postęp w samej nauce jak i podejściu do niej dlatego jeśli ktoś potrzebuje pomocy w osiągnięciu swojego naukowego celu bez najmniejszego wahania polecam Dominika ponieważ jest to nauczyciel z pasji który z pewnością pomoże Ci w jego osiągnięciu :D

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Polecam w 100% ! Na zajęciach panuje miła atmosfera. Pan Dominik posiada ogromną wiedzę, jest bardzo miły i cierpliwy :) Zajęcia online są MEGA opcją, bez straty czasu na dojazdy i wychodzenia z domu.

lek. Dominik Mukrecki

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię :) Cieszę się, że mogłem Ci pomóc w nauce. Życzę jak najlepiej napisanej matury oraz dostania się na wymarzone studia! :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Great tutor, having come from a place of confusion in terms of chemistry, I was well guided by this teacher. Lessons are well taught and explanations are well provided with further elaboration. Had lessons in order to get into a medical school, and I did, so the level of teaching is definitely sufficient

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Piatka z chemii i biologi na egzaminach klasyfikacyjnych dzieki panu Dominikowi . Moj syn Artur jest bardzo zadowolony . Nie potrzeba chodzic do szkoly , wystarczy tylko dobry korepetytor:

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze , a maturalne zagadnienia wytłumaczone w prosty i logiczny sposób. Bardzo polecam :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Z całego serca polecam Dominika. Jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, co zdarza się bardzo rzadko . Traktuje drugą osobę z szacunkiem i serdecznością co jest przejawem jego wysokiej kultury osobistej. Posiada dużą wiedzę i umiejetność jej przekazywania. Jest cierpliwy i sympatyczny, nawet gdy popełniasz ten sam błąd x razy, co w przypadku mojej osoby jest kluczowe by się nie zniechęcić . Do tego pisze super książki :) . Chciałoby się zawsze spotykać takich specjalistów na swojej drodze życiowej :) .

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

Serdecznie polecam! Zajęcia ciekawe i świetnie prowadzone. Nie ma również problemu z ewentualnym przełożeniem zajęć.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Serdecznie polecam Pana Dominika, bardzo mądry, cierpliwy i miły człowiek. Jeżeli była taka potrzeba tłumaczył coś dla mnie kilka razy, jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam pod jego skrzydła☺️ Jeszcze raz dziękuję☺️

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Korepetycje online z biologii z Panem Dominikiem były zawsze w przyjaznej, bezstresowej atmosferze :) Przez to, że jestem dużym chorowitkiem, to wielkim plusem był elastyczny grafik - bez problemu mogłam przełożyć zajęcia na inny dzień. Pan Dominik wszystko jasno tłumaczy, zwraca uwagę na najważniejsze aspekty zagadnienia, a jeżeli miałam kłopot ze zrozumieniem zadania, to spokojnie tłumaczył mi je do skutku :) Dodatkowym atutem jest to, że zajęcia sa nagrywane i można potem do nich wrócić!
Bardzo polecam!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Pan Dominik tłumaczy jasno i przejrzyście. Zwraca uwagę na najważniejsze zagadnienia, które mogą się pojawić na egzaminie. Dużą zaletą jest również to, że lekcje są nagrywane i można do nich wracać. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Serdecznie i z cala odpowiedzialnoscia moge polecic Pana Dominika. Omawiany material nie zostal przeze mnie tylko ,,zapamietany",ale co najwazniesze- zrozumiany , co jest podstawa do rozwiazania jakiegokolwiek zadania maturalnego , ktorego sie tyczy. Uwazam, ze nawiazanie wspolpracy z takim nauczycielem to sama przyjemnosc i satysfakcja. Zajecia online sa bardzo wygodna forma , Pan Dominik ma elastyczny grafik co jest duzym plusem. Bardzo sie ciesze , ze trafilam na tak dobrego korepetytora.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Do Pana Dominika trafiłem spanikowany tuż przed maturą i bardzo się cieszę, że tak się stało. Teraz jestem pewniejszy zadań maturalnych i swoich własnych możliwości. Praca z Panem ta sama przyjemność. To pewnie forma zajęć pozwala znaleźć czas nawet w tak gorący okresie. Polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Serdecznie polecam! Nareszcie zrozumiałam chemię i fizykę i dobrze wypadłam na egzaminie. Świetny korepetytor

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2019

Lekcje super!!! Czas szybko mija, przyjemnie prowadzona lekcja. Pan Dominik zna odpowiedź na każde zadane przeze mnie pytanie i dokładnie wie jak wytłumaczyć mi problematyczny wątek. Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Polecam zajęcia z panem Dominikiem :) Lekcje mijają w bezstresowej, przyjaznej atmosferze, pan Dominik stara się wytłumaczyć wszystko jak najprościej. Jeśli występuje kłopot z danym zagadnieniem - cierpliwie tłumaczy do skutku. Nie ma problemu z przełożeniem zajęć, jeżeli istnieje taka potrzeba. Wskazuje też informacje, które powinno się koniecznie przyswoić do matury, a które można sobie odpuścić - cenna pomoc zwłaszcza dla osób poprawiających i studiujących jednocześnie :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Bardzo polecam korepetycje z Panem Dominikiem. Zajęcia są ciekawe, panuje na nich miła atmosfera. Wiedza przekazywana jest w bardzo dobry, zrozumiały sposób. Zadania są tłumaczone, aż do skutku. Nie ma także problemu co do przełożenia zajęć. Polecam każdemu :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Ocena 'bardzo dobry' to zdecydowanie za mało. Lekcje z panem Dominikiem to czysta przyjemność połączona z rzetelnym i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Jest bogaty w wiedzę i potrafi ją w sposób łatwy do przyswojenia przekazać. Polecam każdemu! Zdecydowanie bezkonkurencyjna osoba na rynku korepetycji :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Nauczyciel bez zarzutu! Lekcje są prowadzone profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze. Pan Dominik ma wyjątkowe podejście do nauki, ale co ważne - jest ono efektywne. Dodatkowo nie ma problemu z ustaleniem czy zmianą terminu lekcji. Bardzo polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Korepetycje genialne, Pan Dominik to prawdziwy nauczyciel. Cały materiał przerobiony na spokojnie przed maturą. Po prostu warto, bo dzięki temu ma się pewność zdania matury z chemii na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Najlepszy korepetytor chemii z jakim się spotkałam po wielu poszukiwaniach. Pan Dominik łamie szkole schematy przekazywania wiedzy i pokazuje jak zrozumieć a nie wkuwać na pamięć. Ogromnym plusem jest też bardzo miła, bezstresowa atmosfera na zajęciach i dostęp do wielu (a właściwie wszystkich niezbędnych) zbiorów zadań. Szczerze polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Najlepszy korepetytor z jakim miałam do czynienia- bezstresowe zajęcia, przydatne sposoby na rozwiązywanie zadań, indywidualne podejście do ucznia, punktualność i wyrozumiałość. Szczerze polecam, Pan Dominik to człowiek z darem do nauczania :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2018

Polecam serdecznie! Na zajęciach panuje miła atmosfera.
Pan Dominik posiada ogromną wiedzę i zawsze służy pomocą.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Bardzo polecam korepetycje u Pana Dominika. Profesjonalne podejście do tematu, życzliwość w stosunku do ucznia, aktywizowanie go do zadań. To i wiele innych zalet sprawiają, że lekcja nie jest tylko suchym przekazywaniem wiedzy. Pan Dominik pomaga zarówno maturzystom jak i studentom. Dzięki korepetycjom niestraszne mi już roztwory buforowe! :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

Z Panem Dominikiem lekcje zawsze przebiegają sprawnie, na temat i konkretnie. Nie brakuje ciekawych dygresji i poszerzania wiedzy w różnych kierunkach. Każdemu kto ma Internet w domu szczerze polecam bo nie zawiedziecie się.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Szczerze polecam zajecia z Dominikiem, dobrze tlumaczy i jest niesamowicie wyrozumialy, do tego ma dar do nauczania, bardzo zaluje, ze w szkole brakuje pedagogow z takim podejsciem. Duzy plus takze za elastycznosc co do spotkan.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Bardzo polecam zajęcia z Dominikiem.Mimo, że nasza współpraca nie trwała zbyt długo to nawet w tak krótkim czasie zrozumiałam zagadnienia które sprawiały mi trudność. Miałam do czynienia z wieloma nauczycielami chemii i tylko Dominik potrafił do mnie dotrzeć. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Jeszcze raz polecam każdemu zajęcia z Dominikiem :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2018

Korepetycje są bardzo dobre, można dużo z nich wyciągnąć
Pan Dominik jest również bardzo miły przez co lepiej się uczy
Bardzo polecam

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2017

Polecam !!
Jeżeli ktoś chce zacząć swoją naukę chemii czy też biologi, nawet od zera. Wszystko super wyjaśnione oraz jeżeli potrzeba jest jeszcze raz wytłumaczyć także bez problemu.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2017

Zdecydowanie polecam!
Zaczynając przygodę z Dominikiem byłem uczniem dwójkowym- trójkowym, natomiast po roku regularnych korepetycji maturę 2017 z chemii zdałem na 82%. Same lekcje przebiegają w spokojnej, przyjemnej atmosferze. Lekcje przez internet nieprawdopodobnie proste i wygodne.

Jeszcze raz polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Polecam!
Miła atmosfera, pełen profesjonalizm, Dominik świetnie tłumaczy i motywuje do nauki.
Dzięki pomocy Dominika poprawiłem maturę i w tym roku dostanę się na lekarski z pierwszej listy.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Z Dominikiem przez rok przygotowywałam się do poprawki matury z chemii, były to zajęcia online. Zajęcia odbywały się w komfortowej atmosferze, dobre dopasowanie terminów zajęć do ucznia, nigdy nie było problemów aby zajęcia przesunąć, gdy zaistniała taka potrzeba. Dominikowi zawsze zależało aby dokładnie tłumaczyć zagadnienia z chemii, z którymi miałam kłopoty. Uzyskałam również pomoc w gromadzeniu materiałów do nauki. Bardzo chwalę sobie fakt, że bez wychodzenia z domu miałam zagwarantowany poziom zajęć taki sam, jak z nauczycielem "oko w oko" przez zastosowanie tablicy interaktywnej, gdzie rozwiązywane były zadania. Wszystkie te rzeczy przyczyniły się do uzyskania wysokiego wyniku z chemii, który pozwoli mi na dostanie się na medycynę. Bardzo polecam! :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Bardzo polecam tego Pana dzięki jego korepetycjom egzamin z biochemii mam już za sobą

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Pan Dominik swietnie przygotował mnie do egzaminu z biochemii, udziela lekcji rzetelnie, ma duża wiedzę i zawsze służy pomocą korepetycje dały zamierzony cel, egzamin zdany na 5 !
jeszcze raz dziękuję !

avatar
Ana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Pan Dominik posiada ogromną wiedzę! Miałam wielki problem w rozwiązaniu testu z przedmiotu jakim jest Biochemia. Pan Dominik bardzo szybko się z nim uporal oraz wyjaśnił i wytlumaczyl zagadnienia w zakresie pytań z którymi miałam duze problemy, których nie rozumialam. Swietna współpraca sprawia, że chce się wracać :) polecam ze szczerego serca :) Ogromna wiedza oraz inteligencja!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Na Dominika trafiłam przypadkiem, ale przypadek ten naprawdę okazał się strzałem w dziesiątkę. Lekcje z Dominikiem były przyjemnością, nie tracił czasu na rzeczy zbędne, a przekazywał wiedzę w możliwie najbardziej zwięzły sposób. Wiele się od niego nauczyłam, uważam, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam z całego serca.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Jestem panna z poprawki,tzn w tym roku po raz drugi podchodzilam do matury z chemii,zajęcia z Panem Dominikiem były moją.główna formą nauki. Jestem bardzo zadowolona ,wszystko tlumaczone w logiczny i prosty sposób, pomimo nieco skomplikowanej sytuacji życiowej wszystko i tak do mnie przemawiało i pozostalo w głowie :) myślę,ze w tym roku uzyskam znacznie lepszy wynik dzieki Panu Dominikowi ,serdecznie polecam :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Absolutnie bezkonkurencyjny korepetytor, którego z całego serca wszystkim polecam. Dzięki Panu Dominikowi poznałam inny sposób myślenia o biologii i chemii, a także super patenty na naukę czy rozwiązywanie zadań. Nauczyciel z ogromną wiedzą, cierpliwy, bardzo miły, punktualny i super przygotowany technicznie. Korzystałam z lekcji online, które okazały się znacznie skuteczniejsze niż tradycyjne korepetycje.
JESZCZE RAZ SZCZERZE POLECAM ZAJĘCIA Z PANEM DOMINIKIEM!

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2017

Świetne i wartościowe zajęcia. Wszystko dokładnie i sensownie wytłumaczone. Ogrom wiedzy przekazany w przyswajalny sposób. Pod koniec zajęć nie było tematu, który sprawiałby mi problem, a warto wspomnieć, że nie miałam w szkole rozszerzenia z chemii. Rewelacja. Oby więcej takich ludzi. Dziękuję i polecam wszystkim!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Bardzo polecam zajęcia z Dominikiem - zaletą jest przede wszystkim spora ilość zadań, których rozwiązanie jest na bieżąco oceniane i od razu mamy jasność, jak należy podejść do jakiegoś zagadnienia. Dominik cierpliwie wszystko tłumaczy, zajęcia przebiegają w przyjaznej i bardzo miłej atmosferze.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Korepetycje prowadzone bardzo profesjonalnie i ciekawie, pod koniec zajęć nie było tematów, których bym nie rozumiała. Atmosfera bardzo przyjemna. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2016

Bardzo polecam Dominika, korepetycje przez internet są niemal jak te tradycyjne.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2016

Dzięki Panu Dominikowi, dostałam się na studia medyczne za granicą.
Wspaniały nauczyciel. Przede wszystkim konkretny, wyrozumiały, cierpliwy, o nieprzeciętnej wiedzy.
W znakomity sposób potrafi wytłumaczyć, pomaga i motywuje do nauki.
Zajęcia odbywały się drogą Internetowa. Bardzo sceptycznie podchodziłam do takiej formy zajęć,
ale Pan Dominik jest świetnie przygotowany od strony technicznej i zawsze punktualny. Prowadzi dynamiczne, konkretne i treściwe lekcje.
Do każdej osoby podchodzi indiwidualnie, personalizuje zajęcia i zadania.
Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć ze zrozumieniem.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Świetny nauczyciel!
Nie tylko potrafi przedstawić materiał ale również zaciekawić i doradzić jak się uczyć. Dzięki Panu Dominikowi uzyskałam wynik 90% na maturze z chemii. Dziękuję i polecam!

avatar
Alexi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2016

Bardzo dobry nauczyciel posiadajacy rozlegla wiedze z dziedziny chemii, biologii i fizyki + super kontakt. Zajecia prowadzone sa na materialach w jezyku angielskim, corka uczy sie w Londynie od ponad dwoch lat, jest jedna z lepszych uczennic szkoly, w tyle zostawila wiekszosc angielskich dzieci, jedynym mankamentem jest to, ze corka jest troche leniwa ;-)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2016

Gorąco polecam korepetycje z Panem Dominikiem. Jestem uczniem gimnazjum i miałem kłopot z zrozumieniem zagadnień z chemii . Nigdy nie przepadałem za chemią , ale dzięki lekcją z p. Dominikiem inaczej patrzę na ten przedmiot .
Sposób prowadzenia zajęć (online) oraz wiedzą korepetytora wielki plus .
Jeszcze raz dziękuję .

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Bardzo dobre korepetycje. Dominik uczy konkretnie, tego co trzeba i pokazuje co tak naprawdę przyda się na maturze, a co nie przydaje się wcale. Stawia przy tym na dużo praktyki znajdując złoty środek pomiędzy żmudną teorią co jest moim zdaniem kluczowe, by napisać dobrze maturę. W obliczeniach uczy metod często o wiele prostszych i skuteczniejszych niż uczą w szkołach, a co za tym idzie wszystko wydaje się o wiele łatwiejsze. Dominik jest także bardzo elastyczny pod względem terminów zajęć i nigdy nie ma problemu, by przełożyć lekcję w razie potrzeby. Jak najbardziej polecam! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Zajęcia z Dominikiem polecam wszystkim, którzy chcą dobrze przygotować się do matury, a także zainteresować chemią. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze, a przede wszystkim są ciekawe! Nauczyłam się wielu "sposobów" na naukę chemii, o których wcześniej nie miałam pojęcia, albo nauczyciele podawali je jako "do zapamiętania". Dziękuję i polecam każdemu :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Bardzo polecam Dominika. Uczy rzeczy najważniejszy nie tracąc czasu na rzeczy zbędne. Polecam każdemu :) .

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Gorąco polecam korepetycje z Panem Dominikiem. Zajęcia mijały w bardzo przyjaznej atmosferze. Posiadaną OGROMNĄ wiedzę, P. Dominik przekazuje w sposób obrazowy i interesujący, a przede wszystkim zrozumiały dla ucznia! Wielkim plusem są zajęcia przez Internet.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2016

Polecam zajęcia z Panem Dominikiem. W bardzo przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę i nie dąży do tego by uczeń umiał na pamięć ale aby zrozumiał dane zagadnienie, co moim zdaniem jest najważniejsze. Pobierając korepetycje przez rok zrozumiałam i nauczyłam się więcej niż przez 3 lata w szkole :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2015

Szczerze polecam zajęcia z Panem Dominikiem :)
Lekcje przebiegają bardzo przyjemnie, w miłej atmosferze.
Pan Dominik ma dużą wiedzę, którą przekazuje w prosty sposób do przyswojenia uczniowi. Dzięki naszym wspólnym lekcjom szczerze polubiłam chemię, cokolwiek zaczęłam rozumieć i nawet zastanawiam się nad rozszerzoną maturą z chemii, więc gdy są problemy z chemią to nie warto zwlekać, a jak najszybciej skontaktować się z dobrym korepetytorem - Panem Dominikiem.
Pozdrawiam

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję za pozytywną opinię :) Z Sylwią pracuje się nam bardzo dobrze - oczywiście przez Internet. Każdy zadowolony Uczeń to satysfakcja dla nauczyciela.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Polecam wszystkim korepetycje z Dominikiem, jest miły, życzliwy a co najważniejsze bardzo uczciwy. Kontakt z Nim to czysta przyjemność. Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebował pomocy Dominik będzie pierwszą osobą z którą się skontaktuje. Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJE za pomoc. :)
Pozdrawiam

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję za opinię i mam nadzieję, że moja pomoc umożliwiła realizację zamierzonych celów :) Wypada mi jeszcze wspomnieć, że Piotr współpracował ze mną za pośrednictwem Internetu.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Dominik w bardzo przystępny sposób wytłumaczył mi wszystko czego nie rozumiałem z biologii. Nauczył także wielu nowych rzeczy. Widać że ma rozległą wiedzę, którą świetnie przekazuje. Termin i czas zajęć zawsze mi pasował idealnie. Cena jest przystępna, a atmosfera na zajęciach bardzo fajna.
W skrócie, naprawdę polecam.

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję za pozytywną opinię :) Michał to bardzo odpowiedzialny uczeń, który przygotowuje się do matury odpowiednio wcześnie. Taka postawa na pewno zaowocuje dobrym wynikiem na egzaminie.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Więcej mnie nauczył z chemii niż nauczycielka. Gorąco polecam.

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję i mam nadzieję, że wzbudziłem zainteresowanie chemią :) Tak czy inaczej - fakt prowadzenia zajęć przez Internet nie przeszkodził naszej współpracy - wręcz przeciwnie - umożliwił nam nawiązanie kontaktu mimo dzielącej nas odległości.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Świetny gość, pomógł mi szybko zrozumieć zagadnienia na egzamin. Polecam ! Bardzo dobrze przygotowany z duża wiedzą. Super tłumaczy.

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję za uznanie, cieszę się, że nasza współpraca dobrze się ułożyła. Oczywiście - pracowaliśmy online :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Dominik jest bardzo dobrym korepetyrorem. Potrafi wszystko jasno i zrozumiale wytłumaczyć. Polecam :)

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję serdecznie za opinię :) Z Michaliną również uczyliśmy się przez Internet. Wygodnie, w domu, bez tracenia czasu na dojazdy.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Wczoraj moja córka gimnazjalistka miała pierwsze zajęcia z p. Dominikiem. Obie jesteśmy zachwycone. Ona uwierzyła, że da radę się tego nauczyć, a ja, że jest szansa nadrobić zaległości. Bardzo dziękujemy:)

lek. Dominik Mukrecki

Nic nie daje większej satysfakcji, niż świadomości tego, że przywróciło się komuś nadzieję na poprawę :) Będziemy razem systematycznie pracować nad tym, aby Patrycja osiągnęła jak najwięcej!

Dziękuję za opinię :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2015

Bardzo polecam zajęcia z Dominikiem. Jest to jedyna osoba, która podjęła się rozwiązania zadania z chemii na poziomie studiów. Zadanie było wykonane w przejrzysty sposób, również kontakt należał do szybkich i przyjemnych. Dominik chętnie udziela odpowiedzi, które jasno tłumaczą dany problem. Również sposób zapłaty funkcjonuje na bardzo rzetelnych zasadach. Zachęcam do współpracy.

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję serdecznie za opinię, polecam się na przyszłość. Oczywiście, z Marzeną również współpracowaliśmy całkowicie ONLINE - Internet to świetne narzędzie :)

Powodzenia na studiach!

avatar
Irek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Dominik świetnie tłumaczy i łatwo go zrozumieć. Z korepetycji przez internet naprawdę można wiele się nauczyć nie wychodząc z domu. Jego ogromna wiedza i zapał do dzielenia się nią czyni go znakomitym korepetytorem. Polecam !

lek. Dominik Mukrecki

Cała przyjemność po mojej stronie :) Jak widać, w dobie Internetu nie ma praktycznie żadnych barier. Można efektywnie uczyć się spędzając czas w domowym zaciszu.

Powodzenia na studiach!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2015

Dzieki zajeciom z Dominikiem i Jego prostym i logicznym tlumaczeniom, nie musialam wkuwac calych stron podrecznika od chemii a ta nagle stala sie dla mnie jasna i zrozumiala.
Dominik to swietny korepetytor, dlatego polecam go w 100%! :)

lek. Dominik Mukrecki

Iza jest Uczennicą, której miałem przyjemność pomóc ONLINE - bez wychodzenia z domu, czekania na autobus i straty czasu na dojazd. Świetnie się nam współpracowało, zarówno podczas przygotowania do egzaminu maturalnego, jak i materiału z chemii na poziomie studiów.

Życzę dalszych sukcesów! :D

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2015

Zajęcia z Dominikiem przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Zawsze starał się wszystko jak najlepiej wytłumaczyć za pomocą niebanalnych przykładów. Polecam, naprawdę warto :)

lek. Dominik Mukrecki

Miło mi czytać taką opinię. Tym bardziej, że z Martą również uczyliśmy się całkowicie ONLINE. Przez Internet też się da!

Powodzenia podczas rekrutacji na studia :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Zajęcia są prowadzone konkretnie i zrozumiale. W miłej atmosferze. Wszystko dzięki jasnemu tłumaczeniu stało się nagle zaskakująco łatwe :) Polecam! Nawet miesiąc przed maturą. Warto!

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję serdecznie za pozytywną opinię! Mam nadzieję, że nasze wspólne starania zaowocują otrzymaniem przez Ciebie indeksu na wymarzonej uczelni i kierunku. Jestem podwójnie usatysfakcjonowany, dlatego że nasze zajęcia odbywały się całkowicie ONLINE. Wygodnie, w domu, o dowolnej porze, bez względu na miejsce zamieszkania :) Słowem - luksus. Dla obu stron.

Powodzenia na studiach!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2014

Moja przygoda z Dominikiem trwa już od lat, zarówno z chemii jak i biologii czy też angielskiego dla medyków. Dla Dominika nie ma rzeczy nie do wytłumaczenia a więc dla mnie i wielu moich znajomych-nie do zrozumienia. :) W nagłych wypadkach zawsze można na niego liczyć. Do tego niewyczerpana cierpliwość i poczucie humoru sprawiają, że nic nie jest straszne. Polecam GORĄCO!

lek. Dominik Mukrecki

Nie ma większej satysfakcji dla nauczyciela nad świadomość, że jego Uczeń osiągnął sukces! Klaudia jest teraz na II roku Dietetyki, chwali sobie studia i wie, że dobrze wybrała. Dziękuję za opinię i jeszcze raz powodzenia :D

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2014

Polecam korepetycje w miłej, kulturalnej atmosferze z młodym, ale bardzo zdolnym Dominikiem. Wszystkie ciężkie z pozoru zagadnienia tłumaczy w prosty i logiczny sposób bez zapamiętywania wszystkich wzorów.

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję za opinię i życzę powodzenia w dalszym studiowaniu wymarzonego kierunku :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2014

Polecam lekcje z Dominikiem! To świetny korepetytor, który dzięki miłej atmosferze podczas lekcji, dużej ilości materiałów pomógł mi przygotować się do poprawienia matury. Wiedzę przekazuje w sposób bardzo zrozumiały i pokazuje jak w szybki sposób zapamiętać wiele rzeczy, biorąc je "na logikę". :)

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję za pozytywną opinię :) Cieszę się, że udało Ci się dostać na studia - sukcesy Ucznia są sukcesami nauczyciela. Nauka to przyszłość, wbrew pozorom dostępna dla każdego!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2014

Chociaż moja współpraca z Dominikiem trwała krótko to zdecydowanie wpłynęła pozytywnie na moje oceny i spojrzenie na chemię. ;) Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się znów z nim skontaktować i wytrwać do matury.

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię :) Zapraszam do kontaktu - pracę zaczynamy od końca sierpnia. Na pewno pomożemy!

avatar
Mario
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2014

Dziękuję Dominikowi, nie raz wyciągnął mnie z opresji! Zrozumiały przekaz wiedzy oraz bardzo dobra atmosfera. Miło, konkretnie i na temat. Polecam gorąco! ;)

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję za opinię, życzę powodzenia na studiach!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2014

Polecam gorąco Dominika ! Dotąd abstrakcyjna chemia stała się zrozumiała ! :)

lek. Dominik Mukrecki

Miło mi :D Polecam się na przyszłość i życzę powodzenia w dalszej nauce!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2014

Dominik to świetny korepetytor. Dzięki jego pomocy chemia przestała być taka straszna! Polecam, a jego umiejętności oceniam na 5+! :)

lek. Dominik Mukrecki

Jestem niezmiernie wdzięczy na opinię :D Powodzenia na studiach!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

W miłej atmosferze udało mi się nadrobić zaległości z chemii, fizyki i matematyki dzięki pomocy Mikołaja i Pauliny. Zajęcia były prowadzone w sposób ciekawy i konkretny, przez co materiał łatwiej wchodził. Polecam każdemu!

lek. Dominik Mukrecki

W imieniu Mikołaja i Pauliny dziękuję serdecznie, polecamy się na przyszłość.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2014

Polecam wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę biologiczną, nie tylko stricte szkolną. Dużo zadań i wyjaśniania na praktycznych przykładach, i to w dobrej atmosferze! :)

lek. Dominik Mukrecki

Dziękuję serdecznie i polecam się na przyszłość :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.