Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Lublin

Dominik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5121 opinii
Dla użytkownika Dominik

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
TESOL/TESL/TEFL
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
14,000+ HOURS EXPERIENCE

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 121
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2022

Polecam gorąco. Pan Dominik to świetny nauczyciel. Na zajęciach zwraca na wszystko uwagę: wymowę, gramatykę... ale też na atmosferę. Jest bardzo zaangażowany, energiczny, pełen pozytywnej energii, którą potrafi zarazić. Nauka z nim to wielka przyjemność.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2022

Pan Dominik Stanecki wykazuje duże zaangażowanie i zapał w przekazywaniu wiedzy. Stosuje różnorodne metody nauczania, dzięki którym aktywizuje do efektywnej pracy. Super zajęcia.Dziekuję i polecam bardzo.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Dominik Stanecki zaraża energią i rozpoznaje potrzeby. Tworzy umiejętnie atmosferę potrzebną do wysiłku, bez którego przecież nie da się nauczyć języka. Zwłaszcza języka! Wie, jak umiejętnie wciągnąć w dyskusję, wskazuje błędy ale ich nie wytyka. Świetny warsztat trenerski, bezdyskusyjne umiejętności językowe, duża wiedza o pracy z grupą. Polecam bardzo!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Fantasyczny czas i zajęcia. Po dwudniowym szkoleniu wracam do pracy z garścią wiedzy i motywacji do działania. Po prostu teraz chce się więcej :) indywidualne podejście, praca nad wymową j.ang. (ps.dlaczego nikt wcześniej nie przykładał wagi do niuansów które mają takie znaczenie?!). Myślę, że cała grupa weszła na zupełnie inny poziom! Dziękuję i gorąco polecam zajęcia z p.Dominikiem.

avatar
Zaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Zajęcia prowadzone przez Pana Dominika były niezwykle interesujące i pouczające. Zwraca uwagę na wymowę i cierpliwie poprawia gramatykę. Intensywny kurs poprowadzony w dwa dni wniósł więcej do mojego słownictwa niż wielotygodniowe zajęcia. Bardzo serdecznie dziękuję i polecam!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Serdecznie polecam Pana Dominika
Dzięki oryginalnym technikom nauczania potrafi zaciekawić słuchacza i przekazać wiedzę w taki sposób, ze dużo informacji przyswaja się automatycznie. Niezwykle ciekawa osobowość. Polecam.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2021

Energia i zaangażowanie Dominika są wyjątkowe. Widać, że uczenie angielskiego jest jego pasją! Przede wszystkim pilnuje prawidłowej wymowy i koryguje wszystkie błędy, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Zachęcił mnie do dalszej nauki, nawet podczas codziennych obowiązków.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2021

Bardzo dobry nauczyciel. Zwraca szczególną uwagę na prawidłową wymowę, uczy jak komunikować się, aby być dobrze zrozumianym przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym. Duża uwagę przykłada do elementarnych zasad języka angielskiego i wyjaśnia je w przystępny sposób.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2021

Miałam przyjemność odbycia z Dominikiem dwudniowych warsztatów. Miało być intensywnie i było. Nawet podczas przerwy obiadowej obowiązywał język angielski :-) Było ciekawie, energetycznie, nie czuło się upływającego czasu. Świetny Nauczyciel, charyzmatyczny, w niekonwencjonalny sposób przekazujący swoją wiedzę. Bardzo polecam!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2021

Bardzo polecam Nauczyciela, w czasie dwudniowego kursu, mam wrażenie, zyskałam więcej niż podczas innych dłuższych kursów. Dominik przekazuje wiedzę zaskakująco barwnie, energicznie, nie można się nudzić. Emanuje pozytywną energią i po 8 godz. kursu jednego dnia miałam niedosyt...Angielskiego! czekając z niecierpliwością na kolejny dzień...Doskonały przykład, że nauka języka może być bardzo interesująca, szczerze polecam!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Bardzo polecam. Energiczny, pozytywny, niekonwencjonalny native speaker ze świetną dykcją. Nie traci czasu, prowadzi zajęcia różnorodnie i ciekawie. Podczas nauki zwraca uwagę na ważne aspekty rzadko lub wcale nie poruszane przez innych nauczycieli, jak articles, czasy, czy właściwa wymowa podobnych wyrazów (gdzie niewłaściwe ich wymawianie może zmylić/wprowadzić w błąd rozmówcę, szczególnie osobę używającą angielskiego jako języka ojczystego). Bardzo cenne lekcje. Mieliśmy intensywne dwudniowe zajęcia w niewielkiej grupie. Dominik nie tylko zwinnie zebrał podczas lekcji najważniejsze rzeczy potrzebne w prowadzeniu dobrej jakości rozmów po angielsku, ale „zbombardował” nas językiem i zmusił do „gadania” tylko w tym języku, do tego stopnia, że po tym intensywnym weekendzie nadal „myślałam” po angielsku a nie po polsku! Myślę, że jeszcze lepsze efekty osiąga się podczas systematycznej pracy.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2021

Spędziłam z Dominikiem 2 dni podczas intensywnego kursu. Nigdy nie przypuszczałam, że można tak bardzo poprawić swoje umiejętności w tak krótkim czasie, jednocześnie dobrze się bawiąc. Dominik zwraca uwagę na błędy na które żaden inny nauczyciel nie zwracał uwagi co w łatwy sposób podnosi poziom języka. Na pewno polecę go każdej osobie która będzie chciała nauczyć się angielskiego od podstaw lub po prostu poprawić swoje umiejętności.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Świetny nauczyciel. Nauka z Dominikiem nie przypomina rutyny jaką znamy ze szkoły. Uczy, motywuje i wskazuje drogę jak na prawdę skutecznie uczyć się języka. Indywidualne, dopasowane do potrzeb metody i materiały. Jeśli szukasz najlepszego nauczyciela języka, to jest właśnie ten gość.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Jedne z najciekawszych lekcji jakie można sobie wyobrazić. Bardzo urozmaicone, ciekawe merytorycznie. Dominik jest nietuzinkowy i posiada bardzo indywidualne podejscie co pozwana na nauke języka z duzą przyjemnościa. Lekcje są bardzo urozmaicone i ciekawe. Polecam lekcje z Dominikiem.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Polecam Dominika do nauki języka angielskiego. Ma naprawdę bardzo duże doświadczenie w nauczaniu i stosuje swoje wypracowane metody. Przekazuje praktyczne wskazówki i porady, jak szybko nauczyć się języka. Dodatkowo motywuje i zachęca do działania. Przy tym jest bardzo serdeczny i pomocny. W pełni koncentruje się na danym człowieku, jego umiejętnościach i predyspozycjach. Jeszcze raz gorąco polecam.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2019

Serdecznie polecam pana Dominika. Współpraca z nim była bardzo owocna i pomogła mi w mojej pracy nauczyciela akademickiego i naukowca podczas przygotowania zajęć dla obcokrajowców oraz prezentacji na międzynarodowe konferencje. Pan Dominik posiada profesjonalne doświadczenie i rozległą wiedzę dotyczącą nie tylko metodyki nauczania ale np. także autoprezentacji.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Moje lekcje z Dominikiem miały charakter bardzo dynamiczny. W jednej chwili rozwiązywaliśmy zadania z gramatyki, a w następnej rozmawialiśmy o pochodzeniu wszechświata. Dzięki temu nie nudziłam się na zajęciach i mogłam jednocześnie polepszyć swoje umiejętności czysto językowe jak i wprowadzić je od razu w życie w naszych rozmowach. W przekazywaniu wiedzy i zadawaniu prac domowych łączył typowe metody nauczania, takie jak korzystanie z podręczników, z niekonwencjonalnymi metodami, jak głębsze poznawanie ucznia i indywidualne dopasowywanie podejścia. Był również chętny dzielić się dodatkowymi materiałami w postaci ciekawych książek czy filmów, a także w postaci rad na temat łatwiejszego zapamiętywania. Nie wywierał dużej presji, ani nie deprymował mnie jeśli nie odrobiłam pracy domowej, bo jest zwolennikiem poglądu, że to uczeń ma chcieć, a on jest po to, żeby go pokierować i zmotywować. Czułam, że w każdej chwili mogłam podzielić się swoimi wątpliwościami co do charakteru naszych lekcji i zmienić go według własnych preferencji. Dość często zdarzało nam się rozmawiać na temat naszych poglądów, przez co nie wyrabialiśmy się z zaplanowanym na dane zajęcia materiałem, ale, tak jak napisałam wyżej, prowadzenie swobodnej rozmowy to również przydatna umiejętność, która pogłębia znajomość języka. W moim przypadku było to szczególnie ważne, żeby poczuć się komfortowo z angielskim, bo planuję zrobić sobie certyfikat na poziomie zaawansowanym.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Dominik jest świetnym nauczycielem, który wie jak uczyć i robi to naprawdę dobrze. Zwraca uwagę na wymowę, gramatykę itp, ale przede wszystkim pokazuje jak dobrze i skutecznie się uczyć.
Lekcje są dopasowane do potrzeb uczącego się, nigdy nie są nudne.
Uczy tego co w szkole nigdy nas nie uczono.
Serdecznie polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Kogoś takiego szukałem!Dominik ma bardzo indywidualne podejście i dobrze przekazuje wiedzę.Angielski jest jego pierwszym językiem, więc akcent i wszelkie niuanse są naturalne.Potrafi też nieźle zmotywować kiedy przychodzi słabszy okres.Polecam!

avatar
magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Pan Dominik idealnie łączy przyjazną i wesołą atmosferę na zajęciach z nauczaniem. Różnorodność zadań sprawia, że zajęcia są ciekawe i zaskakujące. Jednocześnie Pan Dominik przekazuje dużo wiedzy merytorycznej. Choć w zajęciach brało udział kilka osób, można liczyć na indywidualną ocenę wypowiedzi, wskazanie dobrych elementów, jak i tych do poprawy.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2019

Świetne szkolenie ! Pan Dominik przekazał podczas dwóch dni tyle ważnych informacji, których nie otrzymałam przez 15 lat nauki angielskiego w szkole i na studiach. Jestem bardzo zadowolona, bo dzięki wskazówkom Pana Dominika zaczęłam inaczej postrzegać świat i radzić sobie ze swoimi problemami. Bardzo chętnie odbyłabym takie szkolenie jeszcze raz. Super atmosfera.
Polecam z całego serca :)

avatar
Marta.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2019

Pan Dominik to osoba kompetentna, mająca wiele energii, którą przekazuje podczas szkolenia. Z dwóch spotkań, w których miałam przyjemność brać udział wyniosłam wiele cennych wskazówek, które wykorzystam w przyszłości. Z pewnością mogę stwierdzić, że czas spędzony na szkoleniu nie był czasem zmarnowanym, a osobom które chciałyby wziąć w nim udział mogę zdecydowanie polecić.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2019

Szkolenie z Panem Dominikiem było bardzo motywujące, a sposób w jaki zostało przeprowadzone zachęcał wszystkich do aktywnego udziału. Metody nauczania zdecydowanie odbiegają od tych, które znałam dotychczas. Pan Dominik pokazuje praktyczną stronę języka angielskiego, skupia się nad tym, czego nigdy nie przekazał mi żaden nauczyciel. Ponadto otrzymałam wiele trafnych, osobistych wskazówek, które z pewnością wykorzystam w życiu zawodowym i prywatnym. Po szkoleniu wyszłam pełna nowej energii :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Dominik jest wysoce profesjonalną osobą i z pasją podchodzi do nauki języka angielskiego. Zajęcia w których miałam okazję uczestniczyć w znacznym stopniu wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności. Polecam serdecznie :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Pan Dominik jest osobą bardzo komunikatywną, umiejącą przekazać wiedzę. Swoją postawą zachęca do aktywnego uczestniczenia w zajęciach jęz.angielskiego. Zajęcia prowadzone w sposób bezstresowy z pełnym zaangażowaniem i maxymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Kurs, w którym miałam okazje uczestniczyć w znaczącym stopniu wzbogacił moją wiedzę i umiejętności. Bardzo polecam !!

avatar
Anna Bielak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Bardzo dobry nauczyciel. Przekazuje wiedzę w sposób przystępny dla każdego, podchodzi indywidualnie do ucznia upewniając się, że materiał przez niego przekazywany został przyswojony na mocne 9☺. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Niedawno uczestniczyłam w szkoleniu grupowym prowadzonym przez Dominika.Jestem bardzo zadowolona.Dominik to człowiek sukcesu , który w sposób fachowy i bardzo ciekawy dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.Wykorzystuje nowatorski metody ,których dotąd nie znałam.
Wiedzę, którą zdobyłam na szkoleniu natychmiast wykorzystałam w pracy, a także ....w życiu osobistym:). Naprawdę działa!!! Polecam!!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Zajęcia u Dominika wyglądają zupełnie inaczej niż w szkole językowej do której uczęszczałam wcześniej- są o wiele ciekawsze a co najważniejsze
Dominik ma indywidualne podejście do ucznia. Dzięki tym zajęciom w dużym stopniu przełamałam barierę w mówieniu. Dominik jest bardzo pozytywną osobą z ogromną wiedzą w wielu dziedzinach dzięki czemu oprócz nauki angielskiego można dowiedzieć się i nauczyć o wiele więcej. Jednym słowem bardzo polecam zajęcia u Dominika.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Z wiedzy i doświadczenia Dominika korzystam od blisko 3 lat. Myśle, że to wystarczająco dużo czasu aby móc podzielić się własnymi obserwacjami. Dominik z charakterystyczną sobie łatwością łamie wszystkie stereotypy nauczyciela. Podąża za uczniem. Słucha. Udziela bardzo rzeczowych informacji zwrotnych. Poszukuje i dobiera materiał w sposób pozwalający na optymalne zaangażowanie. Nauka jest procesem który przechodzi różne fazy. Od euforii i samozadowolenie do totalnego zniechęcenia czy odrzucenia. To sprawia, że utrzymanie motywacji i zaangażowania przez uczącego jest mega wyzwaniem. Co innego, jeśli w ramach lekcji możesz mieć profesjonalny choaching wspierający utrzymanie motywacji w dążeniu do osiągnięcia celu. Techniki wykorzystywane przez Dominika podczas zajęć, które na codzień zarezerwowane są dla osób zawodowo zajmujących się coachingiem i rozwojem osobistym sprawiają że lekcje z nim są tak niepowtarzalne jak i jedyne w swoim rodzaju. Angielski + GIFT! Dla mnie „AMAZING!” Jeśli szukasz nauczyciela, który zaraża pasją i potrafi utrzymać energię w trakcie całej lekcji, to rekomenduje abyś po przeczytaniu tej wiadomości skontaktował się z facetem, który jest naprawdę dobry w tym co robi!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Dominic is a native speaker, which makes his feedback on your English really valuable! He is a positive and energetic person, with a great deal of experience teaching English under his belt. If you put in the time you can learn a great deal with Dominic's help!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2018

Z Dominikiem współpracuję od kilku miesięcy. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce rozwijać swoje umięjętności językowe. Każda lekcja jest ciekawa i niepowtarzalna. Zajęcia są dopasowane do indywidualnych zainteresowań i oczekiwań klienta. Dominik ma sporo zainteresowań, więc zajęcia nie są nużące. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel na jakiego udało mi się do tej pory trafić.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2018

Zdecydowanie polecam lekcje z Dominikiem. Dzięki nim dyskusja po angielsku niezależnie od tematu przychodzi mi z łatwością a każde zajęcia motywują mnie do szlifowania moich umiejętności. Mogę szczerze powiedzieć, że Dominik jest najlepszym nauczycielem u jakiego miałam okazję uczęszczać na korepetycje.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2018

Dominika poznałem w okolicach lutego i pracowaliśmy razem nad angielskim aż do mojego wyjazdu do UK. Śmiało mogę powiedzieć, że lekcje z Dominikiem były na poziomie jakiego wcześniej nie doświadczyłem u żadnego innego nauczyciela angielskiego. Nigdy nie zapomnę wrażenia jakie wywarła na mnie pierwsza lekcja. Poziom mistrzowski. Zajęcia oparte na multimediach prowadzone są w sposób dynamiczny i daleki od przyjętych konwencji. Dominik jest bardzo zaangażowanym nauczycielem. Zawsze pilnuje żeby praca domowa była zadana i sprawdzona.
Jestem przekonany że czas spędzony z Dominikiem pomógł mi w dużym stopniu w znalezieniu pracy w UK oraz ułatwił mi swobodne nawiązywanie kontaktów z anglojęzycznymi mieszkańcami :-)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Dominik jest znakomitym nauczycielem. W zaledwie kilka miesięcy mój poziom języka angielskiego poprawił się diametralnie dzięki nauce z nim. Również zauważam ogromne postępy w moim akcencie jak i wymowie. Serdecznie polecam lekcje z Dominikiem :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2018

Odkąd pamiętam miałam problemy z nauką języków obcych, co wynika z zaburzenia słuchu fonematycznego.
Na swojej drodze spotkałam wielu nauczycieli języka angielskiego, którzy potwierdzali, że raczej języka angielskiego się nigdy nie nauczę.
Byłam uparta, ale najczęściej nauka zaczynała się od odmiany czasownika to be.
Dzięki Dominikowi uwierzyłam,że ja również jestem w stanie nauczyć się języka angielskiego. Nabieram coraz więcej pewności podczas wyjazdów zagranicznych, coraz więcej rozmawiam i rozumiem.
Mogę śmiało powiedzieć, że Dominik jest najlepszym nauczycielem, którego spotkałam na swojej drodze:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2018

Polecam wszystkim niezdecydowanym, którzy chcą zacząć swoją przygodę z angielskim lub po prostu zrobić progress. Lekcje są ciekawe, na luzie, w przyjaznej atmosferze. Dominik to bardzo sympatyczny nauczyciel, zupełnie inny niż wszystkim nam znany obraz nauczyciela. Wesoły i pozytywnie zakręcony. Na lekcjach dużo rozmawia się tylko i wyłącznie w języku angielskim, także progress w posługiwaniu się tym językiem gwarantowany. Polecam i pozdrawiam :-)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2018

Lekcje z Dominikiem to prawdziwa przyjemność! Do tej pory nie wiedziałem, że nauka języka angielskiego może być przyjemnością. Zawsze kojarzyłem wszelkie lekcje, czy korepetycje jako zło konieczne. Dominik łączy rozrywkę z nauką, porusza bardzo ciekawe, aktualne tematy. Każda lekcja to nowe doświadczenie, a używane przez Dominika techniki nauczania są bardzo oryginalne. Otwartość, świetne poczucie humoru oraz profesjonalizm - te cechy charakteryzują Dominika. Widać, że robi to z pasją i lubi to co robi. Dzięki cotygodniowym lekcjom zauważyłem znaczny progres w poziomie mojego języka angielskiego, jak i w swobodzie wypowiadania się na każdy temat. Polecam wszystkim niezdecydowanym :)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2018

Pewnie większość z nas wie, że znalezienie własnej drogi nauki języka i właściwego nauczyciela a w dodatku pasujących godzin nauki nie jest łatwe. Mając już pewne doświadczenie i sugerując się opiniami innych zdecydowałam się na współpracę z Dominikiem. To co mi odpowiada w lekcjach to fakt, że Dominik dostosowuje się do moich potrzeb i oczekiwań, dzieli się bogatymi zasobami do nauki języka (ćwiczenia z gramatyki, słownictwa, książki, linki do filmów itp.). Jest zawsze metodycznie i merytorycznie przygotowany do zajęć. Wrodzony optymizm, znajomość typów osobowości sprawia, że potrafi motywować. Polecam.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2018

Mimo wielu lat nauki angielskiego w szkole i na studiach, ani nie lubiłam angielskiego, ani zbyt wiele nie umiałam. Źródłem problemów i tego, że nic nie wynosiłam z lekcji angielskiego podczas edukacji formalnej była blokada w mówieniu, nie pokonywana pogłębiała się z biegiem lat.
Pewnego dnia postanowiłam przerwać ten stan i na tej stronie (lub innej podobnej) znalazłam opinie o Dominiku. Same pozytywne i pełne energii. Zdecydowałam, że spróbuję. Wszystko działo się zgodnie z opiniami, które przeczytałam. Ode mnie, po ponad roku chodzenia na lekcje do Dominika, mogę śmiało potwierdzić, że z powodzeniem przełamuje barierę w mówieniu. Stosowane przez niego metody są doskonale dobrane do braków w wiedzy oraz potrzeb ucznia. Na lekcjach nie doświadcza się nudy : ) ponieważ Dominik ma całe spektrum ćwiczeń, zadań, metod. Nie będę zdradzała wszystkiego, ale bez cienia mogę polecić Dominika.
Efekty? Po roku polubiłam angielski (co wydawało mi się wcześniej niemożliwe), chętnie oglądam filmy, otworzyłam się na podróże i wiele wiele innych. Przekonajcie się sami.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Bez najmniejszych skrupułów polecam Dominika jako prawdziwego profesjonalistę w fachu nauczania języka angielskiego. Cenię go jako profesjonalistę o niestandardowych metodach nauczania, dostosowanych do potrzeb ucznia. Dominik jest człowiekiem pełnym pasji, mającym wiele zainteresowań, a także osobą posiadającą niestandardową i dużą wiedzę o świecie. Dzięki temu, lekcje z Dominikiem nigdy nie są nudne, a zawsze są świetnym początkiem dnia i zapalnikiem do nowych idei. Dominik świetnie rozumie indywidualne potrzeby ucznia i do nich dostosowuje strategię nauki. Osobiście pomogło mi to w wejściu, na nowy i świeży etap edukacji i raz na zawsze zapomniałem o nudnych zajęciach grupowych w szkołach. Bardzo polecam zajęcia indywidualistom i osobom które lubią dyskutować i rozwijać się poprzez kontakt z żywym językiem dotyczącym prawdziwych zagadnień, a nie klepać zadanie po zadaniu z książek do nauki języka.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Jest to jak dotąd najlepszy nauczyciel jakiego poznałem. Chodzi mi głównie o to, że Dominik wie czego dokładnie druga strona potrzebuje i potrafi to w odpowiedni sposób wytłumaczyć. Oczywiście mogę znaleźć nauczyciela za np. połowę tej stawki, ale wiem że to się nie opłaca. W jedną lekcję uczę się kilkukrotnie więcej niż u innych nauczycieli, których poznałem.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Nigdy nie lubiłem się uczyć z korepetytorami, bez nich i wgl nie jestem osoba która lubi się wysilać. Jestem po prostu leniwy i to jest poważny problem wielu ludzi. Ciężko jest się samemu motywować, trzeba mieć do tego naprawdę silna wolę której jak widać nie mialem. W tym roku pisałem maturę i dziewczyna poleciła mi nauczyciela z ang. ( właśnie Dominika ) najpierw nie chciałem do niego iść bo myślałem ze mój poziom z ang jest w porządku i po prostu byłem zbyt leniwy. Jednak zdecydowałem się spróbować i uważam to za jedna z najlepszych decyzji jakie podjąłem. Może to mieć trochę przesadzone brzmienie bo przecież tu chodzi tylko o naukę angielskiego, ale Dominik oferuje więcej niż tylko to. Swoim zachowaniem potrafi zmotywować do działania. Chodząc do niego na lekcje zawsze starałem się odrabiać prace domowe czego często nie robiłem z innymi korepetytorami. Dominik ma w sobie po prostu coś takiego ze nie chce się go zawieść. Nie tylko potrafił zmienić moje podejście do nauki ale również moje podejście do życia. Jesli zauważy kogoś kto ma potencjał stara się z takiej osoby wykrzesać jak najwiecej. Między innymi właśnie dzięki niemu zdałem moja maturę ustna z angielskiego na 100%. Wyniki z pisemnych egzaminów jeszcze nie są dostępne, jednak jestem pewnien ze gdyby nie lekcje z Dominikiem napisałbym te egzaminy o wiele gorzej.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2018

Mocno polecam Dominika dla każdego kto chce poprawić swój poziom języka angielskiego. Lekcje są prowadzone w ciekawy sposób a każda z nich jest inna i dostosowana do umiejętności ucznia. Dominik jest bardzo pozytywną i sympatyczna osobą, ma szeroki zakres wiedzy i można z nim porozmawiać na każdy temat. Uczęszczałam na lekcje przez pół roku i bardzo żałuje, że nie mogę już dłużej. Lekcje z Dominikiem były świetnym doświadczeniem i śmiało mogę powiedzieć, że poczułam się pewniej z językiem angielskim. :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2018

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Dominika!. Pierwszy raz spotkałam nauczyciela tak zaangażowanego w swoją pracę oraz posiadającego tak szeroką wiedzę na różne tematy. Jest osobą bardzo oczytaną, sumienną, lekcje z Nim są bardzo ciekawe, zawsze ma coś nowego do zaproponowania. Jest profesjonalistą, właściwą osobą na właściwym miejscu.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2018

Polecam:

1. jeśli szukasz nauczyciela to warto by było aby był to człowiek, który doda Ci skrzydeł - taki właśnie jest Dominik. Pozytywny człowiek, pełen pasji i zaangażowania
2. jest to native speaker, z którym będziesz rozmawiać tylko po angielsku a nie po polsku - najlepsza opcja, szczególnie jak masz bariery do rozmawiania w języku angielskim, to tym bardziej warto!!
3. nauczanie dostosowane do osobowości ucznia - do każdego podchodzi indywidualnie ustala osobowość i na podstawie tego dostosowuje lekcje
4. zapomnij o lekcjach jak w szkole - sposób nauczania angielskiego w szkołach się po prostu nie sprawdza, trzeba zmienić podejście i zaangażowanie - te lekcje są pełne pasji i na prawdę zachęcające
5. przygotuj się na korzystanie z z różnego typu pomocy naukowych - filmy, ksiązki, gry
6. podsumowując - tyle pozytywnych opinii mówi samo za siebie :)

avatar
Sir_Cezar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Za każdym razem nie mogę się doczekać kolejnej lekcji, Kolejnej porcji niekończących się dyskusji w szerokim spektrum tematów, kolejnej niespodzianki…
Ale od początku.
Języka tak naprawdę potrzebowałem w celach zawodowych (w tym poszukiwanie pracy ????). Efekt jest taki, że dziś nie czuję stresu związanego się z posługiwaniem językiem angielskim. Jaka to satysfakcja, kiedy to ja mogę przejąć inicjatywę podczas takiej rozmowy i zacząć przesłuchiwać headhuntera czy prezesa zamiast „być ofiarą” przesłuchania. Odwrócić sytuację i obserwować stres rozmówcy – bezcenne.
Idąc dalej – nagle otwiera się nieznany dotąd świat. Świat anglojęzycznego Internetu, świat filmów i seriali, świat książek niedostępnych w języku polskim, świat tekstów z piosenek które zaczynają być zrozumiałe, nie wspominając o podróżach zagranicznych.
Żadna szkoła nie podoła temu zadaniu. Żadna szkoła nie nauczy myślenia po angielsku.
W typowej szkole językowej nie ma miejsca na dowolność – robimy tam nudne zadania od A do Z. Dominik za to ma nieskończoną (naprawdę) listę niekonwencjonalnych pomocy naukowych, gier, quizów, pomysłów… Za każdym razem coś nowego. Wow. I do tego to ja mogę decydować o tematach i przebiegu lekcji.
Oznacza to, że nie ma w tym żadnego przypadku – jest to zdecydowanie przemyślany i spójny program, każdorazowo adaptowany do konkretnej osoby.
Na koniec przestroga. Wywołanie niektórych tematów podczas lekcji, jak kosmos czy psychologia, (jest też kilka innych) skutkują niekończącą się dyskusją ????

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Dominika poleciła mi koleżanka. Nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w takich zajęciach z języka obcego. Dominik jest świetnym korepetytorem, dostosowuje lekcje do potrzeb ucznia. Chodziłam do niego 9 miesięcy. Jestem lekarzem i potrzebowałam osoby, która pomoże mi w typowym medycznym języku angielskim. Lepiej nie mogłam trafić. Z czasem idąc na zajęcia, czułam się jakbym szła do kolegi. Dominik jest sympatyczną i bardzo inteligentną osobą, ma wiadomości na przeróżne tematy. Uczyłam się nie tylko angielskiego, ale również poznawałam wiele nowych rzeczy. Każda lekcja była ciekawa. Dominik ma mnóstwo gier, książek, ćwiczeń oraz świetnych sposobów na zapamiętywanie reguł, słówek z języka angielskiego. Na to by dostać się do niego na zajęcia czekałam pół roku, ale naprawdę warto! Warto poczekać, warto zapłacić troszkę więcej, bo zajęcia są nietypowe. Nie przypuszczałam, że można się uczyć w tak miłej atmosferze. Ten człowiek robi coś co kocha, widać że nauka języka jest jego powołaniem. Niestety, musiałam się wyprowadzić z Lublina i zrezygnować z lekcji z Dominikiem. Jestem przekonana, że nie znajdę drugiej takiej osoby, która naprawdę daje z siebie wszystko i potrafi uczyć przez zabawę. Jeśli chcesz się nauczyć języka angielskiego to TYLKO z Dominikiem!
Gorąco polecam! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

To co wyróżnia Dominika to pasja z jaką podchodzi do uczenia języka angielskiego. Każda lekcja jest bardzo ciekawa i z każdej lekcji wynosi się coś nowego. Dominik ma genialnie motywujące podejście do ucznia - pokazuje jak interesujący może być j. angielski. Poza tym nigdy nie spotkałem się z równie skutecznymi metodami nauczania - progres gwarantowany. Z czystym sumieniem polecam Dominika wszystkim poszukującym profesjonalnego nauczyciela angielskiego.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Powiem krótko. Przez 10 miesięcy lekcji z Dominkiem nauczyłem się więcej niż przez ostatnie 10 lat, a co najważniejsze zauważyłem, że angielski pomału staje się moją pasją a nie obciążeniem. Zachęcam więc do nie marnowania pieniędzy na różne szkoły, bo efektywność lekcji indywidualnych z Dominkiem jest kilkukrotnie wyższa.
Oczywiście jeśli ktoś wierzy, że same lekcje jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniosą go na poziom zaawansowany jest w błędzie. Pozostałe 80% sukcesu to codzienna praca indywidualna między lekcjami. Dominik potrafi jednak zarazić pozytywną energią oraz pokazać jak uczyć się efektywnie i dla każdego znajduje najlepszy sposób nauki odpowiadający jego poziomowi znajomości języka oraz predyspozycjom do przyswajania wiedzy . A już same lekcje to naprawdę ogromna radość rozmowy ze wspaniałym nauczycielem i fantastycznym człowiekiem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2017

Dominika znalazłam dzięki tej stronie i cieszę się, że mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na jego temat. Lekcje angielskiego to jedna z lepszych inwestycji jakie poczyniłam. Zajęcia są zawsze interesujące i zróżnicowane. Dominik stosuje podejście indywidualne do każdego ucznia, nie stosuje schematów, co jest dużym plusem. Dodatkowo Domnik ma bardzo szeroką wiedzę na różne tematy, więc poza nauką angielskiego możesz nauczyć się dużo więcej:). Chodzę do Dominika od ponad roku i nie zamieniłabym tych lekcji na inne. Być może minusem dla niektórych może być cena, ale uważam, że lepiej zainwestować więcej i więcej zdobyć niż wyrzucić pieniądze w błoto idąc do pierwszej lepszej szkoły językowej. W końcu najlepsza inwestycja to inwestycja w samego siebie:) Polecam bardzo!

avatar
jendrusza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Dominik is dynamic, crazy DJ focus on his job, MC master H. level, phonetic mistakes natural born killer, AM CAN B.C , english F. head.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2017

Dominik jest świetnym nauczycielem. Przez 8 miesięcy nauki mój angielski znacznie się poprawił, szczególnie mówienie. Najbardziej w lekcjach z Dominikiem lubie to, że jest zawsze bardzo dobrze przygotowany na zajęcia oraz posiada wiedzę na wiele różnych tematów takich jak inwestowanie, zdrowe odżywianie, rozwój osobisty. Dzięki temu skutkiem ubocznym uczenia się angielskiego jest poszerzenie horyzontów w wielu dziedzinach. Co ważne z Dominikiem nigdy nie poczułem braku motywacji do nauki języka, dzięki niemu i jego wskazówkach szlifowałem swój angielski również sam w domu więcej niż kiedykolwiek. Zdecydowanie polecam lekcje u Dominika!

avatar
Piotr i Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Ja i mój syn uczymy się z Dominikiem już prawie 2 lata. Mogę powiedzieć, że nigdy nie mieliśmy lepszego nauczyciela języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Dominik jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć, ma indywidualne podejście do każdego ucznia. Bardzo ważne jest to, że potrafi zmotywować nas do pracy i efekty nauki naprawdę zauważamy. Gorąco polecamy :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Pierwsze zajęcia były dla mnie stresujące - zupełnie nie potrzebnie. Dominik jest profesjonalistą i uważam, że znajdzie wspólny język z każdym. Zawsze jest przygotowany do lekcji, ma ogromne poczucie humoru i zajęcia z nim są bardzo ciekawe oraz efektywne. Lekcje zupełnie odbiegają od klasycznych lekcji w szkołach i korepetycji opartych na nudnych podręcznikach. Dominik jest bardzo otwartą osobą co sprawia, że tematyka oraz forma lekcji jest bardzo zróżnicowana - najwięcej podczas lekcji rozmawiamy na różne tematy, przy tym nie pomijamy również gramatyki. Często też gramy w różne gry, których Dominik zna mnóstwo! ;) Za nim zaczęłam naukę z Dominikiem prawie nie rozmawiałam po angielsku. Po kilku miesiącach współpracy efekty są duże ;) Zdecydowanie polecam każdemu !!!

avatar
JULIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2017

Zdecydowanie każdemu polecam, pomimo ze miałam okazję uczyć sie z Dominikiem jedynie pół roku to mój poziom znajomości języka angielskiego znacznie się polepszył, czego dowodem mogą być moje bardzo dobre wyniki na maturze. Uważam ze lekcje okażą się efektywne dla każdego bez względu na poziom znajomosci jezyka angielskiego lub wyznaczony cel. Lekcje są ciekawe i chodzenie na nie sprawia przyjemność, nie mają ze soba nic wzpólnego z nudnymi korepetycjami. Sposób nauczania jest oryginalny, a efekty zaczynają byc widoczne w krótkim czasie od zaczęcia współpracy. Żałuje ze tak późno znalazłam tą ofertę, bo jestem pewna ze po dodatkowej połowie roku wspólnej nauki mój poziom angielskiego byłby ponad wymagania maturalne z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Z perspektywy czasu abstrakcyjne wydają mi się wątpliwości, które miałem zastanawiając się czy warto skontaktować się z człowiekiem, który kryje się za flagą z liściem klonowym i żąda ode mnie niemałych pieniędzy jak na lubelskie standardy, dlatego ułatwię to wszystkim, którzy mają podobne rozterki. Otóż warto. A mogę coś na ten temat powiedzieć z perspektywy już niespełna trzech lat współpracy. Do rzeczy:

Opcja BASIC:
- Dominik zna żywy język i takiego uczy, a wierz mi to dużo zmienia. Na dodatek nie stracił z nim kontaktu wraz z zamieszkaniem w Polsce, więc macie gwarancje, że słowa i zwroty, którymi się posługuje są jeszcze przydatne do spożycia (i użycia)
- to, że Dominik mówi z naturalnym akcentem nie jest niczym nadzwyczajnym (jak to native speaker), ale już troska o przekazanie tej umiejętności uczniowi to nie standard. Obniżyć swoje szanse na zostanie obiektem żartów z wschodnioeuropejskiego akcentu – bezcenne
- czas lekcji jest wykorzystany na rzeczy sensowne, jeśli razem coś czytamy to w jakimś konkretnym celu, a nie po to, żeby wypełnić czas. Po wyjściu z lekcji nie mam poczucie, że w gruncie rzeczy to samo mogłem zrobić sam w domu albo z którąś z gwiazd z youtube (polecam np. Learn English with James – bo wiedzy nigdy za wiele). Innymi słowy warto wydać więcej bo Dominik będzie szanował Twoje pieniądze
- tematykę i profil zajęć można dostosować – sam wiesz, czego najbardziej potrzebujesz i co chcesz umieć lepiej

Pakiet EXTRA:
- jeśli tylko chcesz możesz z lekcji z Dominikiem wynieść dużo więcej niż tylko lepszą znajomość języka angielskiego i zdziwić się jak szybko te lekcje mogą zacząć się zwracać
- niektórzy ludzie mają zdolność zarażania pozytywną energią i to jest właśnie taki przypadek

Wyłączenia z gwarancji:
- Dominik jak każdy nienijaki człowiek ma swój charakter – nie każdy się z nim dogada
- jeśli potrzebujesz nauczyciela, który kontroluje postępy i stoi z batem żelaznej dyscypliny to nie jest właściwy wybór. Dominik wychodzi z założenia, że skoro podjąłeś decyzję o nauce to chcesz się uczyć.

Ja polecam.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2017

Polecam lekcje. Korzystam z nich od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Pierwsza lekcja to był ogromny stres i wszystko było trudne. Dominik dostosował do mnie poziom trudności i teraz z każdego miesiąca widzę postępy :D Bardzo ważna jest motywacja, której nie brakuje. Lekcje nie przypominają szkoły, i chwała za to :D Każda lekcja to przede wszystkim mówienie i mówienie (na tym mi najbardziej zależało) + gramatyka, nowe słownictwo, gry i słuchanie.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2017

Każdemu polecam lekcje angielskiego z Dominikiem!! Do zajęć podchodzi z pasją i wielkim zaangażowaniem. Lekcje są ciekawe i panuje na nich cudowna atmosfera, ponieważ jest wspaniałym człowiekiem! Nigdy nie jest nudno i zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego, ponieważ Dominik posiada niesamowita wiedzę. Wyróżnia się niezwykłym podejściem do dzieci i młodzieży. Dominik oprócz tego, ze nauczy każdego to przede wszystkim zaszczepi miłością do języka :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2017

Каждое занятие с Домиником проходит живо и разнопланово. Он быстро находит слабые места и акцентирует внимание на них для дальнейшей проработки. Прорабатывается произношение. Сравнивать могу по личному опыту только с курсами и репетиторами Здесь все по-взрослому: поставили цели и сроки и вперед, только то, что будет нужно для целей ученика. Благодаря помощи Доминика, мой английский наконец-то сдвинулся с места. Впервые изучение языка стало приносить удовольствие и от этого учить его стало намного легче. Всегда с нетерпением жду следующего занятия.
Как говорят:"Постоянно двигайся вперед. Не прекращай вкладывать в развитие. Никогда не прекращай совершенствоваться. "

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2017

Polecam wszystkim lekcje z Dominikiem, to super nauczyciel, z pozytywna energią i chęciami do działania. Lekcje są urozmaicone, pomysłowe i dostosowane do potrzeb danej osoby. Dodatkowo otrzymujemy wiele ciekawych materiałów, z których możemy korzystać w domu i poszerzać swoją wiedzę.
Chodzę już od ponad trzech lat i jestem bardzo zadowolona.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2016

Szczerze rekomenduje Dominika- native speakera, ktory uczy angielskiego z ogromna pasja, zaangazowaniem oraz doskonalym przygotowaniem merytorycznym. Jest wymagajacy, ale to dziala tylko na plus, motywuje do pracy. Posiada i przekazuje swietne niekonwecjinalne materialy do nauki. Z Dominikiem mozesz zapomniec o nudnej nauce gramatyki, czasow etc. Polecam!!!!

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Dominik to fantastyczny człowiek. Od pierwszej lekcji, z racji podobnych zainteresowań, nawiązaliśmy fajną współpracę. Zajęcia, które prowadzi są po prostu świetne. Znacznie się różnią od "klasycznych metod nauczania" i dla mnie stanowią mega kreatywną formę workshopów, gdzie mogę rozwijać moje umiejętności w oparciu o moje zainteresowania. Dzięki pasji Dominika przełamałem swoje słabości i znacznie wyszedłem po za swoją strefę komfortu. Szczególnie w obszarze języka biznesowego. Szczerze polecam wszystkim :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

BARDZO polecam WSZYSTKIM zajęcia z Dominikiem ! :) Dominik jest profesjonalistą, dysponuje różnorodnymi, ciekawymi materiałami do nauki języka angielskiego. Każde zajęcia są inne, bardzo ciekawe i inspirujące :) Potrafi niezwykle zainteresować nauką języka oraz zmotywować do nauki, która jest przyjemnością :) Poprzez zajecia z Dominikiem, bardzo dużo się nauczyłam, wzmocniłam swoją pewność siebie, moja motywacja wciąż wzrasta i...jestem cały czas pod wrażeniem :) Dominik jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną do życia, inspirujacą i motywującą :))) polecam wszystkim !!! :)))

avatar
Ana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Polecam zajęcia z Dominikiem z całego serca :) wszystkie poniższe opinie to 100% prawda! Dominik jest nie zwykle pogodną osobą z ogromną dawką poczucia humoru ;D zajęcia są zawsze pełne żartów i śmiechu. Zawsze przygotowany do zajęć i pełen pomysłów na naukę angielskiego sprawia że nauka (nawet dla tych opornych) jest super przygodą, a czas mija tak szybko że nawet nie zauważysz kiedy.
Once you start you can't stop! :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2016

Polecam !!!! Dominik to prawdziwy profesjonalista, zajęcia są ciekawe a co najważniejsze pełne humoru. Chodzę już od kilku miesięcy i nigdy się nie nudzę. Zawsze przygotowany do zajęć, pozytywnie nastawiony do życia. Wszystkie te cechy sprawiają, że na zajęcia chodzi się z przyjemnością a co najważniejsze poziom angielskiego wzrasta z każdą lekcją :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

Dominik = 3xP = PROFESJONALIZM, PASJA I POMYSŁOWOŚĆ
Nauka języka angielskiego z Dominikiem jest jak kokaina - zaczynasz i nagle okazuje się, że nie możesz przestać. W jakiś magiczny sposób znikają bariery językowe, w zawrotnym tempie rośnie twoja pewność siebie, a słownictwo ,zarówno biznesowe jak i ogólne, staje się bardziej wyrafinowane. Polecam absolutnie wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka, którym włada ponad 335 mln ludzi na całym świecie. UWAGA: te zajęcia zmieniają życie - na lepsze :)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Jestem stale pod wrażeniem! Pasja, zaangażowanie, dynamika. Nie spodziewałam się, że lekcje angielskiego mogą tak wyglądać! Kiedy zajęcia się kończą, mnie jest żal wychodzić. Stale chcę więcej!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Native speaker z pasją! Jako doświadczony rekruter, wzorowo przygotował mnie do kluczowej rozmowy kwalifikacyjnej. Bez problemu udało się umówić na pilne konwersacje. W kilka dni wzrosła moja pewnośc siebie i płynność mowy. Bardzo przyjazny, zaangażowany i pomocny nauczyciel, udziela wielu uzytecznych wskazówek. Oczywiście finałowy interview zakończony sukcesem! Dziękuję!

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2014

Dominik jest świetnym korepetytorem, a naszą współpracę wspominam bardzo dobrze. Zawsze przygotowany, skupiony i pozytywnie nastawiony do życia. Potrafi motywować i anagżować w prowadzone przez siebie lekcje korzystając z szerokiej gamy ćwiczeń. Metody nauczania perfekcyjnie dopasowuje do każdego indywidualnie skupiając się na jego umiejętnościach oraz zainteresowaniach. W swoich działaniach jest konsekwentny i skuteczny.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2014

Właściwie wszystko zostało już napisane :). Mogę jedynie potwierdzić, że to, co w opiniach zostało wyrażone to prawda. Przekonałam się o tym osobiście. Od siebie dodam, że Dominik pokazał mi, że nauka języka nie musi być nudna. Wręcz przeciwnie - może być dużo fanu. To prowokuje mnie by wrócić do nauki angielskiego na stałe. Może uda mi się przejść na wyższy poziom :). Tymczasem może jakiś astronauta odwiedzi moje lawendowe pola :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2014

Nigdy wczesniej nie spotkalam tak profesjonalnej osoby. Pojawil sie w moim zyciu kiedy potzrebowalam nauki angielskiego, ale takze rozwiazania pewnych kwestii natury duchowej. Dostajac sie na lekcje do Dominika mozna otrzymac dwa w jedynym czyli angielski na najwyzszym poziomie i wielkie wsparcie psychiczne.
Dominik jest jedną z najbardziej interesujacych osób jakie w swoim zyciu spotkałam, a z uwagi, że obracam się wśród wielu wyjątkowych osób, to stwierdzenie ma duże znaczenie. Wielka wiedza i wielka osobowoś! nauka angielskiego z Dominikiem to fantastyczna przygoda życia.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

Serdecznie Polecam !!! Dominik w sposób bardzo profesjonalny podchodzi do powierzonych mu zadań - w moim przypadku do przetłumaczenia paru zdań związanych z tematyką biznesową. Fachowa obsługa i Gwarancja profesjonalizmu. POLECAM !!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2014

Wybierając korepetytora dla siebie zasugerowałam się poniższymi opiniami i w 100% się z nimi zgadzam. Pan Dominik jest zarówno świetnym człowiekiem jak i nauczycielem. Bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, umie dopasować tempo i rodzaj zajęć do poziomu ucznia tak by wszystko było zrozumiałe i zarazem interesujące. Innymi słowy- idealny sposób na zdobywanie nowych umiejętności. Polecam!!! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2014

Najbardziej efektywne lekcje jakie jestes sobie w stanie wyobrazić ;) Tempo, tok zajęć dopasowywany indywidualnie do ucznia, ponadto nigdy nie sa schematyczne. Zawsze przerabiane jest cos nowego i ciekawego ^^ Polecam 10000% !

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2014

Hallo. Ich habe mit Dominik Englischunterricht seit ca. einem halben Jahr. Die Lektionen sind sehr interessant und umfangreich. Er geht auch immer auf meine Wünsche ein bezüglich des Unterrichtsstoffes. Besonders schön finde ich, dass Dominik ein sehr großes Wissen in vielen Bereichen hat. Und zudem ein sehr interessanter Mensch mit vielen ungewöhnlichen Hobbys ist, wodurch uns selten interessante Gesprächsthemen ausgehen [natürlich alles auf Englisch;)]. Ich kann Ihn daher herzlichst empfehlen.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2014

Polecam! Bardzo ciekawe i zróżnicowane zadania. Bez problemu można nauczyć się mówienia w języku angielskim oraz skomplikowana gramatyka staję się łatwa.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2014

Polecam na 10000%, indywidualne podejście do ucznia, nawet najbardziej odporną osobę na wiedzę potrafi zmotywować i nauczyć.Z zajęć wychodzi się zawsze zadowolonym i pozytywnie nastawionym. Trzeba spróbować samemu, aby ocenić, ale jak się raz pójdzie to gwarantuję, że innego nauczyciela do języka angielskiego już się nie weźmie!!!!!POLECAM!!!

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2014

Bardzo polecam, indywidualne podejście i przgotowywanie materiałów odpowiadających potrzebom ucznia, bardzo dobra wymowa native speakera pozwalająca na szybsze przyswajanie słownictwa, efektywne wykorzystanie czasu lekcji, to wszystko sprawia, ze efekty nauki widoczne są już po kilku lekcjach.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2014

Dominik to prawdziwy nauczyciel z powołania. Prowadzi lekcje z pasją, w sposób ciekawy, co przynosi bardzo szybkie rezultaty. Dzięki korepetycjom, przestałam bać się mówienia po angielsku. Polecam każdemu, kto chce przełamać barierę językową.
Z Dominikiem rozmowa po angielsku przychodzi w sposób naturalny. Jego metoda nauki sprawia, że nawet nie czujesz, że się właśnie uczysz, a tymczasem angielski sam wchodzi Ci do głowy.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2014

Dla mnie lekcje z Dominikiem to sama przyjemność! Nie ma sterty prac domowych i żmudnych ćwiczeń, a ja wciąż dostrzegam,że z każdą godziną zajęć umiem coraz więcej...Magia :). Dominik jest kompetentny, dostosowuje program zajęć do każdego ucznia indywidualnie. Naszą współpracę oceniam bardzo pozytywnie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2013

Dominik rządzi :) Nie wiem jak on to robi ale umie dostosować lekcję i sposób jej prowadzenia do każdego ucznia indywidualnie. Nie pracuje schematycznie dlatego lekcje u niego zawsze są ciekawe. Wieelki plus za to!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2013

Witam! Jak najbardziej polecam Dominika!!! Rzadko można spotkać nauczyciela z pasją i dzięki któremu, aż chce się uczyć. Dominik prowadzi bardzo interesujące i różnorodne lekcje, nie korzysta z jednego schematu czy podręcznika. Ponadto Dominik jest Native Speker, ma świetny akcent, ale zna również polski, co ułatwia współpracę dla osób na niżym poziomie zaawansowania. Dominik uczył mnie zarówno general english, jak również business english i jestem pod wrażeniem jego wiedzy. Dzięki Dominikowi mam o wiele większą swobodę i pewność w posługiwaniu się językiem angielskim. NIE ZNAM LEPSZEGO NAUCZYCIELA I SZCZERZE POLECAM DOMINIKA!!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2013

Dominik to bardzo dobry i zasługujący na tą prace nauczyciel. Jego lekcje są bardzo kreatywne. Z przyjemnością chodzę na zajęcia, z których dużo wynoszę. :D

avatar
Sneaky M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2013

Jak najbardziej polecam! Zajęcia ciekawe, wymagające używania języka na rozmaitych platformach tematycznych. Przy czym Dominik tworzy atmosferę swobody generującej wręcz chęć wypowiedzi w języku angielskim. Lektor błyskotliwy, baaaardzo kreatywny, a i humoru mu nie brakuje, dzięki czemu słówka i wyrażenia same zapadają w pamięć. Co ważne, to native - słuchanie takiej osoby bardzo rozwija.

avatar
Henryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2013

Opinie o Dominiku są prawdziwe. Nic dodać, nic ująć, a najlepiej spróbować i porozmawiać. Ja czytałem je rok temu i myślałem, że są przesłodzone ale teraz mogę potwierdzić warto było się przekonać osobiście. Duży profesjonalizm i miła atmosfera nadal zachęca mnie do spotkań z Dominikiem. Szczerze polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2013

Lekcje z Dominikiem to świetny wybór. Jest zaangażowany, kompetentny, dostosowuje tempo i temat do ucznia. Zajęcia są urozmaicone a czas maksymalnie wykorzystany.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2013

Bardzo polecam zajęcia z Dominikiem,
Dzięki lekcjom bardziej otworzyłam się na język, zaczęłam swobodniej mówić, słuchać i czytać. Zajęcia są starannie przygotowane i zorganizowane co do minuty, przeplatane mówieniem, czytaniem i gramatyką. Dominik dostosowuje zadania do odpowiedniego, indywidualnego poziomu, lekcja przebiega w miłej atmosferze. Rozmowy prowadzone na lekcjach pomogły mi w kontaktach z obcokrajowcami (klientami) i lepiej przygotowały do targów. Mogę śmiało polecić każdemu, kto ma duże wymagania w stosunku do nauczyciela, to kompetentna, a jednocześnie ciepła i otwarta osoba. Polecam!:) Gosia

avatar
Iza - baby face :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2013

Potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze... Lekcje z Dominikiem sa po prostu super, zarówno z uwagi na poziom nauczania jak i atmosferę :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2013

Konwersacje z Dominikiem?...Pasja nauczania połączona z charyzmą i niezwykłym poczuciem humoru. Rozmaitość tematów poruszanych na zajęciach sprawia, że lekcje z Dominikiem uzależniają:-) Dodatkowo podczas zajęć Dominik okazuje dużo zrozumienia dla językowej niedoskonałości i pokazuje, że warto i że można jak się tylko chce. Dominik skutecznie zaraża pasją do angielskiego i motywuje do samorozwoju. Gorąco polecam wszystkim szukających nauczyciela pełnego autentyczności i otwartości!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2013

Hej.
Uczęszczam na lekcję do Dominika od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą , pozytywny, uśmiechnięty.
Dostosowuje poziom do osoby, w bardzo ciekawy sposób prowadzi lekcje,zachęca do nauki. Nie ma problemu z godzinami lekcji, są ruchome.
Szczerze polecam:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
14 czerwca 2013

Dominik jest bardzo zaangażowany w każdą lekcję, ma dużo pozytywnej energii. Jest osobą inteligentną, posiadającą wszechstronną wiedzę, potrafi dyskutować na wiele tematów. Prowadząc zajęcia dostosowuje poziom i metody do potrzeb klienta. Potrafi zmotywować do bogacenia słownictwa i rozwijania innych umiejętności, t.j. płynność językowa w miłej atmosferze.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2013

Witam Serdecznie! Dominik jest świetnym nauczycielem. W swoje lekcje wkłada wiele pasji i zaangażowania. Umie przekazać wiedzę a przy tym potrafi być zabawnie bo Dominik ma niesamowite poczucie humoru :-) Polecam korepetycje u Dominika. Ja jestem bardzo zadowolona z zajęć i bardzo chętnie na nie chodzę.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2013

Zdecydowanie polecam lekcje u Dominika. Jeżeli nie masz zbyt dużo wolnego czasu, zawsze możesz skorzystać z lekcji poprzez Skype. Dominik prowadzi lekcje w bardzo interesujący sposób i nie ma nigdy miejsca na nudę. Dla mnie jest on najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miałem. Można z nim konwersować po angielsku na każdy temat.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2013

Chodzę do Dominika na lekcje od ponad roku. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób z wykorzystaniem najnowszych multimediów. Nie ma mowy o monotonii. W awaryjnych sytuacjach zawsze służy poradą przez skypa bądź maila. Mogę z czystym sumieniem polecić Dominika każdej osobie której zależy na poprawie swojego akcentu jak również na nauce zwrotów używanych w potocznej ,luźnej mowie o czym często zapominają polscy nauczyciele ucząc nas czasem sztucznego, formalnego języka.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2013

Lekcje z Dominikiem nigdy nie były nudne i zdecydowanie odbiegały od schematu szkolnego. Tematyka i sposób prowadzenia zajęć dostosowany do potrzeb i poziomu zaawansowania ucznia. Dominik ma szeroką wiedzę w różnych dziedzinach i wiele można się od niego nauczyć, nie tylko j. angielskiego. Do tego jest bardzo charyzmatyczny i zaraża optymizmem. Zdecydowanie polecam, najlepszy nauczyciel!!!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2013

Szczerze polecam Dominika jako nauczyciela angielskiego. Lekcje są prowadzone dość niekonwencjonalnie, co powoduje że chce się uczyć i czynnie w nich uczestniczyć - dużo konwersacji. Terminy zajęć można idealnie dopasować do własnych potrzeb. Chodzę do niego na angielski również z 5 letnią córką i bardzo jej się podobają te zajęcia - uczy dziecko poprzez gry i zabawy, ma bardzo fajne podejście do dzieci.

avatar
Ania i Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2013

Szczerze polecamy lekcje u Dominika! To jednocześnie bardzo profesjonalne nauczanie i interesująca rozmowa. Potrafi wciągnąć w konwersację na każdy temat, a że ma własne zdanie w wielu kwestiach i widział kawał świata, NIGDY NIE JEST NUDNO! Zapominasz, że to lekcja i gadasz po angielsku. Postęp gwarantowany!!! Dominik jest przy tym elastyczny jeśli chodzi o godziny, jak i - gdy była taka potrzeba - miejsce zajęć. POLECAMY!!! Ania i Marcin.

avatar
Damian Serafin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2013

bardzo skuteczne i niekonwencjonalne metody, nie ma czasu na nudę, po kilku miesiącach pracy z Dominikiem bez problemu negocjuję kontrakty biznesowe w różnych krajach Europy, a nigdy nie uczyłem się wczesniej tego języka w szkole - startowałem z Dominikiem z poziomu ,,I am..." -to wszystko co umiałem parę miesięcy temu. Szczerze polecam!!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2013

Lekcje z Dominikiem prowadzone są w profesjonalny, ciekawy, zabawny i bardzo przystępny sposób. Dlatego też nauka z takim nauczycielem to czysta przyjemność.

avatar
emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2012

polecam Dominika, jest świetnym nauczycielem i pedagogiem. Odpowiedzialnie podchodzi do zajęć i co najważniejsze, jego lekcje są interesujące, zabawne i urozmaicone. Uczy z pasją, i to widać!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2012

Polecam lekcje z Dominikiem.Bardzo profesjonalny,ciekawe i skuteczne pomysły na naukę języka.A do tego bardzo sympatyczny i inteligentny.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2012

Dominik, jest zaangażowany, profesjonalny i ma elastyczne podejście do nauczania. Zajęcia są dostosowane do potrzeb, ponadto mobilizują do dalszej nauki. Polecam

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2012

Dominik to życzliwy, miły i pomimo swego młodego wieku kompetentny człowiek.Jest punktualny , odpowiedzialny i otwarty.
Dostosowuje się do potrzeb ucznia. Stara się poszukiwać właściwej metody nauki dla każdego.

avatar
ANDRZEJ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
17 sierpnia 2012

Polecam. Lekcje dostosowane do poziomu ucznia ,zróżnicowane ,rozwijające słuchanie ,mówienie, naukę nowych słów. Dominik jest nauczycielem z humorem,charyzmą i ciekawym podejściem do ucznia.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2011

Bardzo polecam Dominika .Profesjonalizm, humor , inwencja i prawdziwy jezyk angielski. Chodzilam na lekcje u polskiego nauczyciela , ale nie ma porownania z native speaker.
It's all cool ,man . Thanx.   Mariola

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2011

Już po kilku lekcjach przekonałam się, że trafiłam do odpowiedniej osoby. Dominik jest świetnym nauczycielem, którego gorąco polecam. Dzisiaj już wiem, że żaden Polak nas tak nie nauczy angielskiego jak NATIVE SPEAKER!

avatar
Grzesio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2011

Prawdziwy angielski, doskonala metodyka, mily facet . Jestem bardzo zadowolony i mnostwo zyskalem uzywajac jezyk mowiony przez native speakerow. Polecam !

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
17 listopada 2011

Dominik bardzo fajny człowiek uczy języka w milej atmosferze .Jeśli zależy Ci na poprawieniu komunikatywności w języku angielskim wybierz zajęcia z nim. Ja nabrałam większej swobody w mówieniu i komunikowaniu się dzięki lekcjom z Dominikiem.

avatar
MY-KEY
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2011

Będzie konkretnie. Świetne i wszechstronne konwersacje i duża elastyczność w podejściu do nauczania. Poza tym nie miałem najmniejszych wątpliwości komu powierzyć opiekę nad moimi sesjami studyjnymi przy nagrywaniu anglojęzycznych kawałków.

Keep up the great job bro!

Pozdrawiam,
MY-KEY

avatar
chris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2011

Dzieki Dominikowi przestalem mowic po angielskeimu , a zaczalem po angielsku.
Moja wymowa i zrozumienie jezyka poprawily sie w ciagu pol roku o 100 %.
Dzieki niemu nie mam problemow jezykowych w Kanadzie gdzie przebywam sluzbowoi jestem doskonale rozumiany i rozumiem co do mnie mowia native speakers. Polecam kazdemu Dominika jesli chce poznac jezyk od podszewki.
Thanks , man !!!
Krzysztof P.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2011

Dominik jest bardzo sympatyczna i pełną entuzjazmu osobą, dlatego i lekcje u niego są ciekawe. Zajęcia z nim pomagają mi w swobodnym mówieniu po angielsku.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2011

Zróżnicowane metody uczenia i zadania do wykonania także w domu (np. krótkie opisy dnia, których poprawność jest potem weryfikowana na zajęciach), konwersacje dotyczące różnych tematów; w tym też tych, którymi zajmuję zawodowo. Z lekcji u Dominika korzysta również moja żona i córka. Po wakacjach z przyjemnością wróciliśmy na zajęcia

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2011

Lekcje z Dominikiem to czysta przyjemność. Jako, że angielski to jego pierwszy język mam okazję obcować z żywym angielskim. Punktualność, życzliwość i dobry humor w pakiecie. Zdecydowanie polecam.

avatar
Rodzic Przedszkolaka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2011

Swietny akcent i dobry kontakt z uczniem. Od 2 lat chodze do Dominika z dzieckiem w wieku przedszkolnym i bardzo lubi te lekcje. Rozmowa po angielsku stala sie dla dziecka naturalna.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2011

Lekcja= rozmowa przy kawie w niezwykle miłym towarzystwie na różne tematy, tylko po angielsku. Super rozwiązanie dla osob, które mając podstawy teoretyczne mają obawę przed mówieniem. Spotkania z Dominikiem dodaly mi odwagi, swobody w mowieniu po angielsku, pewności siebie, czyli dokladni tego czego potrzebowałam! Polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2011

Gorąco polecam. Chodzę na lekcję do Dominika od około miesiąca i jestem bardzo zadowolona z efektów pracy. Przede wszystkim chciałam popracować nad płynnością wypowiedzi. Dzięki profesjonalizmowi jaki prezentuje Dominik i miłej atmosferze mówienie po angielsku przychodzi z łatwością.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2011

Dominik jest inteligentnym, dowcipnym człowiekiem i te cechy świetnie wykorzystuje w nauczaniu języka. Na lekcje chodzę z dużą przyjemnością widząc ich wysoką efektywność. Zdecydowanie polecam :-)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2011

Moim głównym celem lekcji z Dominikiem, było uzyskanie swobody wypowiedzi w języku angielskim oraz przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. Myślę, że dzięki jego profesjonalizmowi plan ten jest doskonale realizowany. Jego pozytywne nastawienie i zróżnicowane metody nauczania powodują, że nauka idzie szybko i przyjemnie. Polecam go wszystkim niezdecydowanym!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2011

Polecam! Świetny nauczyciel z doświadczeniem i ciekawymi pomysłami na efektywną naukę języka. Profesjonalnie przygotowany na każde zajęcia, a przy tym ma dużo pozytywnej energii i poczucia humoru.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2011

POLCECAM! Miłam zajęcia z tym Panem i bardzo byłam z nich zadowolona. Profesjonalne podejście do ucznia,duża wiedza i doświadczenie w nauczaniu.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2011

Dominik idealnie dostosowuje KAŻDĄ lekcje do moich potrzeb i możliwości, jest PROFESJONALNIE przygotowany nie tylko do lekcji angielskiego ale także do specyfiki, reguł i słownictwa dziedziny, w której angielski jest mi potrzebny. Polecam!!!

Universal

Thanks Bartek! It's a pleasure teaching you. You're showing great progress. Keep up the good work :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.