Dominik Borguś

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Łódź

Dominik Borguś

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Dominik Borguś

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Jagielloński
Licencjat
Biochemia
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Magister
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

Super przeprowadzane lekcje biologii, duży nacisk na zadania typu maturalnego i słowa klucze, czyli to co najważniejsze do matury. Bardzo logicznie i przystępnie wytłumaczone zagadnienia. Naprawde bardzo dobrze i efektywnie pracuje się podczas zajęć, polecam serdecznie!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2017

Bardzo bardzo polecam Pana Dominika, darzy swoją prace ogromna pasja do tych przedmiotów i potrafi tłumaczyć najbardziej skaplikowane procesy i zjawiska. Sprawia, że po zajęciach wszystko jest jasne i w zupełności czuje sie bezpieczna w kwestii matury. Dziekuje Panie Dominiku!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Świetny nauczyciel chemii. Lekcje przygotowawcze do matury są bez zarzutu. Nadrobiłam materiał, który sprawiał mi kłopoty oraz omówiliśmy materiał przyszły. Na każde korepetycje przygotowywał plik zadań z materiału bieżącego i już omówionego. Ze strony nauczyciela - bardzo dużo wkładu, zaangażowania i motywacji do pracy, co myślę, przełożyło się na efekty. Serdecznie polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.