Dominika Saletnik

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Mysłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Potrzebujesz pomocy w przyswojeniu i zrozumieniu materiału szkolnego? Pragniesz przygotować się do kartkówki lub sprawdzianu? Chcesz zdać egzamin ósmoklasisty lub maturę na wysokim poziomie? A może potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci przygotować się do konkursu? Jeżeli na choć jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi "Tak!", to znaczy, że będę mogła Ci pomóc :)

Jestem studentką matematyki na Politechnice Śląskiej. Korepetycje przeprowadzę w dogodnych dla Ciebie warunkach - u mnie lub u Ciebie. Mogę przeprowadzić zajęcia w formie zdalnej. Przerobimy dany materiał w miłej atmosferze i wszystko stanie się dla Ciebie proste oraz przyjemne!

Kontaktować można się ze mną poprzez numer telefonu. Jeżeli zdarzy się sytuacja, że akurat nie odbiorę, to oddzwonię jak najszybciej będę mogła.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Politechnika Śląska
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.