Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia

Easy Studia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Easy Studia

O mnie

Cześć !Jesteśmy grupą studentów z Najlepszych Polskich Uczelni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Zajęcia zawsze przebiegają bezstresowo i w miłej atmosferze. Przygotowaliśmy własne materiały dzięki którym bez najmniejszego problemu opanujecie każdy materiał. Indywidualnie podchodzimy do każdego ucznia. Na zajęciach skupiamy się na gruntownej powtórce i poprawnym rozwiązywaniu zadań.Witek

Korepetytor z długim stażem. Absolwent Politechniki Warszawskiej, student UW oraz SGH. Prowadzi zajęcia z uczniami szkół średnich przygotowujące do matury rozszerzonej. Tłumaczy również matematykę wyższą studentom na najlepszych uczelniach.Dominika

Korepetytorka z wieloletnim doświadczeniem. Studentka V roku medycyny na I Wydziale Lekarskim WUM. Laureatka olimpiady biologicznej. Co roku przygotowuje uczniów do matury rozszerzonej z biologii. Z pasją przekazuje swoją wiedzę.Ola

Studentka Politechniki Gdańskiej na kierunku nanotechnologia. Pasjonatka i korepetytorka z doświadczeniem. Przygotowuje uczniów do egzaminów z matematyki oraz chemii.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Doktor
Lekarski
10.2015 - 03.2019
Politechnika Warszawska
Automatyka i robotyka
09.2019 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Nanotechnologia
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Informatyka i ekonometria
Kursy i szkolenia
03.2015
Szkolenie z przekazywania wiedzy
Doświadczenie
03.2019 - aktualnie
EasyStudia
Intensywne kursy maturalne z matematyki i biologii 2020 oraz 2021 oraz przygotowanie do egzaminów na studiach.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Naprawdę szczerze mogę polecić te zajęcia! Każde zagadnienie jest zrozumiale i szczegółowo tłumaczone, nie poznałam nikogo kto lepiej przekazuje wiedzę (a szukałam długo:)))

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2021

Z całego serca polecam zajęcia z Dominiką, która jest kochaną, wyrozumiałą i cierpliwą osobą. Z nią nawet osoba początkowo wrogo nastawiona do przedmiotu biologia( tak jak ja ), po krótkim czasie napewno zmieni zdanie, i po roku przygotowań do matury podejdzie dużo spokojniejsza i pewniejsza. Dominika zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, nawet po kilka razy. Materiał przygotowywane przez nią na każdą lekcje są niezwykle pomocne i podkreślają to co do egzaminu najważniejsze. Zajęcia z Dominiką to czysta przyjemność. Z całego serca polecam :)))

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Dominiką. Ma ona świetne podejście do ucznia oraz bardzo dobrze przygotowuje do matury. Dominika dobrze i praktycznie tłumaczy zagadnienia oraz zwraca uwagę na pojawiające się typy zadań na maturze. Same zajęcia są bardzo produktywne i przebiegają w miłej atmosferze. Jeszcze raz serdecznie polecam :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Dominiką! Oprócz naprawdę dużej wiedzy jest ona wyrozumiała, cierpliwa i wie jak uczyć. Zajęcia z biologii spędzamy nie tylko na rozwiązywaniu zadań maturalnych, ale i na powtarzaniu naszej wiedzy. Zajęcia są bardzo produktywne i mijają w bardzo miłej atmosferze :))

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Zdecydowanie polecam zajęcia z Dominiką!! Jest to pełna pasji dziewczyna ze świetnym podejściem do ucznia!! Uważam, że świetnie przygotuje mnie do matury. Najelpesze korepetycje na jakich byłam :)

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Lekcje cudowne, rzeczowe. Profesjonalne i indywidualne podejście nawet do najbardziej opornego ucznia ;) Bardzo przyjazna atmosfera pomaga opanować materiał w krótkim czasie.
Przygotowanie do lekcji bez zarzutów. Poświęcony na naukę czas wykorzystany w 100%.
Bardzo polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.