DR DOMINIKA LICHY

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Łódź
Faktura VAT

DR DOMINIKA LICHY

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/542 opinie
Dla użytkownika DR DOMINIKA LICHY

O mnie

polska aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Wydziału Aktorskiego oraz Studiów doktoranckich Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, gdzie uzyskała stopień doktora sztuki w dyscyplinie sztuki filmowe i teatralne w 2023r. Współpracowała z teatrami dramatycznymi i prywatnymi w Polsce, grała m.in. w spektaklach w reżyserii Nikołaja Kolady, Rudolfa Zioło, Marcina Wierzchowskiego, Mariusza Grzegorzka i Jacka Orłowskiego, a także w nagradzanych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Dwukrotna laureatka stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w latach 2022 i 2018, stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Kultura w sieci" w 2020r., nagrodzona stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe i artystyczne oraz stypendium twórczym miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki. Kilkukrotna laureatka stypendium Rektora dla najlepszych studentów i doktorantów Szkoły Filmowej w Łodzi. Na Wydziale Aktorskim asystowała na zajęciach Sceny klasyczne, Formy sceniczne, Formy filmowe oraz Proza u boku wykładowców Uczelni.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 03.2015
Szkoła Filmowa w Łodzi
Magister
Aktorstwo
09.2018 - 02.2023
Szkoła Filmowa w Łodzi - studia doktoranckie
Doktor
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2014 - 06.2014
Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego
Spektakl "Marat/Sade"
01.2014 - 08.2014
Teatr Studyjny w Łodzi
Spektakle "Marat/Sade", "Marzec"
10.2014 - 06.2015
Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
Spektakl "Rozpusta"
01.2015 - 06.2016
Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu
Spektakl "Kansas"
06.2016 - 12.2016
Teatr im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie
Spektakl "Alicja. Pod żadnym pozorem nie idź tam"
01.2017 - 06.2019
Teatr Mały w Łodzi
Spektakle "Balladyna", "Doktorze, pan tak nie może", "Umrzeć ze śmiechu"

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 42
avatar
Nastka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

Dzięki pomocy Dominiki udało mi się dostać na wymarzone studia aktorskie :) Dominika jest świetną nauczycielką, jest szczera w swoich ocenach, życzliwa i zawsze można liczyć na jej wsparcie

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Dominika mimo tego, że jest czynną aktorką, co uważam za bardzo istotne w wyborze osoby, która ma pomóc w przygotowaniach do szkół teatralnych, to dodatkowo w dalszym ciągu się kształci. Widać, że nauczanie innych daje jej dużo radości, a to z kolei przekłada się na jakość oferowanych przez nią zajęć. Dominika jest bardzo profesjonalna. Pomoże w doborze repertuaru, ale też niczego nie narzuci. Słucha uważnie i wyłapuje najmniejsze błędy, których często sami nie jesteśmy w stanie usłyszeć. Jeśli zależy Ci na rzetelnym przygotowaniu, to śmiało dzwoń i umawiaj się na pierwsze konsultacje ! :))

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Dominika jest przecudowną osobą, bardzo ciepłą, tworzy niezwykle przyjazna atmosferę na zajęciach. Na zajęciach daje duzo pochwał, ale też konstruktywnych uwag, dzięki którym można stale nad sobą pracować i stawać się coraz lepszym! Dominika jest ogromnym wsparciem przy doborze tekstów, proponuje bardzo zróżnicowany repertuar.
Jak przygotowywać się do egzaminów do szkoły teatralnej to tyłków Dominiką!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Dominika ma mnóstwo pozytywnej energii, przez co atmosfera na zajęciach jest świetna. Daje wiele cennych wskazówek, pomocnych przy interpretacji tekstów.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Jesli przygotowac sie do egzaminów do szkoły teatralnej to tylko z Dominka! Atmosfera na zajęciach jest cudowna a wiedza, która przekazuje naprawdę wartościowa i bardzo przydatna. Dominika bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia i pomaga jak tylko potrafi! Nie wyobrażam sobie przygotowywać sie z kimś innym, naprawdę z całego serduszka polecam zajęcia!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Z całego serca każdemu życzę, aby trafił tutaj, pod skrzydła Dominiki. W moim przypadku zmieniła ona marzenie w bardzo realny cel, do którego wspólnymi siłami dążymy. Jesteśmy dopiero w połowie drogi, ale już na ten moment mogę stwierdzić, że każda lekcja wiele we mnie zmienia. Jestem coraz bardziej pewna siebie i swoich możliwości. Za każdym razem posuwamy się coraz dalej pokonując wszelkie bariery. Wychodzimy poza schematy, tworzymy coś ciekawszego, coś własnego, w co wkładamy nasze serca. Ciężko jest znaleźć kogoś sensownego, komu możemy zaufać i powierzyć naszą przyszłość licząc, że zna się na tym co robi. Z całą odpowiedzialnością gwarantuję Wam, że Dominika jest właściwą osobą. Zresztą co ja będę gadać, przekonajcie się sami!:)

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Polecam Dominikę na 100% !!!

Profesjonalna aktorka i nauczycielka :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Wow! Nie mogłam wymarzyć sobie lepszych zajęć z aktorstwa. Profesjonalizm i zaangażowanie Dominiki da się odczuć na każdej lekcji, a do tego panuje cudowna atmosfera. Gorąco polecam zajęcia z Dominiką! :)

avatar
Bernard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2018

Polecam Dominikę z całego serca, bardzo przyjazna i otwarta osoba która do każdego kursanta podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem. Jeśli zastanawiasz się nad korepetytorem który przygotuje Cię do szkoły aktorskiej to możesz już przestać się zastnawiać i śmiało zadzwonić do Dominiki.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

Uwielbiam Dominikę, przyszłam na początku września, by przygotować się do Akademii Teatralnej, bardzo szybko ogarnęłyśmy cały materiał, pomogła mi rozwinąć skrzydła. Od Dominiki można usłyszeć, wiele pochwał i tak samo wiele uwag, co sprawia, że dzięki szczerej ocenie, praca jest owocna. Otworzyłam się i uwierzyłam w siebie. Polecam każdemu. Dodatkowo atmosfera zajęć jest cudowna.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Dominika jest idealną osobą, które może pomóc w pokonaniu ostatnich szczebelków na drabinie aktorskiej. Potrafi przybliżyć cel- szkołę aktorską, poprzez owocną praktykę. Uczy wszystkiego, co wymagane jest od aktora. Wszystko robi konstruktywnie, wzbogacając lekcje o cenne refleksje. Pomaga odnaleźć siebie w każdej roli, ponieważ wie jak współpracować z drugim człowiekiem i przebrnąć przez mur, prosto do serca. Uczy cierpliwości, wrażliwości i pokory oraz potrafi słuchać. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Większość z nas po drodze w dążeniu do własnych marzeń, pragnie mieć kogoś, kto zawsze najlepiej doradzi, zawsze pomoże i wesprze, kiedy tylko poczujemy się słabsi i zwątpimy w swoje siły.
Taką osobą jest właśnie Dominika! To ona nauczyła mnie jak najlepiej zapoznać się z tekstami, (które zresztą sama pomogła mi wybrać), jak wczuć się w daną sytuację i krok po kroku poczuć i wcielić się w daną postać.
U boku Dominiki możesz liczyć na konstruktywną i budującą relację, dzięki której lepiej poznasz siebie oraz swoje mocniejsze i słabsze strony. Te moce będziesz w sobie jeszcze bardziej zakorzeniał i rozwijał, a te słabe szlifował i przeistaczał tak, by dołączyły do reszty twoich zalet. Dominika potrafi w konkretny i jasny sposób przekazać swój punkt widzenia i powiedzieć, co można by było zrobić lepiej i jak udoskonalić graną przez ciebie postać, ale jednocześnie daje Ci wolną rękę, jeśli chodzi o kreowanie postaci.
W trakcie zajęć nie ominą Cię różnego rodzaju zadania aktorskie, które bardzo często zadawane są podczas egzaminów wstępnych.
Ogromna cierpliwość i zrozumienie, jakie cenię sobie u Dominiki, pozwolą Ci na totalny luz i swobodę, które pozwalają na stuprocentowe skoncentrowanie się na danym zadaniu.
Bardzooo Polecaam !! <3 :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Polecam zajęcia z Dominiką w 100 %.
Nauczyłem się wiele ciekawych technik zaprezentowania różnych utworów literackich, a przy tym można bardziej poznać siebie. :-)
Dominika jest b. miłą i uśmiechniętą Kobietą, przy której można się swobodnie poczuć.
Szczerze polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Dominikę poznałam stosunkowo niedawno, a mimo to mogę polecić ją w 100%. Już po pierwszych zajęciach zauważyłam ogromną różnicę. Dominika pomogła mi szczególnie w interpretacji tekstów oraz pokonania bariery w zadaniach aktorskich. Poza tym jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą z dużym doświadczeniem. Dzięki niej mogłam bardziej poznać samą siebie oraz uwierzyć we własne zdolności :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Serdecznie polecam zajęcia z panią Dominiką, która prowadzi je w sposób profesjonalny, nieszablonowy a przede wszystkim adekwatnie do potrzeb i cech indywidualnych ucznia. Ponadto jest niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą, u której nie da się nie zauważyć ogromnej pasji do tego, czym się zajmuje. Z pewnością jest właściwą osobą na właściwym miejscu. W moim odczuciu zajęcia te były przede wszystkim pracą nad sobą, która jest nieoceniona :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
30 czerwca 2017

Zajęcia z Dominiką były frapujące. Pomogła mi wybrać intrygującą i różnorodną literaturę, dzięki której dużo się nauczyłem. Uważam, że zajęcia z nią mogą być dla wielu ciekawą inspiracją na przyszłość. Polecam :)

avatar
Głośny Wielbiciel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2017

Polecam tego Allegrowicza w 100%. Kontakt super! Super przesyłka, super kontakt, towar w 100% zgodny z opisem, taki jak na zdjęciach. Wysyłka towaru ekspresowa, dotarła szybciej niż pendolino na dworzec fabryczny. Wczoraj wieczorem rozpakowałem nowe sandałki od Pani (specjalnie z dużej) Dominiki. Teraz tylko pozostało dokupić skarpetki i można wybrać się nad rzekę, tam gdzie dziewczyny się kąpały.

100% POZYTYW, ABY WIĘCEJ TAKICH UŻYTKOWNIKÓW JAK PANI DOMINIKA, POZDRAWIAM, MIŁEGO DNIA 100% POZYTYW

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Serdecznie polecam oddanie się w aktorskie ręce p. Dominiki! Na zajęciach panuje luźna i jednocześnie profesjonalna atmosfera. Nauka p. Dominiki skupia się na wszystkich płaszczyznach potrzebnych do gruntownego przygotowania się do egzaminów wstępnych.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2017

Zajęcia ui Dominiki są przede wszystkim ciekawe i owocne.
Dominika jest sympatyczną, pelną energii osoba. Czuję, że z lekcji na lekcję robię postępy, dostaję ciekawe zadania które przełamują moje bariery i otwierają mnie. Polecam !! :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2017

Pani Dominika jest wspaniałą nauczycielką z pasją i ogromną wiedzą. Jest bardzo miła i serdeczna, więc atmosfera na zajęciach, jak najbardziej sprzyja. Z każdej lekcji wynosi się bardzo dużo i robi się ogromne postępy w krótkim czasie. Jest otwarta i pomaga przełamać tremę uczniowi. Na zajęciach przerabia wszystkie najważniejsze elementy warsztatu aktora. Jest bardzo kreatywna i ma wspaniałe podejście, widać, że kocha swoją pracę. Korepetycje te to na prawdę najlepszy wybór. Bardzo polecam każdemu!

avatar
Jarek- reżyser filmowy.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2016

Bardzo fajna osoba, posiadająca predyspozycje do prowadzenia zajęć aktorskich. Młoda, czynna zawodowo, ambitna artystka. Polecam Ją i to zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym w profesji aktorskiej.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2016

Dominika jest świetną osobą. Zajęcia z Nią są profesjonalne i wiele wznoszące do indywidualnego warsztatu każdego kto do niej przyjdzie. Ma bardzo indywidualne podejście do każdego a przede wszystkim jest przesympatyczną osobą.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2016

Gorąco polecam! Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zajęć oraz panującej na nich atmosferze. Dominika ma dużo pomysłów na zadania z tekstem i jestem pewna, że wiele się przy niej nauczę, co więcej jest miła i można się czuć przy niej swobodnie. Mam nadzieję, że dzięki niej uda mi się spełnić marzenia związane ze szkołą aktorską. Jeszcze raz polecam, warto!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Serdecznie wszystkim polecam! Zajęcia z są fantastyczne, przebiegają w przemiłej atmosferze (głównie za sprawą charyzmy korepetytorki), wiele można z nich wynieść. Dominika jest bardzo otwarta, serdeczna, samo obcowanie z tak pozytywną osobą jest przyjemnością :)
Podejście do ucznia w pełni profesjonalne, jest to osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę. Gwarantuje, że nikt się nie zawiedzie, takż, bez wahania, jak najszybciej kontaktujcie się z Dominiką, naprawdę warto! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2016

Szczerze polecam Dominikę !!!! Zajęcia są fantastyczne !! Dominika jest przemiłą osobą, świetnie dobiera teksty , jest zaangażowana, ma bardzo dobre podejście do ucznia, potrafi przełamać opory ucznia w wydobywaniu dźwięków. Jest mega pozytywną osobą , dla której praca jest prawdziwą pasją, co daje się wyczuć na kilometr.
Z całego serca na prawdę POLECAM !!!!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Dominiką. Jest bardzo profesjonalna, nie działa schematami - podchodzi indywidualnie i dostosowuje tryb pracy do charakteru i wrażliwości ucznia. Dzięki temu potrafi wydobywać z ludzi to, co najlepsze :) Dodatkowo jest bardzo pozytywną i zawsze uśmiechniętą osobą :) Zajęcia z nią dają mi mnóstwo nowych umiejętności, szersze spojrzenie na interpretację tekstów i piosenek no i zawsze dużo energii do dalszego działania :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Mógłbym śmiało napisać elaborat opisujący zajęcia z Dominiką w samych superlatywach, ale zdecydowanie lepiej po prostu umówić się na zajęcia i przekonać się na własnej skórze! :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2016

Wszystkim którzy chcą się rzetelnie przygotować do egzaminów wstępnych (i nie tylko) polecam Dominikę. :) Świetnie mi się z nią pracuje i pomimo faktu, że spotykamy się od niedawna widzę duży postęp w moich tekstach. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2016

Dominika to super osoba dzięki której można dużo się nauczyć i dobrze przygotować do różnego rodzaju egzaminów i konkursów!
Swoje zdanie potwierdzam tym że 12.03 brałem udział w konkursie recytatorskim do którego właśnie mnie przygotowywała i zdobyłem drugie miejsce i dlatego polecam każdemu bo jest na prawdę super

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Bardzo fajne zajęcia! Dominika jest miła i ciepła, nie buduje dystansu między uczniem, a nauczycielem przez co łatwiej można się otworzyć. Zadaje ciekawe ćwiczenia i widać, że posiada spore doświadczenie. Do ucznia podchodzi indywidualnie przez co praca jest o wiele bardziej owocna. Polecam serdecznie!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2016

zdecydowanie polecam! Swietnie prowadzone zajęcia, dobry kontakt, Dominika jest bardzo sympatyczna, ciepła i doświadczona osoba, nie wyobrażam sobie innej korepetytorki. Po każdych zajeciach czuje ze robię postępy dzieki jej uwagom i wskazówkom. Bardzo dobrze wykorzystana godzina w ciagu dnia. Gorąco polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Profesjonalne przygotowanie do egzaminów do szkół filmowych. Dominika jest bardzo dobrą i przesympatyczną nauczycielką. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i kreatywny. Dzięki Dominice jestem w stanie robić rzeczy, które wcześniej uważałam, za niewykonalne dla mnie. Jestem pewna, że zawsze dostaję konstruktywne uwagi i wskazówki. Każda lekcja przybliża do upragnionego indeksu wydziału aktorskiego. Najlepsza nauczycielka na jaką mogłam trafić. Polecam!!!!!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Bardzo pozytywna osoba z niesamowitą energią, ogromną wiedzą i umiejętnościami, która sprawiają, że jest idealnym nauczycielem!
Można przy niej odrzucić wstyd, poczuć się sobą i bez skrępowania skupić się na przygotowaniach do egzaminów wstępnych szkół aktorskich.
Daje świetne, pomocne rady i pomimo młodego wieku można śmiało powierzyć swój los w jej ręce. Po każdych zajęciach wychodzę bardzo zadowolona :)
Serdecznie polecam Dominikę jako korepetytorkę!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2016

Szczerze polecam zajecia u p. Dominiki. Aktorstwo i sztuka w ogóle to bardzo delikatna materia, gdzie nierzadko trzeba pokonywać samego siebie, otwierać sie, pokazywać swoje wnętrze. Na zajęciach u Dominiki istnieja ku temu bardzo sprzyjajace okolicznosci:) jest nauczycielem, ale tez partnerem wspierającym i idacym ramie w ramie w trudnej drodze przygotowan do odkrycia samego siebie w sztuce aktorskiej, a przy tym niesamowicie ciepla i interesujaca, potrafiaca sluchac osoba. Jesli w kręgu Twoich zainteresowan znajduja sie również inne dziedziny sztuki, Dominika potrafi pokazac Ci drogi, które doprowadza Cie do pelnej satysfakcji zawodowej w przyszlosci. Była to jedyna osoba, ktora wybralam na swojego nauczyciela aktorstwa i nie zawiodłam sie. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

Każdemu polecam przygotowania do egzaminów u Dominiki. Bardzo dobrze zna się na rzeczy, dobiera teksty pod Twoje emploi i predyspozycje, zna się na kwestiach warsztatowych, które są bardzo istotne, wie, co trzeba pokazać na egzaminach, jak dobrze się zaprezentować, ma wiedzę na temat tego co zrobić aby pomyślnie przejść te egzaminy. Oprócz rzeczy czysto warsztatowych, bardzo ważną kwestią jest to, że Dominika jest przesympatyczną osobą, pracuję się z nią w miłej atmosferze, co bardzo sprzyja twórczej pracy, nadaje pewności siebie młodej osobie, ma bardzo indywidualne i "ludzkie" podejście do człowieka, polecam te zajęcia każdej młodej osobie marzącej o tym zawodzie :)

avatar
Pawciu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Dominika to jedna z niewielu osób, którą w życiu zdarzyło mi się spotkać i z miejsca obdarzyć tak ogromną sympatią. Nie mam wątpliwości, że jest w niej coś co pobudza ludzi do działania i nawet sama jej obecność poszerza horyzonty. Pomoc w doborze utworów staje się nieoceniona, a ta dziewczyna nie tyle strzela, co precyzyjnie je dobiera wedle indywidualnych predyspozycji!
Mało tego! Nawet jeśli nie zamierzasz zdawać do szkoły aktorskiej, warto skusić się na lekcję. Pomaga w znacznej mierze otworzyć się na świat, spojrzeć na otaczającą rzeczywistość innym okiem. Krótko mówiąc - otworzyć umysł.
Gorąco polecam! Jeśli nadal zastanawiasz się czy warto, zapewniam z własnego doświadczenia - WARTO!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Szczerze polecam Dominikę do pomocy w przygotowaniu do szkół teatralnych. Zajęcia są przede wszystkim ciekawe i owocne, gdyż Dominika jest osoba obeznaną w temacie i bardzo uzdolnioną, co sprawia, że nie tylko można się od niej wiele dowiedzieć ale i wiele nauczyć!:)

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

eśli chcesz zdać za pierwszym razem na aktorstwo to korepetycje u Pani Dominiki ci w tym pomogą. Nauka z Panią Dominiką to sama przyjemność. Profesjonalne zajęcia, bardzo ciekawie przygotowane, pomogą zdobyć nowe umiejętności. Polecam wszystkim.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2016

Dominika jest sympatyczną, pelną energii osoba, która dodaje mnóstwo motywacji do pracy. Polecam wszyskim, którzy planują zdawać do szkół teatralnych - lepiej nie traficie.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2015

odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, krótko mówiąc :)
bardzo gorąco polecam, super atmosfera i przede wszystkim uzdolniona aktorka :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2015

Polecam współpracę z Dominiką - jest bardzo sympatyczną dziewczyną i przede wszystkim profesjonalistką. Świetna aktorka i nauczycielka :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Cudowna osoba, jeśli ktoś chcę pogłębiać swoje zdolności i umiejętności aktorskie z ręką na sercu polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.