Dominika Dawidowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Świebodzin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Nazywam się Dominika i od zawsze nauka języków obcych była moją pasją. Na codzień uczę się w Niemczech oraz zajmuję się pochłanianiem nowych słów i gramatyki w językach obcych, czyli w j. angielskim, niemieckim, hiszpańskim i od niedawna japońskim ;) Poza tym interesuję się psychologią i literaturą, w szczególności poezją. Uwielbiam eksperyntować z różnymi metodami nauki i dzięki temu wiem jakie metody mogą mieć najlepsze efekty u ucznia. Na pierwszym miejscu stawiam na komunikacje-nauczę Cię jak zacząć mówić w danym języku i porozumiewać się z innymi ;) Oczywiście rozszyfrujemy razem gramatykę-czyli pokażę co, jak i dlaczego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.