Dominika Cecot

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 70 / 60 min

Dominika Cecot

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam, jestem absolwentką Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej imienia Fryderyka Chopina w Krakowie w klasie skrzypiec, a obecnie studiuję na Akademii Muzycznej imienia Karola Lipińskiego we Wrocławiu (kierunek instrumentalistyka-skrzypce). Przez całą moją edukację uczęszczałam na wiele kursów z wybitnymi profesorami, brałam udział w wydarzeniach muzycznych o charakterze konkursowym, charytatywnym oraz kulturalnym i chętnie podzielę się moją wiedzą w zakresie nauki gry na skrzypcach, teorii muzyki, oraz kształcenia słuchu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Dominika jest super pozytywną, pełną energii osobą, po której od razu widać, że gra na skrzypcach jest jej pasją i potrafi umiejętnie zarazić tym innych. Dominika uczyła mnie gry na skrzypcach od podstaw, chętnie podjęła się zadania mimo tego, że jestem osobą dorosłą. Na zajęcia przychodziła punktualnie i zawsze w pełni wykorzystywała czas naszego spotkania na naukę. Zdecydowanie polecam innym!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Pani Dominika to najlepsza osoba na jaką mogłam trafić zaczynając swoją przygodę z muzyką i skrzypcami. Jest nauczycielem z wielkim talentem, pasją, doświadczeniem i cierpliwością, a każde zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie z indywidualnym i elastycznym podejściem do ucznia.
Potrafi świetnie wyważyć każdy aspekt zarówno techniczny jak i teoretyczny. Doskonale potrafi dopasować utwory do ucznia, aby wyćwiczyć technikę gry. Podczas lekcji panuje miła atmosfera, a każda minuta jest przeznaczona na naukę.
Podsumowując - zdecydowanie polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.