Dominika Bieniaszewska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Katowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zajęcia z języka angielskiego od podstaw, na wyższych poziomach zaawansowania i dla dzieci już od 3 roku życia! :) Mam doświadczenie w pracy jako lektor w szkole językowej. Oferuję również przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty itd. 
Zapraszam także na korepetycje, pomoc w nauce, zrozumieniu przerabianego materiału w szkole i przygotowanie do poprawki :)
Oferuję również naukę dla dorosłych, która rozwinie każdą z umiejętności (pisanie, czytanie, mówienie, słuchanie) oraz pomoże w przełamaniu bariery językowej. 
Nauczanie języka angielskiego to dla mnie przyjemność, materiały przygotowuję indywidualnie dla każdego ucznia, na zajęciach nie ma monotonni. Studiowałam filologię rosyjską z angielskim na UŚ, aktualnie jestem studentką języka angielskiego w biznesie. 
Istnieje możliwość dojazdu do ucznia. 
Zapraszam do kontaktu :) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.