Dominika Adamczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa

Opis ogłoszenia

Jestem studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie skrzypiec. Z wyróżnieniem ukończyłam OSM IIst. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie. Skrzypce to moja pasja, którą lubię się dzielić, dlatego z wielką chęcią pomogę w nauce gry na skrzypcach, kształceniu słuchu oraz przygotowaniu do egzaminu wstępnego do szkoły muzycznej.

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Instrumentalistyka- skrzypce
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.