Dominika Głowacka Głowacka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław

Opis ogłoszenia

GRA NA SKRZYPCACH
Od ponad 7 lat uczę gry na skrzypcach. Pracowałam w szkole muzycznej, pracowałam również z dziećmi za pomocą memtody E. E. Gordona. 
Uwielbiam dzielić się swoją pasją z dziećmi i młodzieżą. Nieustannie dokształcam się, również w niekonwencjonalnych metodach nauczania, które wplatam w swoje zajęcia. Dysponuje wiedzą zdobytą na licznych warsztatach, w ciągu studiów, oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi. Lekcje on-line? To nie problem! :)
Od 2013 roku jestem czlonkiem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej, oraz współpracuje z filharmoniami w całej Polsce. Mam w swoim dorobku artystycznym koncerty z Andreą Bocellim, Adamem Sztabą, oraz wieloma innymi osobistościami. Mam za sobą również pracę w międzynarodowym kwartecie smyczkowym. 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Nauczyciel kontraktowy
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.