chemia

DominikaAktywny 7 dni temu

Online · Police i 1 inna

50–60 zł/ 60 min

„Polecam!!! świetny kontakt z uczniem, bardzo dobrze wytłumaczone.”

— Anna · ponad rok temu

Wszystkie opinie
50–60 zł/ 60 min
Wyślij wiadomość

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką studiów pierwszego stopnia na kierunku chemia, a drugiego stopnia na kierunku technologia chemiczna.

Zawodowo pracuje w laboratorium chemicznym w Niemczech. 

Oferuję między innymi pomoc przy zadaniach domowych, w tym zadania rachunkowe. Zrozumienie istotnych zagadnień chemicznych. Korzystanie z róznych dostępnych źródeł, książek. Przygotowuję różne pomoce naukowe zawierające najważniejsze informacje i  zadania dodatkowe. Tłumaczę zagadnienia w prosty sposób. Również w języku niemieckim.

Prowadzę również "kursy" przygotowujące do matury z chemii. Posiadam wiele materiałów maturalnych, zbiorów zadań. (mogą być prowadzone również w wakacje)

Zajęcia są prowadzone na internetowej platformie - tablicy, na której jednocześnie, ja i uczeń, możemy pisać oraz rozmawiać na problematyczne zagadnenia.

Stały kontakt w razie problemów np. przy pomocy  zadań domowych itd. ( bezpłatnie dla  moich uczniów).

Cena do uzgodnienia.

Chętnych zapraszam poprzez kontakt telefoniczny ( SMS).

Wykształcenie

10.2017 – 03.2021
ZUT
Inżynier · Chemia
03.2021 – aktualnie
ZUT
Magister · technologia chemiczna

Kursy i szkolenia

Nie dodano

Doświadczenie

Nie dodano

Opinie

5,02 opinie
Anna16 stycznia 2022

Polecam!!! świetny kontakt z uczniem, bardzo dobrze wytłumaczone.

Kinga13 października 2021

Wspaniała korepetytorka, która bardzo się angażuje w prace z uczniem. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.