Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 - 80 / 60 min

Dominika

Opis ogłoszenia

Muzyka towarzyszyła mi od bardzo wczesnych lat mojego życia. Z grą na fortepianie jestem związana od kilkunastu lat, a na co dzień studiuję instrumentalistykę na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Jestem laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych. Swoje umiejętności rozwijam także regularnie na kursach muzycznych pod kierunkiem wybitnych pedagogów i pianistów. Posiadam miłe usposobienie i chętnie pomogę w każdej sytuacji, starając się podchodzić indywidualnie do każdego ucznia. Udzielam korepetycji u siebie na wysokiej jakości instrumencie, jak i w domu osoby zainteresowanej. Zapraszam do kontaktu.

CENY:
- 80 zł - 60 minut
- 70 zł - 45 minut 
+20 zł - dojazd

#pianino #fortepian #keyboard

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.