Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Józefosław
Nowa Iwiczna
Mysiadło
Zalesie Górne
Lesznowola

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Dominika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2015
Warszawski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2014

SUPER OSOBA, bardzo rzetelna, posiada dużą wiedzę i duże doświadczenie. Pomaga mojemu synowi już trzeci rok z zakresu matematyki, fizyki, chemii. Przygotowuje go do matury z matematyki. Bardzo, bardzo polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2012

Jest to zdecydowanie najlepsza korepetytorka, z jaka miałam kontakt. Każda godzina lekcji jest wykorzystana w 100%, przy czym atmosfera jest rewelacyjna. Jest to osoba, która zna się na tym, co robi i potrafi przekazać swoja wiedzę. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.