Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 / 60 min

Dominika

Opis ogłoszenia

Ciao!
Mam na imię Dominika i jestem studentką V roku filologii włoskiej. L’inglese è una lingua che si usa invece l’italiano è quella che si ama! - Jedno zdanie, w którym jest tak wiele prawdy! We Włoszech spędziłam pół roku w Sienie, w której zakochałam się do szaleństwa! Później, po skończeniu studiów, wróciłam do słonecznej Italii. Tym razem rok spędziłam w stolicy mody, Mediolanie. Potem po raz drugi pojechałam na Erasmusa, tym razem do Padwy. Chciałabym podzielić się moją wiedzą, przekazać ją Tobie, w sposób indywidualny, przygotowany specjalnie dla Ciebie.

Chcesz nauczyć się tego melodyjnego języka, ponieważ jedziesz na wakacje do pięknych Włoch? Może un bello italiano skradł Ci serce lub una bella italiana zawróciła Ci w głowie i pragniesz powiedzieć coś więcej niż TI AMO ? Może masz język włoski w szkole i potrzebujesz pomocy z gramatyką? A może po prostu słysząc piosenki artystów takich jak Andrea Bocelli czy Eros Ramazzotti pragniesz zrozumieć, o czym mówią? Albo po prostu chcesz się go nauczyć, sprawić sobie taki prezent dla siebie, dla własnego samorozwoju?

Nie ważne, jaki jest powód, jaki masz cel. Czytasz teraz moje ogłoszenie, więc chcesz się nauczyć języka włoskiego, a ja chętnie Ci w tym pomogę. Zapraszam Cię do siebie, do Sosnowca albo do jednej z kawiarni w Katowicach. Jeśli natomiast wolisz zdobywać wiedzę online, to żaden problem!  Razem będziemy uczyć się nie tylko gramatyki, słownictwa, ale również będziemy słuchać piosenek, oglądać filmy i przez zabawę przyswajać język włoski. 

A presto!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Politechnika Śląska
Licencjat
Filologia włoska
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.