Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Opole
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 - 90 / 60 min

Dominik

Opis ogłoszenia

Witam, chętnie udzielę korepetycji z fizyki oraz matematyki  na poziomie studiów, szkoły średniej oraz podstawowej. Jestem absolwentem studiów 2. stopnia na kierunku elektronika i telekomunikacja . Cechuję się dobrym podejściem do uczniów, przekazuję wiedzę oraz metody rozwiązywania zadań w sposób jasny i komunikatywny. 
Pomagam w opanowaniu i zrozumieniu bieżącego materiału oraz w przygotowaniu do olimpiad szkolnych, kolokwiów i egzaminu ósmoklasisty / maturalnego na poziomie rozszerzonym i podstawowym.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 22:00
Wtorek15:00 - 22:00
Środa15:00 - 22:00
Czwartek15:00 - 22:00
Piątek15:00 - 22:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.