Dominika Szczepańska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Z powodu epidemii egzamin ósmoklasisty jest przesunięty na późniejszy termin, ale to nie znaczy, że należy odpuścić naukę. Wręcz przeciwnie - jest to doskonały czas, aby doszkolić się z rzeczy, na które do tej pory nie miało się czasu, wydawały się nudne lub nieistotne.
Udowodnię Ci, że takie nie są! :D

Oferuję przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty (ale nie tylko! ;) ) z chemii (prowadzę zajacia także z innych przedmiotów - patrz: profil). Miałam 100% na egzaminie gimnazjalnym z części przyrodniczej oraz 5 i 6 na świadectwach na każdym etapie edukacji.

Jestem maturzystką w programie matury międzynorodowej (IB DP). Moimi przedmiotami na poziomie rozszerzonym są biologia, chemia i angielski, a na podstawie uczę się geografii, polskiego i matematyki. Brałam udział w konkursach wojewódzkich z wyżej wymienionych przedmiotów, w tym z chemii. Mam za sobą również uczestnictwo w zajęciach biologicznych i chemicznych na polskich uczelniach, przeprowadzane prezentacje przed komisjami naukowymi, a także zajęcia wolontaryjne w szkole czy szpitalu.

Chętnie służę pomocą w tym trudnym czasie. Wiem, że całą sytuacja i egzamin mogą być stresujące, ale ze mną ten czas będzie umilony i interesujący :). Chętnie pomogę i poradzę w kwestiach związanych z egzaminem ósmoklasisty, programem IB, ale także nauką ogólnie. Poza wspomnianym egzaminem, pomogę tak naprawdę każdemu chętnemu do zdobywania wiedzy lub jej uzupełnienia :).

W czasie kwarantanny oferuję zajęcia online przez Messager, Zoom lub inny zaproponowany komunikator. W celu zapisania się na korepetycje, zwrócenie uwagi lub pytania, proszę o kontakt telefonicznie: 600 131 873 lub przez Messager: https://m.me/dominika.sz.2001. Po skontaktowaniu się mogę udostępnić swoje nagrania, gdzie mówię o biologii, jako pewną próbkę tego, jak wyglądałyby zajęcia. Oczywiście do tego doszłaby integracja z uczniem ;).

Gwarantuję ciekawe i wartościowe zajęcia :)!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 06.2017
Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku
09.2017 - 04.2020
II Liceum im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku; IB World School n. 6159
Program matury międzynarodowej (IB DP) - przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, angielski; przedmioty podstawowe: geografia, polski, matematyka
Kursy i szkolenia
.
Matura Międzynarodowa IB DP
.
Uczestnictwo w szkolnych kołach zainteresowań - biologia, chemia, geografia, polski
06.2017
Konkursy Wojewódzkie w szkole podstawowej i gimnazjum
06.2018
Zajęcia dodatkowe z biologii na Uniwersytecie w Białymstoku - uczestniczka
01.2019
Olimpiada Biologiczna
04.2019
Olimpiada Wiedzy Biologicznej
07.2019
ADAMED SmartUP Academy i Obóz naukowy (uczestniczka)
11.2019
Białostockie Talenty XXI wieku - medycyna, biologia i mówienie publiczne
03.2020
Certyfikat Deutsches Spreachdiplom na poziomie B2/C1
Doświadczenie
09.2019 - aktualnie
Wolontariat w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku na oddziale hematologii i endokrynologii dziecięcej
Jestem aktywną wolontariuszką w białostockim DSK. Zajmuję się dziećmi umilając im pobyt w szpitalu.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.