Anna Dolata-egzaminator

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Poznań (Piątkowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem egzaminatorem maturalnym, wykładowcą kursów maturalnych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, nauczycielką biologii z wieloletnim doświadczeniem. Przygotowuję do matury rozszerzonej z biologii i bieżących lekcji. Mam bardzo dobry kontakt z uczniami i wysoką skuteczność nauczania - wielu moich uczniów studiuje lub ukończyło kierunki medyczne.
Udostępniam wiele materiałów dla ucznia: zadania, schematy, notatki.
Mieszkam na Piątkowie. Mam elastyczne godziny lekcji.

Kontakt: tel. 607 247 403 (ew. 669-28-40-40)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2005
UAM
Magister
biologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć prowadzonych przez Panią Anię. Już od samego początku skupialiśmy się na dokładnym rozwiązywaniu zadań "pod klucz". Zadania były analizowane pod każdym kątem, a dzięki Pani Ani dostrzegłem pewne powtarzające się schematy w zadaniach maturalnych, przez co nauczyłem się pisać wyczerpujące odpowiedzi uwzględniające wszystkie elementy potrzebne do otrzymania punktów na maturze. Nie można zapomnieć o teorii, którą Pani Ania przekazywała bardzo zrozumiale, a każdą wątpliwość dotyczącą omawianego materiału szybko rozmywała tłumacząc wszystko dokładnie. Każdy zna sztywną atmosferę na lekcjach biologii w szkole. U Pani Ani coś takiego nie istnieje, atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjacielska i miła, a Pani Ania ma do każdego bardzo indywidualne podejście. Szczerze polecam Panią Anię każdemu, a niech o tym świadczy wynik matury, którą poprawiłem z 50% na 85% (mógłby być wyższy, ale robienia głupich błędów trzeba się oduczyć samemu :) )

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Dzięki zajęciom z Panią Anną poprawiłam swój wynik o 31%. Zajęcia odbywały się w miłej, bezstresowej atmosferze, ale zawsze wiedziałam, że muszę być przygotowana. Pani Ania udostępniała mi ogrom zadań, odpowiadała na każde, nawet najgłupsze pytania i tłumaczyła zagadnienia nawet po trzy razy jeżeli ich nie rozumiałam. Skrupulatnie przygotowała mnie do odpowiadania pod klucz i nie omijała żadnych moich pomyłek, wszystko musiało być poprawnie w 100%. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia u Pani Ani.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Zajęcia prowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno online jaki i stacjonarnie. Pani Dolata posiada wiele autorskich materiałów oraz ogromną bazę zadań maturalnych, które rzetelnie ocenia i omawia z uczniem pod kątem matury. Jest skuteczna, motywuje do działania, indywidualnie podchodzi do każdego ucznia i co najważniejsze - nie odpuści dopóki nie ma pewności, że wszystko jest zrozumiałe i zrobione na 100%. Polecam każdemu, wysoki wynik na maturze gwarantowany!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Z pomoca pani Anny Dolaty poprawiłam swój wynik z biologii o 25%. Zajęcia były dobrze zorganizowane, przebiegały w bardzo miłej atmosferze i otrzymałam dużo pomocnych materiałów.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam korepetycje u pani Anny Dolaty. Pomogla mi bardzo dobrze przygotować się do matury, pisać odpowiedzi zgodnie z czasownikami operacyjnymi i dostrzegać pewne powiązania przyczynowo skutkowe, których sama nigdy bym nie zauważyła. Co więcej, pani Dolata wysyłała mi teorię i dużo zadań, dzięki czemu mogłam wszystko dobrze przećwiczyć. Pani Dolata jest bardzo miłą, pozytywną osobą, bardzo dobrze wspominam wszystkie lekcje. Na prawdę serdecznie polecam. :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Anią, zajęcia są ciekawe i na wysokim poziomie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.