Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Lublin

Patryk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Patryk

O mnie

Jestem studentem kończącym studia farmaceutyczne z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu uczniów szkół podstawowych i liceów w dziedzinach biologii i chemii. Mam za sobą kursy z biologii, biochemii, biotechnologii, fizjologii, anatomii, chemii fizycznej, chemii organicznej i nieorganicznej, analitycznej, co stanowi więcej, niż solidne doświadczenie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Magister
Kursy i szkolenia
01.2020
Chemia nieorganiczna
06.2020
Chemia fizyczna
06.2021
Chemia organiczna
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Świetny korepetytor, zna odpowiedz na praktycznie każde pytanie, jakie miałem. Pomógł ogarnąć i zaplanować naukę w klasie maturalnej, chociaż dopiero co miałem zagrożenie. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.