Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Chojnice
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki20 / 60 min

Daria

Opis ogłoszenia

Witam, jestem sympatyczną studentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i z chęcią udzielę Tobie korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie.
Mieszkałam przez rok w Niemczech i często odwiedzam ten piękny kraj, dzięki temu doskonale opanowałam znajomość języka niemieckiego. Uzyskałam certyfikat językowy oraz uzyskałam wysoki wynik z dwupoziomowej matury z tego języka.
Zapewniam miła atmosferę oraz pełne zaangażowanie.
Na zajęciach główny nacisk kładę na konwersację, nie zapominając przy tym o poprawnej gramatyce oraz wymowie. Z chęcią pomogę osobą przygotowującym się do matury, ale również początkującym oraz chcącym podszlifować swój język. Zapewniam materiały do nauki.
Serdecznie zapraszam :) !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.