Fluent Business Dobrosława Tobera (PhD)

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Jastrzębie-Zdrój
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

WSPIERAM SPOŁECZNOŚĆ JASTRZĘBIA I OKOLIC
specjalizacje*] business, science, kids through science (język biznesu, nauki, dzieci poprzez naukę) WŁASNA KONCEPCJA (własność intelektualna)

PAKIETY krótkoterminowe - dostępne od sierpnia 2020

package DAILY LANGUAGE ADULTS (młodzież/studenci/dorośli: pakiet 8 lub 16 treningów z języka codziennego)

package DAILY LANGUAGE KIDS (DZIECI: pakiet 8 lub 16 treningów z języka codziennego)

package SAFETY INCIDENT EMERGENCY (młodzież/studenci/dorośli: pakiet 8 lub 16 treningów z zakresu bezpieczeństwa i sytuacji nagłych)

package EVENT (młodzież/studenci/dorośli: pakiet przygotowujący do określonych wydarzeń, w tym do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę)

interdyscyplinarny dwujęzyczny trener języków unijnych (angielski, francuski) z tytułem doktora (phd) z wieloletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym w środowiskach wielokulturowych

treningi językowe koncentrują się na technicznej analizie jakości i skuteczności wypowiedzi i na praktycznym zastosowaniu umiejętności w życiu i w pracy oparte są na dwóch podstawowych założeniach:

- koncentracja na technicznej stronie trenowania języka odgrywa kluczową rolę (podobnie jak w sporcie)
- treningi można prowadzić w określonej dziedzinie bez tracenia czasu na długie rozgrywki wstępne (skrócenie czasu trenowania dla osób dorosłych potrzebujących komunikować się w wybranej dziedzinie zawodowej)

tłumaczenia specjalistyczne/naukowe
wycena indywidualna

zapisy na kolejny sezon treningów (od lipca lub września) odbywają się od marca do końca maja
osoby dorosłe potrzebujące wsparcia językowego mogą pytać o usługę w ciągu całego roku

treningi w formule podstawowej Resource Load and Recycle od września do czerwca (10 mcy) podlegają uśrednionej wycenie ratalnej (nie godzinowej) Wycenę godzinową stosuje się poza tym okresem:

dzieci i młodzież 70 pln/55 min

dorośli 100 pln/55 min

treningi inne – okres trwania do indywidualnego uzgodnienia

business general
dedicated business formula
expert formula
english in biology, environment protection/management and medicine
technical formula exam
mini presentation
maxi presentation

mix’y
mix en/fr
mix language general business general
mix business general business dedicated

premium
formula premium – french in english
formula premium – english in french

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Fluent Business Dobrosława Tobera (PhD)
Beskidzka 24/5
44-335 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 6331793612

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1991 - 06.2002
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Biologia specjalność Ekologia
Kursy i szkolenia
.
Projekty, szkolenia naukowo-biznesowe; dyplomy
Doświadczenie
02.2018 - aktualnie
Wieloletnie doświadczenie naukowe i biznesowe w środowiskach wielokulturowych
Interdyscyplinarny dwujęzyczny trener języków unijnych (ANGIELSKI, FRANCUSKI) z tytułem doktora (PhD) z wieloletnim doświadczeniem naukowym i biznesowym w środowiskach wielokulturowych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Szczerz polecam.
Pani Dobrusia pomogła mi przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku obcym i zdobyć nową pracę. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy która trwa już ponad rok. Metoda którą stosuje pani Dobrusia różni się od typowej nauki języka obcego, jest bardzo efektywna w zdobywaniu praktycznych umiejętności. Dodatkowo nie bez znaczenia jest doświadczenie oraz umiejętności motywacyjne pani Dobrusi, oraz zawsze miła atmosfera na treningach.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Własnie zakończyłam pierwszy etap (10 m-cy) nauki j. angielskiego.
Treningi z p. Dobrusią to przyjemne doświadczenie.
P. Dobrusia jest osobą, która zna się na swoim fachu. Posiada umiejętności przekazywania wiedzy, stosując autorskie metody nauki oraz korzysta z różnorodnych nowoczesnych metody w nauczaniu.Treningi są ukierunkowane na indywidualnych potrzeb klientów.
Jest osobą niezwykle kreatywną, co skutkuje ciekawymi, zróżnicowanymi treningami, co w konsekwencji zachęca do dalszego rozwoju i mobilizuje do dalszej nauki.
Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, p. Dobrusia jest niezwykle cierpliwą osobą, zawsze solidnie do nich przygotowana, wykorzystuje do zajęć bardzo interesujące materiały.
Nauka przebiega w bardzo przyjemnej, przyjaznej i co najważniejsze dla mnie ,bezstresowej atmosferze .
Serdecznie polecam , naprawdę WARTO !!!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Córka uczęszczała do Pani Dobrusi, na cotygodniowe, godzinne treningi j.angielskiego.
Nauka zdań flagowych bardzo pomogła jej w opanowaniu i wzbogaceniu słownictwa,oraz samodzielnym miksowaniu i układaniu własnych zdań.Bardzo duża uwaga Pani Dobrusi, na prawidłową wymowę słów.Bardzo indywidualne podejście do ucznia, i doskonała umiejętność motywowania dziecka do systematycznej nauki w domu.Lekcje bardzo ciekawe, o różnorodnej treści.Od września zaczynamy kolejny rok treningowy. Bardzo polecam .

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2020

Celem podjęcia współpracy było zachęcenie dziecka do kontaktu z językiem i przezwyciężenie lęku przed mówieniem po angielsku.Syn bardzo lubi zajęcia z panią Dobrosławą,gdyż podchodzi do niego bardzo indywidualnie.Zna jego mocne i słabe strony i dostosowuje metody i formy pracy do potrzeb dziecka.Edukacja w Jej wydaniu to przede wszystkim indywidualizacja,na czym najbardziej mi zależy.Pani Dobrosława rozumie sens edukacji:) Polecam serdecznie.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2020

Moja córka zakończyła kolejny rok nauki języka angielskiego z Dobrusią. Od jakiegoś czasu wspólpraca przeniosła się na tryb online poprzez skype"a co znacznie ułatwiło organizację nauki w czasie COVIDa.
Zajęcia z Dobrusią miały poszerzyć zakres nauki w szkole i skupić się głównie na konwersacji. Myślę, że ten cel został osiągnięty. Moje dziecko zdecydowanie swobodniej podchodzi do konwersacji w języku obcym, a metody wdrażane przez prowadzącą znacznie ułatwiły jej przyswajanie i poszerzenie zasobu słownictwa.
Od września córka zacznie kolejny rok współpracy z Dobrusią, innym również szczerze polecam tego nauczyciela.

avatar
Mirela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Celem współpracy było przełamanie bariery w mówieniu w obcym języku oraz poszerzania znajomości zwrotów z różnych dziedzin, co miało wpływ na coraz lepsze formułowanie myśli.

Zajęcia odbywały się regularnie z indywidualnym dopasowaniem do kalendarza osoby zainteresowanej, co było dużym ułatwieniem w planowaniu lekcji i indywidualnej nauki.
Regularne spotkania pozwoliły nabrać pewności siebie i zaowocowały nagraniem pewności siebie nie tylko w pracy ale również na wycieczkach zagranicznych.

Szczerze polecam Panią Dobrosławę, ponieważ zdecydowanie jest wyczukona na indywidualne potrzeby swojego ucznia i sumiennie podchodzi do realizacji swoich zobowiązań.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Naukę z Dobrusią rozpoczęłam dwa lata temu. Moim celem było podniesienie poziomu konwersacji, zdobycie pewności siebie w posługiwaniu sie językiem obcym. Używając takich metod jak shadowing, flag sentences opanowałam ogromną część materiału wykorzystywanego na lekcjach, co pozwala mi na większą swobodę w konwersacji.
Zaangażowanie Dobrusi w treningi, mnie również motywowało do bieżącej nauki.
Szczerze polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Dobrosława to wybitny fachowiec w swojej pracy.Łączy wszystkie cechy jakie powinien posiadać trener językowy. Przedewszystkim cierpliwa ...wymagająca,pracowita,skupiona na każdej osobie.
Niebywale szybko i z wielką łatwością przekazuje znajomość j.angielskiego.Uważam że nie ma sobie równych w okolicy
POLECAM!!!!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Do pani Dobrosławy uczęszczałem od dwóch lat. Naszym założeniem było doszlifowanie mojej komunikacji oraz wymowy w języku angielskim. Dzięki metodom nauczania niestosowanym w tradycyjnym, szkolnym nauczaniu byłem w stanie osiągnąć oczekiwany poziom komunikacji. Te metody to m.in. shadowing, prezentacje, flag sentences i wiele innych. W tym roku zakończyliśmy naszą współpracę, ponieważ oboje stwierdziliśmy, że nasze założenia zostały spełnione oraz jestem w stanie samodzielnie uczyć się dalej dzięki pokazanym mi metodom.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Zajęcia z Panią Dobrosławą to czysta przyjemność. Indywidualne podejście bez stresu do każdego i na każdym poziomie umiejętności języka. Uczęszczałam na zajęcia do Pani Dobrusi aby poprawić swoją znajomość języka oraz przygotować się do tegorocznej matury. Jestem bardzo zadowolona z naszej pracy. Pani Dobrusia pokazał mi zupełnie inne metody nauczania jak „Flag sentences” „Shadowing” o których wcześniej nie wiedziałam. Metody bardzo przyjemne oraz skuteczne w nauce. Dzięki naszym spotkaniom czuje znaczną poprawę moich umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Serdecznie polecam każdemu zajęcia u Pani Dobrosławy !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Lekcje angielskiego z panią Dobrosławą dały mi bardzo dużo. Moje umiejętności językowe uległy znacznej poprawie, a innowacyjne techniki wypracowane przez panią Dobrosławę, czyli flag sentences, shadowing i wiele innych pokazały mi, jak naprawdę efektywnie uczyć się języków obcych. Przez ostatni rok nasze lekcje głównie skupiały się na przygotowaniu mnie do tegorocznej matury. Śmiało mogę stwierdzić, że czuję się pewnie przed tym egzaminem, co jest zasługą pani Dobrosławy. Dziękuję pani Dobrusiu! A wszystkim, którzy chcą uczyć się języków efektywnie i w przemiłej atmosferze, serdecznie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2020

Zajęcia z Panią Dobrosławą to strzał w dziesiątkę. Zakres materiału, tempo pracy, metody dostosowane są do moich potrzeb. Pani Dobrosława jest osobą kontaktową, słucha swojego ucznia, a jednocześnie wymaga i motywuje do pracy.
Polecam.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Jestem uczennicą Dobrosławy od kilku miesięcy .
Jestem zachwycona sposobem pracy, empatią , a zarazem tym, że Dobrosłwa jest bardzo wymagającym nauczycielem. Takie cechy rzadko idą w parze.
Kilka lat szukałam takiego nauczyciela.
I cieszę się , że znalazłam.
Serdecznie polecam.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Metoda nauczania pani Dobrosławy opierająca się na tzw. „Flag sentences”, pozwala w relatywnie krótkim czasie nabyć umiejętności poprawnego mówienia w języku specjalistycznym tj. biznesowym, jak i powszechnie stosowanym. Warto dodać, że zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Polecam każdemu, kto jest zdeterminowany wejść stopień wyżej w mówieniu w języku obcym.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Zdecydowanie polecam treningi u pani Dobrosławy. Uczęszczam na nie od początku roku szkolnego i jestem w pełni zadowolony z efektów naszej współpracy. Mój poziom angielskiego uległ znacznej poprawie dzięki metodom stosowanych na zajęciach oraz pozytywnej postawie do nauki pani Dobrosławy.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 lipca 2019

Nie polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Szczerze polecam. Osoba w pełni kompetentna. Zajęcia prowadzone pod kątem zainteresowania ucznia i dostosowane do jego możliwości.

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Trening oparty na technice powtarzania. Poprzez naukę zdań flagowych, wspartych odsłuchiwaniem BBC 6 Minute English, wyrobiłam w sobie nawyk codziennej nauki. Lekcje są urozmaicone, różnorodne materiały wykorzystywane na treningu.
Na każdej lekcji następuje ocena postępów w nauce. Bardzo motywujące.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Trenuję u pani Dobrosławy od 9 miesięcy i jestem baardzo zadowolona. Sympatyczna kobieta z ogromnym zapałem do pracy. Używa niekonwencioalnej metody, która działa bez zarzutu. W czasie nauki jezyka można dowiedzieć się wielu innych rzeczy (oczywiście po angielsku).
Nauka jęzka wreszczie jest przyjemna. Baardzo polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Pani Tobera to nie tylko sympatyczna i miła osoba, ale także kompetentna i profesjonalna trenerka nauki języka. Ma wspaniały kontakt z małymi dziećmi i potrafi zachęcić je do nauki zarówno ciekawymi tematami zajęć jak i sposobem ich prowadzenia. Córka bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia i sama pamięta o powtarzaniu materiału.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Uczę się francuskiego dwa lata, od 8 miesięcy uczęszczam na zajęcia językowe z Panią Dobrusią. Dzięki niej przestałam bać się tego języka. Zajęcia przebiegały w przyjaznej atmosferze. Oryginalna metoda pracy z uczniami języka opierająca się na dodatkowych artykułach , filmach. Bardzo polecam Panią Dobrusię, jeśli chcesz nauczyć się języka w ciekawy i oryginalny sposób to dobrze trafiłeś.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Francuskiego uczę się od listopada 2019 roku. Zaczęłam naukę od bardzo, ale to bardzo niskiego poziomu. Już po 6 miesiącach mogę stwierdzić, że techniki jakimi posługuje się Pani Dobrusia ("flag sentences", "shadowing", "mix'y") są bardzo efektywnymi technikami, które pozwalają nauczyć się języka, przy sumiennym wykonywaniu zadań, na komunikatywnym poziomie w bardzo krótkim czasie. Oprócz komunikatywności jaką można uzyskać w relatywnie krótkim czasie, warto podkreślić, iż podczas pracy skupiamy się zarówno na poprawnej wymowie, jak i strukturach gramatycznych, czy rozumieniu mowy "native speaker'ów". Serdecznie polecam pracę z tak kompetentną i sympatyczną osobą jaką jest Pani Dobrusia.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Z przyjemnością uczęszczałam na treningi języka francuskiego. Zajęcia były prowadzone z zapałem i pomysłem. Pani Dobrusia ma wypracowaną oryginalną metodę pracy, opierającą się na korzystaniu z artykułów/video/piosenek stworzonych przez native speakerów, co sprawia, że treść zajęć jest ciekawa. Postawiony jest nacisk na wykorzystanie języka, wymowę, monitorowanie postępów. Pani Dobrusia jest bardzo sympatyczną, otwartą na propozycję osobą. Dziękuję za współpracę ;)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Bardzo duże zaangażowanie, pełen profesjonalizm. Nauka z panią Dobrosławą to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Uczę się angielskiego od kilku lat jednak teraz widzę największy progres. Podczas zajęć koncentrujemy się nie tylko na znajomości słownictwa, ale przede wszystkim możliwościach jego zastosowania. Pierwszy Lektor, który zwraca uwagę na poprawność wymowy.
To właśnie dzięki Dobrusi nabrałam pewności w pisaniu maili w języku angielskim. Teraz bez obaw podejmuję się nowych wyzwań w pracy :)

Jeżeli chcesz nauczyć się języka angielskiego w ciekawy sposób to dobrze trafiłeś! :) Polecam

avatar
Mirea
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Pani Dobrusia jest bardzo kompetentną i cierpliwą osobą.
W intuicyjny sposób dociera do odbiorcy osiągając przy tym bardzo dobre wyniki. W skuteczny sposób zachęca do rozwoju. Nauka języków jest jej pasją, co wprost przekłada się na efekty.

SZCZERZE POLECAM PANIĄ LEKTOR I SAMA CHĘTNIE KORZYSTAM :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Z wielką przyjemnością mogę poinformować, ze jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Dobrusią. Jest to osoba otwarta, niezwykle sympatyczna i cierpliwa, a przy tym cechująca się wysoką kulturą osobistą. Szczególnie cenię sobie regularność, kreatywność oraz profesjonalizm prowadzonych zajęć. Pani Dobrosława zachęca i mobilizuje Julię do mówienia i pisania w języku angielskim. Polecam i zapisuję Julię na przyszły rok.

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2018

Pani Dobrusia jest bardzo kompetentną, zaangażowaną nauczycielką. Zrobiłam ogromne postępy w krótkim czasie. Efektywna nauka w przyjemnej atmosferze, każda lekcja bardzo profesjonalnie przygotowana. Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Pełen profesjonalizm, rzetelność oraz świetny kontakt z uczennicą i rodzicem. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.