Damian Salawa

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Kraków
Wieliczka
Niepołomice
Skawina

Damian Salawa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Damian Salawa

O mnie

Grą na gitarze zajmuję się od 18 lat, uczę profesjonalnie od 4. Posiadam doświadczenie sceniczne, studyjne oraz dydaktyczne.Uczyłem we współpracy ze szkołami muzycznymi Music & More oraz Yamaha. W 2019 r. założyłem własną firmę D Art Studio.Jestem założycielem oraz gitarzystą zespołu Kino Delirium wykonującego muzykę z elementami funky, bluesa i rocka. w 2016 r. zespół wydał EP, a w 2019 zajął drugie miejsce na Festiwalu Zespołów Garażowych w Olzie.Oprócz grania i nauczania zajmuję się także produkcją muzyki w swoim domowym studiu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 10.2015
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
.
Prywatne lekcje pobierane u różnych nauczycieli (gitara akustyczna, gitara elektryczna, śpiew, teoria muzyki)
Doświadczenie
09.2015 - 02.2018
Szkoła muzyczna Music & More
Uczyłem gry na gitarze dzieci i młodzież w wieku 8 - 15 lat.
01.2019 - 02.2020
D Art Studio
W 2019 r. założyłem własną firmę zajmującą się udzielaniem lekcji gry na gitarze.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
A.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2020

Polecam z całego serca! Pan Damian świetnie radzi sobie z nauczaniem osoby dorosłej (i do tego całkiem opornej) zachowując zarówno profesjonalizm jak i miłą atmosferę w czasie zajęć. Otrzymałam pomoc w wyborze nowej gitary i przygotowaniu jej do gry, jak i odpowiedzi na wszystkie pytania. Postęp i widoczne efekty są w całości zasługą pana Damiana i jego doskonale przygotowanych lekcji, zawsze z indywidualnym podejściem i trafnym doborem materiałów. W skrócie, najlepszy nauczyciel gry na gitarze, jakiego miałam przyjemność poznać. ;)

avatar
Oleg
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Very good teacher. My son made a significant progress playing guitar. We are pleased with flexibility towards timing and methods Damian has aiming at fast but solid learning.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Pan Damian uczy córkę gry na gitarze od września. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Zawsze punktualny, z podejściem do dzieci, oaza spokoju. Słychać postępy :) Szczerze polecam.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Bardzo polecam grę na gitarze z panem Damianem. Lekcje odbywały się u nas w domu w miłej i przyjaznej atmosferze. Pan Damian jest bardzo kulturalnym i sympatycznym korepetytorem z dobrym podejściem do dzieci.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Witam,
Chciałem gorąco polecić Pana Damiana jako nauczyciela gry na gitarze. Mój syn uczęszcza na lekcje drugi rok i mogę powiedzieć, że pod jego okiem robi ogromne postępy. Pan Damian jest w pełni profesjonalistą i doskonale zna swoje rzemiosło. Jest sumienny, odpowiedzialny oraz ma znakomite podejście do dzieci. Lekcje odbywają się w miłej i luźnej atmosferze. Materiały dydaktyczne przygotowywane przez Pana Damiana są ciekawe i zróżnicowane, dostosowane do posiadanych umiejętności dziecka. Zdecydowanie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Witam, pan Damian jest wspaniałym nauczycielem. Dzięki ogromnej wiedzy muzycznej, dydaktycznej oraz indywidualnemu podejściu do ucznia każde zajęcia są ciekawe i inspirujące. Pan Damian uczy córkę już kolejny rok. Mamy nadzieję, że będziemy kontynuować współpracę przez następne lata, ponieważ sposób motywowania, struktura zajęć oraz dar nauczania są godne podziwu i polecenia.

avatar
Micjhał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Wszystkim, chcącym nauczyć się grać na gitarze polecam p. Damiana. Luźna atmosfera, granie różnych stylów. Wiedza cierpliwość i profesjonalizm.
POLECAM !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.