Dobra Szkoła Bydgoszcz

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Warszawa
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

W Dobrej Szkole oferujemy kompleksowe nauczanie języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach , dostosowane do różnych grup wiekowych – od nastolatków po dorosłych .

Dobra Szkoła Centrum Języków Obcych to szkoła z tradycjami i doskonałą kadrą lektorską. Jeżeli szukasz kursu indywidualnego ( korepetycji ) dla siebie, potrzebujesz przygotować się do egzaminów szkolnych i międzynarodowych lub po prostu chcesz podnieść swój poziom kompetencji językowych to gwarantujemy, że u nas zrealizujesz swój cel.

Zajęcia na terenie naszej szkoły lub online .
Zapraszamy do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dobra Szkoła Bydgoszcz
Marszałka Focha 4
85-070 Bydgoszcz
NIP: 5543010620

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.