Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Strzelce Opolskie
Ozimek
Opole
Nauczanie początkowe40 - 60 / 60 min

Dorota

Opis ogłoszenia

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z ponad 30 letnim stażem pracy, logopeda, terapeuta pedagog, oligofrenopedagog oferuje profesjonalną pomoc dzieciom klas I-IV w pokonywaniu trudności z zakresu edukacji wczesnoszkolnej, uczeniu się i nadrabianiu zaległości (szczególnie w nauce czytania i pisania, analizy i syntezy, ćwiczenia pamięci, ortografii, a także liczenia, usprawniania motoryki małej, ćwiczenia pamięci, koncentracji uwagi, dysleksji, reedukacji, rewalidacji, pomoc w usystematyzowaniu materiału i nadrobieniu zaleglości) oraz rozwijanie zdolności matematycznych. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem, dysleksją. W pracy stosuję mnemotechniki, dobieram metody pracy oraz własne, atrakcyjne  pomoce dydaktyczne indywidualnie do potrzeb każdego dziecka, 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.