Chemia dla Maturzysty™

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Poznań
Katowice
Faktura VAT

Chemia dla Maturzysty™

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/532 opinie
Dla użytkownika Chemia dla Maturzysty™

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 10.2011
Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu
Doktor
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2008 - 04.2012
KUMAM s.c. Centrum Nauczania Indywidualnego
Pierwsze dydaktyczne doświadczenia nabywane podczas studiów wyższych.
09.2012 - 06.2018
Centrum Edukacyjne SuperEgo
Kontynuacji działalności dydaktycznej . Specjalizacja: przygotowywanie do matury rozszerzonej z chemii na kierunki medyczne.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
15 lipca 2021

Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze, bardzo rzeczowo z licznymi dodatkowymi materiałami, które uławiają nauczenie i zapamiętanie niezbędnych aspektów z poszczególnych działów chemii. Korepetycje wymagały ode mnie bardzo dużego nakładu samodzielnej pracy i przeliczenia tysiąca zadań co poskutkowało 85% na maturze.

avatar
Aleks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Korepetycje prowadzone z pasją, ciekawie i rzeczowo. Bardzo dobrze przygotowują do matury z chemii ( uzyskałem 85%) oraz daje możliwość poznania ciekawych informacji. Korepetycje wraz z udostępnianymi materiałami to niezbędnik maturzysty :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Profesjonalne, rzetelne i dokładne podejście do ucznia sprawi, że zrozumiecie każde zagadnienie wynosząc maksimum wiedzy z lekcji. Bardzo polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Świetne przygotowanie do matury, bez tych korepetycji dobry wynik z matury byłby tylko marzeniem, a tak dzięki konkretnemu podejściu i dobrym tłumaczeniu stykło 92%. Polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Doktor Waldemar Grzesiak to nie tylko prawdziwy pasjonat chemii, ale przede wszystkim nauczyciel z powołaniem. Zawsze wyrozumiały i cierpliwy, tłumaczył wszystko dokładnie oraz wzbogaca zakres wiedzy z dziedziny chemii na poziomie rozszerzonym. Ma bardzo bogatą ofertę dydaktyczną, a jego pakiet filmów przygotowanych specjalnie dla maturzystów rzuca dużo światła na trudne i źle pojmowane przez uczniów zagadnienia. Dzięki niemu przekonałam się na własnej skórze, jak zadania z typu " trudne" stają się prymitywnie proste i przyjemne. Polecam go wszystkim, dla których chemia stanowi nie lada zagadkę, ponieważ wraz z Panem Waldemarem można kroczyć spokojną i jasną drogą do matury, będąc dumnym z własnych osiągnięć u kresu tej wędrówki .

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Jeśli chcesz zrozumieć chemię, pokochać ją i do tego zdać maturę na wysoki procent - dr Grzesiak to najlepszy możliwy wybór. Tysiące rozwiązanych i sprawdzonych zadań oraz dziesiątki arkuszy dało efekt - 88% na maturze. Serdecznie polecam wszystkim maturzystom, którym zależy na konkretnych efektach na egzaminie oraz porządnych podstawach na studiach.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Doktor Waldemar Grzesiak jest wspaniałym korepetytorem z chemii. Posiada on wyjątkową umiejętność tłumaczenia trudnych zagadnień w przejrzysty i zrozumiały sposób. Bardzo dobrze zna się on na formalnej stronie matury, dzięki czemu stresowałem się mniej podczas pisania matury (wiedziałem co w jakich zadaniach jest punktowane itp). Posiada on ogromny bank zadań najróżniejszych autorów, które można liczyć w setkach stron a4. Jednocześnie jest on bardzo sympatyczną osobą, która zaraża innych swoim entuzjazmem do chemii. Dzięki jego pomocy udało mi się osiągnąć satysfakcjonujący mnie wynik z matury z chemii- 93%, umożliwiający mi dostanie się na wymarzone studia.

avatar
Martyna M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Zdecydowanie najlepszy korepetytor jakiego mogłam mieć. Dzięki Panu Grzesiakowi udało mi się napisać maturę z chemii na 85% co daje mi możliwość dostania się na wymarzone studia! Każde zajęcia były bardzo miłe, fascynujące, chętnie na nie przychodziłam i się do nich przygotowywałam. To ile się nauczyłam przez ostatni rok jest dla mnie niesamowite. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panem Waldemarem :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Z korepetycji u Pana dr. Grzesiaka jestem niezmiernie zadowolony! Napisanie matury z chemii na 95% pozwoliło mi dostać się na medycynę co bez wątpienia nie byłoby możliwe bez dodatkowych zajęć z chemii. Możliwość uczęszczania na zajęcia do Chemii dla maturzysty umożliwiły mi osiągnąć satsyfakcjonujący wynik, którego sam się nie spodziewałem! Zdecydowanie polecam!

avatar
Gustaw Kopras
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Pan Grzesiak jest osobą, która pracuje w dziedzinie, która Go pasjonuje. Widać to podczas zajęć, na których zawsze daje z siebie maksimum. Pomógł osobie, która była absolutną porażką osiągnąć dobry wynik na maturze z chemii! (72%)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Powiedzieć, że chemia i nauczanie są prawdziwą pasją doktora Grzesiaka to zdecydowanie za mało! Jeszcze nigdy nie spotkałam nauczyciela, który posiadałby tak ogromne zasoby wiedzy, kompetencji (nie ma takiego pytania, na które nie znałby odpowiedzi ;)) , cierpliwości i zapału oraz który byłby zarazem tak wymagający. Doktor Grzesiak nie zna pojęcia takiego jak "czas wolny". ;) Zasypie Was zatrważającą ilością zadań, a rzetelność i systematyczność zostaną na Was wręcz wymuszone. Jednak cytując pana Waldemara: "To wszystko dla waszego dobra!" - i rzeczywiście tak jest. :D Z zajęć zawsze wychodziłam z wielkim uśmiechem na twarzy, a ich 1 godzina dawała mi więcej niż cały tydzień szkoły.
Jednym słowem: doktor Grzesiak = spełnione marzenia! Moje właśnie się spełniło i z wynikiem 87% z chemii z łatwością dostałam się na medycynę do Poznania. :D

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Myślę, że nie będzie to przesadą, jeśli napiszę, że Pan Waldemar to najlepszy nauczyciel, z jakim miałam okazję współpracować w trakcie swojej już dość długiej edukacji. Zawsze wydawało mi się, że nie umiem chemii i nigdy w życiu się jej nie nauczę, ale dzięki wspólnej pracy od czerwca 2018 do maja 2019 udało mi się na tyle opanować materiał, żeby zdać maturę rozszerzoną na 82%! (Pomimo iż jestem tzw. "starą maturzystką" i pierwszą maturę zdawałam już jakiś czas temu). Pan Waldemar świetnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i zaangażowany. Co ważne - jest BARDZO wymagający (miałam wieczne wyrzuty sumienia, że robię za mało ;) ), ale też bardzo wspierający (bo jednak poczułam, że jestem w stanie nauczyć się tej chemii i zdać maturę z dobrym wynikiem). Podsumowując - BARDZO polecam tego Korepetytora :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Do Pana dr Grzesiaka trafiłam z polecenia studentki stomatologii, która zdała maturę z chemii na ponad 90%. Wszystkim, którzy szukają bardzo dobrego korepetytora polecam Pana Waldemara. Jest on doskonałym nauczycielem z ogromną wiedzą i pasją do tego przedmiotu. Zawsze w przyjaznej atmosferze potrafi cierpliwie oraz w bardzo prosty sposób wyjaśnić każdy napotkany problem. Rzetelne kursy wideo przygotowane przez Pana dr Grzesiaka przekazują cenną teorię. Doskonale wyjaśniają one poszczególne zagadnienia, co pozwala na samodzielną pracę w domu. Co tydzień, przez około 10 miesięcy uczęszczania na zajęcia, otrzymywałam ogromną ilość zadań do przerobienia, tak więc z pewnością nigdy nie narzekałam na zbyt dużo wolnego czasu :D Pomimo tego, że ukończyłam liceum z profilem matematyczno-fizycznym, chemia rozszerzona była dla mnie jak czarna magia, a ucząc się do matury jednocześnie studiowałam na politechnice, to moje 82% jest tylko dzięki pomocy Pana Waldemara.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Korepetycje udzielane przez Doktora Waldemara Grzesiaka to niewątpliwie najlepiej zorganizowane i profesjonalne zajęcia, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Dzięki tej współpracy nie tylko uzyskałam wysoki wynik z matury rozszerzonej z chemii (83%, choć na pewno z pomocą Pana Grzesiaka można zdobyć 100%), ale również bardzo polubiłam omawianą dziedzinę nauki. Wszystkim zainteresowanym serdecznie polecam te korepetycje, zawsze odbywające się w miłej atmosferze. Na brak zadań i materiałów do nauki również nikt nie powinien narzekać! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pan Grzesiak jest profesjonalistą w tym co robi. Trafiłem do niego z polecenie w klasie maturalnej. Wszelkie jego zapewnienia z przed rozpoczęcia współpracy zostały spełnione, uzyskałem 85% z chemii. Wszelkie moje wątpliwości zawsze zostawały sprawnie wyjaśniane przez prowadzącego. Pan Waldemar wymaga dużo ale to właśnie ciężka praca powiązana z jego kompetencjami pozwala osiągnąć satysfakcjonujący wynik

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Moją przygodę z doktorem Grzesiakiem rozpocząłem w roku 2016. Przyszedłem do niego z polecenia znajomych (obecnie studiują medycynę w Poznaniu). Moim celem była Olimpiada Chemiczna. Doktor Grzesiak jako osoba bardzo wymagająca, wziął sobie do serca postawiony cel i co tydzień zalewał mnie nowymi porcjami coraz to trudniejszych zadań. Wymagał sumienności i ciężkiej pracy. Sam, jeśli pojawiła się taka potrzeba, zawsze wszystko cierpliwie tłumaczył w sposób bardzo prosty i obrazowy. Dzięki naszym lekcjom udało mi się zdobyć dwukrotnie tytuł finalisty Konkursu Chemicznego UAM, Laureata Konkursu Politechniki Gdańskiej i w końcu Laureata Olimpiady Chemicznej. Osiągniecie to zwolniło mnie z pisania matury rozszerzonej z chemii z automatycznym wynikiem 100%. Doktor Grzesiak ma ogromną wiedzę i jest najlepszym wyborem do osiągnięcia 100% z matury z chemii.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Pan Waldemar to najlepszy nauczyciel chemii jakiego kiedykolwiek poznałem. Jest bardzo wymagający, ale właśnie tym zmusza do skrupulatności w przygotowaniach do matury. Materiału, jaki dawał do przerobienia w domu było bardzo dużo, ale każda wątpliwość została na zajęciach rozwiewana i tym samym pozwolił mi na uniknięcie kilku błędów na maturze. O tym, ze na prawdę warto zainwestować w zajęcia z Panem Waldemarem niech świadczy mój wynik - 90% co pozwoliło mi dostać się na wymarzoną medycynę .

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Pan Waldemar to bardzo wymagający i konsekwentny nauczyciel, dzięki któremu nauczyłem się systematycznej pracy oraz dzięki jego pasji do chemii w pełni pokochałem ten przedmiot. Na jego zajęciach każda wątpliwość zostaje szybko rozwiana i wytłumaczona w profesjonalny sposób. Dzięki przygotowanym arkuszom i ćwiczenion udało mi się opanować wszystkie najważniejsze zagadanienia potrzebne do uzyskania zadowalającego wyniku na egzaminie maturalnym z chemii. Serdecznie polecam Pana Waldemara każdemu przyszłemu maturzyście!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

Pan Waldemar to najlepszy nauczyciel z chemii na jakiego mogłam trafić! Na lekcje przygotowywal zawsze dla mnie pliki zadan do robienia oraz pozniej arkuszy. Dzieki tym zajeciom przerobilam naprawde ogrom zadan z chemii- uzbieralam 3 kartony samych materiałów z zajęć! Na lekcji omawialismy wszystkie bledy- nie ma zadania lub zagadnienia ktorego nie mialabym wyjasnionego, nawet jesli 3 razy pytalam dlaczego tak jest, w koncu wszystko stawalo sie jasne! Atmosfera na zajeciach byla bardzo fajna ale trzeba teź zaznaczyć że Pan Waldemar jest nauczycielem wymagającym i zawsze kontrolował czy zrobiłam swój zestaw arkuszy ktory dostałam w zeszłym tygodniu, dzieki czemu przez caly rok nie było odpuszczania! Ostatecznie udalo mi sie uzyskac 87% z chemii co w polaczeniu z biologia otworzylo mi drzwi na wymarzone studia medyczne :)

avatar
MLC
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Moja sytuacja była ciut inna niż większości osób wystawiających tu opinię. Pisałam maturę przed 2005 rokiem (stara matura- opisowa). Z chemii zawsze miałam braki, gdyż nigdy jej nie rozumiałam, a na dodatek miałam z nią kontakt ponad 15 lat temu :) Postanowiłam uzyskać wyższe kwalifikacje do pracy zawodowej. Zajęcia z Doktorem Waldemarem Grzesiakiem miałam od maja do maja, co tydzień. Na każdym etapie przygotowań wiedziałam co mam robić, zasady były jasne i zrozumiale. Dostawałam całą teorię do przerobienia (autorskie wykłady, skrypty, dodtakowe książki z doświadczeniami) nie musiałam niczego dodatkowo szukać, martwić się o to czy przerobię wszystko co trzeba. Całkowicie zaufałam Doktorowi Waldemarowi i to było najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Przerobiłam tysiące zadań z każdego działu, pracy było dużo stres też był (dawno nie "chodziłam" do szkoły a tu kartkówki, testy, zaliczenia), przed każdymi zajęciami ciut się denerwowałam ale to mobilizowało do dalszej pracy. Prawdę mówiąc to brakuje mi teraz Chemii i zajęć online z Panem Doktorem Waldemarem Grzesiakiem. Dzięki tym zajęcią polubiłam mocno przedmiot, chemia stała się dla mnie logiczna i zrozumiała. Końcowy wynik też uzyskałam zadowalający (po wniosku o ponowne przeliczenie punktów, tu też miałam wsparcie od Pana Doktora-wiedziałam co muszę zrobić), uzyskałam 92% (no może ciut niezadowolony był sam Doktor Waldemar Grzesiak :)- co świadczy o Jego poziomie nauczania). Jeżeli zależy Państwu na perfekcyjnym przygotowaniu do matury rozszerzonej z Chemii to właśnie znaleźliście Pańswo idealną osobę.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Pan Waldemar jako nauczyciel z pasją, bardzo skrupulatnie i konsekwentnie przekazuje swoją wiedzę. Lekcje zawsze prowadzone są w miłej atmosferze, materiał przekazywany jest w prosty i zrozumiały sposób. Pan Waldemar jest nauczycielem wymagającym, mobilizuje do pracy, a progres, jaki udało mi się osiągnąć dzięki tym korepetycjom, pozwolił mi na uzyskanie satysfakcjonującego wyniku z chemii (87%), a co za tym idzie dostanie się na medycynę. Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pana Waldemara wszystkim maturzystom! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Korepetycje u Pana Waldemara prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób, wszystko dokładnie potrafi przekazać uczniowi, również przydatne są jego autorskie kursy wideo, Pan Grzesiak spowodował, że z osoby kompletnie nie zainteresowanej tym przedmiotem po pewnym czasie zaczęłam z przyjemnością rozwiązywać stosy zadań i lubić chemię, co znacznie ułatwiło drogę do poprawienia matury z mega słabego wyniku 50% na 95%, jestem bardzo wdzięczna i wiem, że nie udałoby się to bez jego wkładu.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2017

Jestem po klasie mat-fiz,zerio chemii w szkole.od listopada byłam u Pana Grzegorza na zajęciach.Bylo bardzo dużo materiału i nauki,wiele godzin samodzielnej pracy ale każdy problem w zadaniu bardzo dobrze wyjaśniony na zajęciach.Gdyby nie motywacja i chęć pomocy od tak wspaniałego nauczyciela nie udałoby mi sie zdać matury tak ,ze po kilku miesiącach pracy od zera ZACZYNAM W PAZDZIRNIKA STUDIA MEDYCZNE W WARSZAWIE.Dziekuje Panu bardzo i Polecam Każdemu zajecia u pana Grzegorza :)

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2017

Pan Waldemar to nauczyciel jakiego nigdy nie mialem, na każde moje pytanie był w stanie odpowiedzieć niemal bez zastanowienia, doskonale zna wymagania matury, chyba jak nikt inny, no i od czasu do czasu powie "chemiczny żarcik".Przygotowywałem się u Pana Waldemara od 2 klasy liceum, zawsze chętnie uczęszczałem na jego lekcje. Wynik jaki uzyskałem to 93% więc myślę, że jestem dobrym przykładem tego, że warto postawić właśnie na tego nauczyciela. POLECAM !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Chodziłam na korepetycje do Pana Waldemara od września, kiedy to zdecydowałam się podejść jeszcze raz do matury z chemii. Już na pierwszych zajęciach dostałam stertę arkuszy, zadań i ćwiczeń do zrobienia, także na nudę nigdy nie narzekałam. Gdy miałam pytania lub watpliwości, Pan Grzesiak od razu odpowiadał na pytania swietnie ilustrując problem i używając przeróżnych schematów, tabelek i wykresów, dzieki czemu od razu watpliwości były rozwiewane. Pan nauczyl mnie rownież wyłapywać swoje własne bledy, nie popełniać tak zwanych "głupich błędów", dzięki czemu ostatecznie udało mi się poprawić wynik z 75% w 2016 roku na niewiarygodne 100% w tym roku, dzięki czemu studia medyczne są na wyciagnięcie ręki.

avatar
R.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Doktora Grzesiaka. Dzięki tym korepetycją uzyskałem 90 % z chemii rozszerzonej, co daje mi bardzo duże szanse na dostanie się na wymarzoną medycynę. Zajęcia są prowadzone w przemyślany sposób, według określonego i sprawdzonego planu , w dodatku po każdych zajęciach uczeń otrzymuje możliwość skorzystania z filmów dokładnie objaśniających teorie. Podczas korepetycji u Pana Doktora przerobiłem niezliczoną liczbę zadań oraz poznałem triki, umożliwiające łatwiejsze rozwiązanie trudnych zadań. Mogę śmiało stwierdzić, że te korepetycje były kluczem do mojego sukcesu. Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuje Panie Doktorze !

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Bardzo polecam maturzystom korepetycje u p. Grzesiaka. Są prowadzone rzetelnie, pan Grzesiak cierpliwie tłumaczy w jaki sposób należy podejść do danego zadania, zagadnienia. Widać, że lubi swoją profesję, co też udziela się uczniowi. Bardzo mi odpowiadał sposób przekazywania wiedzy teoretycznej - za pomocą różnych tabelek, algorytmów, schematów. Moja wiedza stała się zdecydowanie bardziej usystematyzowana, poukładana. Na każdych zajęciach otrzymywałam pokaźny plik arkuszy, zadań z przerabianego aktualnie działu i później omawialiśmy te, które sprawiały mi problem. Ostatecznie maturę zdałam z wynikiem 87%.

avatar
Vivien
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

Wszystkim maturzystom bardzo polecam korepetycje z Panem Grzesiakiem, na które uczęszczałam w 3 klasie liceum. Pan Grzesiak jest doskonałym nauczycielem, który potrafi przekazać swoją ogromną wiedzę uczniowi, cierpliwie tłumaczy zadanie po zadaniu i daje cenne wskazówki jak najłatwiej i najszybciej obliczyć zadania maturalne. Dzięki wsparciu i cierpliwości Pana Grzesiaka i olbrzymiej ilości matur i zadań, które dostawałam do zrobienia, uzyskałam 90% z matury z chemii, a co za tym idzie- niemożliwe stało się możliwe i dostałam się na wymarzony kierunek lekarski! Więc w tym miejscu chciałabym Panu Grzesiakowi serdecznie podziękować za czas poświęcony mi w tym roku.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Chcialabym podziekowac Panu Grzesiakowi za dwuletnie korepetycje, ktore bardzo polecam. Praca z Panem Grzesiakiem to czysta przyjemnosc ale przede wszystkim konretna i rzetelna nauka. Pan Grzesiak ma opracowany roczny plan zajec, ktory niezwykle ułatwia opanowanie materialu z chemii. Zawsze chetnie pomaga i udziela szczegolowych odpowiedzi. Dodatkowo dzieki Panu Grzesiakowi, ktory napisał dla mnie odwolanie od matury z chemii, uzyskałam dodatkowe 3 punkty z zadan, ktore byly nieprawidlowo ocenione przez egzaminatora.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Pisząc tę opinię chciałbym podziękować Panu Grzesiakowi za poświęcony czas i cierpliwość. Dostałem 92%. Popełniłem parę głupich błędów w stresie na maturze, ale łącznie z wynikiem z biologii powinienem się dostać na wymarzoną medycynę.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2015

Bardzo polecam korepetycje u Pana Grzesiaka. Korepetycje te poleciła mi koleżanka poprawiająca maturę z chemii; ja z kolei próbowałam się wtedy dostać na uczelnię medyczną i poprawić maturę także z powodu niskiego wyniku z chemii. Pan Grzesiak tłumaczy bardzo zrozumiale, wyraźnie, cierpliwie, ma niewyczerpane zasoby zadań do ćwiczenia wiedzy i dzięki jego lekcjom nauczyłam się naprawdę chemii -nie tylko poprzez naukę -ale właściwe zrozumienie chemii, co bardzo mi pomogło. Nikt się dobrze nie nauczy chemii, jeśli czegoś w niej nie rozumie. Napisałam w końcu chemię na 98% i teraz studiuję kierunek lekarski :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Z korepetycji skorzystałam zachęcona sukcesami koleżanki która dostała się na lekarski po korkach u dr Grzesiaka. Mam nadzieję, że i mnie pomoże osiągnąć podobny wynik.
Pasjonat chemii, zarażający swoją pasją uczniów. Cierpliwie tłumaczy i motywuje.Bardzo podoba mi się to, że dostarcza wszystkie materiały dydaktyczne, nawet teorię n w formie filmików video, o zbiorach zadań nie wspominając.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.