Daria Matwiej

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Poznań

O mnie

Absolwentka Politechniki Poznańskiej; pracująca przez półtora roku jako spedytor międzynarodowy, a następnie przez dwa lata w międzynarodowej korporacji, gdzie mogła wykorzystywać angielski i francuski. W czasie kilkumiesięcznej przerwy była wolontariuszką w jednej ze szkół w Ghanie, a także działała w stowarzyszeniu Alfa Albona w Chorwacji. Po przerwie rozpoczęła pracę w jednej z większych poznańskich firm, gdzie na co dzień porozumiewa się w języku francuskim. Przez 3 lata była wolontariuszką w projekcie Akademia Przyszłości. Od kilku lat wolontariuszka w projekcie Szlachetna Paczka . Fanka aktywnego spędzania wolnego czasu, fitnessu, crossfitu, Krav Magi i biegania.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 04.2016
Politechnika Poznańska
Magister inżynier
logistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Pani Daria od pół roku uczy francuskiego moją 10-letnią córkę przez skype. Córka bardzo lubi te zajęcia i zawsze bardzo zmotywowana zasiada przed komputerem do lekcji. Pani Daria jest kompetentną, obowiązkową i zawsze przygotowaną do zajęć nauczycielką. Używa materiałów z wielu źródeł i na różne tematy. Szczególnie doceniam to, że informuje mnie o postępach córki i że łatwo mogę się z nią skontaktować przez maila czy whatsapp.
Bardzo polecam zajęcia z p. Darią!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Polecam bardzo serdecznie, Daria zawsze przygotowana, bardzo cierpliwa i ma super podejście. Maturka zdana bardzo dobrze.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2018

Polecam zajęcia z panią Darią. Nie stresuje się podczas zajęć, co dla mnie jest dużym plusem. Jak również duża cierpliwość pani Darii jest dla mnie ogromnym plusem. Pani Daria zawsze przygotowana do zajęć i mam pewność że każda lekcja czegoś nowego mnie nauczy.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Szczerze mogę polecić Darie, gdyż jest bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, a poziom lekcji jest dostosowany do umiejętności ucznia. Lekcje nigdy nie są nudne, zawsze zastanawiam się co nowego Daria wymyśli. Niestety musiałam zrobić przymusową przerwę od zajęć, ale zamierzam jeszcze wrócić :) Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.