Dominika Kacik

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Hello!

Wystawiam faktury. Zajęcia na poziomach A1-C2.

Rozmawiamy tylko w języku, którego się uczymy!  

Z wykształcenia jestem inżynierem lotnictwa i kosmonautyki – skończyłam studia na anglojęzycznym kierunku Aerospace Engineering na Politechnice Warszawskiej. Obecnie studiuję ten sam kierunek na studiach magisterskich równolegle ze studiami magisterskimi na kierunku International Business w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (SGH). W międzyczasie studiowałam też przez dwa lata Filologię Ugrofińską (język węgierski) na Uniwersytecie Warszawskim i uczestniczyłam w studiach magisterskich na kierunku Aerospace Science and Technology na Universitat Politècnica de Catalunya w Barcelonie.

Pracujemy na bazie materiałów autentycznych i materiałów autorskich, dzięki którym poznasz naturalny język i zrozumiesz wszystkie zawiłości językowe.

Udzielać lekcji zaczęłam około cztery lata temu i od tamtej pory przeprowadziłam ponad 2500h lekcji online. Ze względu na to, że sama uwielbiam języki i ciągle się ich uczę, staram się by lekcje były jak najbardziej ciekawe i dostosowane do potrzeb uczniów. Uwielbiam dzielić się swoją pasją, dlatego też prowadzę bloga i profile powiązane z nauką języków obcych w mediach społecznościowych pod nazwą Linguistycznie.

Przygotowywuję do egzaminów Cambridge B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency i IELTS Academic.

Jak wygląda lekcja?

  1. Spotykamy się na wybranym przez ciebie komunikatorze (Skype, Appear.in, Messenger, Google hangouts)
  2. Materiały udostępniam na Google DriveNotatki tworzymy razem w trakcie lekcji (‘‘na żywo’‘) w Dokumentach na Google Drive
  3. Materiały i prace domowe oparte są na materiałach autentycznych dostosowanych do twoich zainteresowań i potrzeb
  4. W trakcie zajęć dużo rozmawiamy i staramy się używać TYLKO angielskiego
  5. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE ONLINE ( za pośrednictwem Skype lub Google Hangouts)

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt drogą mailową.
Odpisuję na wszystkie wiadomości i zapytania.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2017
Politechnika Warszawska
Inżynier
Aerospace Engineering
10.2016 - 03.2018
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Filologia Ugrofińska
09.2017 - 10.2018
UPC Universitat Politècnica de Catalunya, Barcelona
Magister inżynier
Aerospace Science and Technology
10.2018 - aktualnie
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (SGH)
Magister
International Business
02.2019 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Aerospace Engineering
Kursy i szkolenia
05.2015
Academic Language Testing C1
05.2016
TELC B2 Russian
05.2017
DELE B2 - Español
06.2017
Oxford English Testing C2
Doświadczenie
10.2016 - aktualnie
Verbling
Najlepszy nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców na platformie Verbling (ponad 700 przeprowadzonych lekcji)
10.2016 - aktualnie
Kacik Language Studio
przygotowanie uczniów do matury przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i testu ośmioklasisty lekcje na poziomach od A1 do C2 lekcje Business English lekcje z zakresu języka tecnicznego ( mechanika, lotnictwo) konwersacje
06.2018 - aktualnie
Kacik Language Studio

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2020

Z Dominiką uczę się od ponad pół roku. Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie mi dają zajęcia. Zgodnie z moimi oczekiwaniami na zajęciach kładziony jest duży nacisk na konwersacje - najbardziej problematyczny i najważniejszy dla mnie obszar. Nasze spotkania przebiegają w bardzo luźnej i miłej atmosferze, a dodatkowo kończą się zawsze dużą motywacją do nauki do kolejnych zajęć. Zdecydowanie polecam zajęcia online u Dominiki.

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Lekcje dopasowane do ucznia, interesujace prace domowe, uwaga skupiona na tym czego oczekuje uczen:) Dominika potrafi zainteresowac nawet najwiekszych sceptykow jezykowych. Gratuluje umiejetnosci! Goraco polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2020

Z ogromną przyjemnością polecam ! Już od półtora roku biorę udział w zajęciach online, Dominika świetnie przygotowała mnie do matury rozszerzonej jak i podstawowej. W zajęciach biorę udział nadal, bardzo dużo rozmawia się na nich na przeróżne tematy, z pewnością nie ma czegoś takiego jak nuda podczas rozmowy. Progres w nauce języka , ciekawe rozmowy po angielsku oraz świetnie przygotowane materiały do nauki. Wszystko zrobione tak, żeby uczyć się języka i przy tym nie męczyć się. Pozdrawiam serdecznie !

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2020

Gorąco polecam Dominikę jako nauczycielkę języka angielskiego.
Dominika jest bardzo otwarta osoba, zawsze perfekcyjnie przygotowana, z ogromna wiedza. Zajęcia są oparte na autentycznych materiałach, są bardzo ciekawe i różnorodne. Wiedza jest przekazywana w jasny i zrozumiały sposób. Praca nad angielskim z Dominiką to czysta przyjemność :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

Polecam! Poziom konwersacji dostosowany do ucznia. Dominika zwraca uwagę, na indywidualne potrzeby w nauce języka. Widzę postępy, a to najlepsza motywacja do kolejnych lekcji ;)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Zdecydowanie polecam! Zajęcia z Dominiką to nie nudny obowiązek, ale prawdziwa przyjemność. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście pozwala pokonać wszelkie bariery oraz trudności w nauce. Natomiast niesamowicie pozytywne podejście zarówno do zagadnień, jak i do osoby ucznia, gwarantuje motywację i dobrą atmosferę .

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Bardzo dobra, rzetelna i kompetentna nauczycielka. Zawsze przygotowana do lekcji, z dużą ilością ciekawych materiałów oraz zawsze z dobrym humorem.
Szczerze polecam.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

świetny nauczyciel! Lekcje mijają niezwykle szybko (za szybko) :) i są bardzo owocne. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Dominika jest rewelacyjna! Zajecia z angielskiego wymagające i nie nudne. Wszystko usystematyzowane i łatwe do zapamiętania. Mam zajęcia z Dominiką od roku, nie zdarzyło się aby była nieprzygotowana. Poza tym to bardzo pozytywna i optymistyczna osoba.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Już prawie 1,5 roku mam lekcje angielskiego z Panią Dominiką. Jestem bardzo zadowolona. Lekcje są bardzo różnorodne, ciekawe, na każdej lekcji poznaję mnóstwo nowego słownictwa. Pani Dominika jest bardzo cierpliwa, konsekwentnie realizuje przygotowany materiał. Naprawdę szczerze polecam! Lepszego korepetytora nie znajdziecie.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Serdecznie polecam zajęcia z Dominiką - jest zawsze przygotowana do zajęć, do każdej osoby podchodzi indywidualnie i do jej poziomu przygotowuje materiały edukacyjne. Dominika jest osobą naprawdę cierpliwą i elastyczną. Polecam ją osobom, które nie tylko chcą nauczyć się angielskiego, ale również zakochać się w tym języku.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Jak najbardziej polecam. Dominika jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Bardzo dobrze mówi po angielsku, angażuje się w lekcje, udostępnia różnorodne materiały do nauki (również samodzielnej). Lekcje są ciekawe i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2015

Bardzo polecam lekcje z Dominiką , jest bardzo zaangażowana w lekcje , troszczy się o swoich uczniów , zawsze chętna do pomocy drogą e-mail w nagłych przypadkach , wszystko tłumaczy jasno i zrozumiale , nie wywiera presji na uczniu że musi coś powtórzyć 10 raz (zwłaszcza jeśli chodzi o matmę) . Jest wymagająca (pozytywnie) oraz motywuje do dalszej pracy . Podsumowując bardzo polecam Dominikę z nią nawet matematyka jest fajna

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.