Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka45 / 60 min

Daria

Opis ogłoszenia

Oferuję zdalną pomoc z obsługi MS Excel, Word, PowerPoint, Visio na różnych poziomach zaawansowania dla uczniów, studentów, osób wykorzystujących do pracy, przygotowujących się do rozmowy kwalifikacyjnej lub chcących podszkolić swoje umiejętności. Zajęcia mogą opierać się o najczęściej wykorzystywane pojęcia dostosowane do poziomu uczonego lub dotyczyć wybranych problemów np.

  • formatowania warunkowe
  • tabele przestawne
  • filtrowanie/sortowanie
  • tworzenie wykresów
  • poprawność danych
  • formuły
  • Solver - np. optymalizacja, problemy transportowe.

Istnieje możliwość pomocy przy wykonaniu projektów, zestawień, analiz, prezentacji we wszystkich składnikach pakietu MS Office oraz przepisywania tekstów do Worda/wprowadzania danych do arkuszy.Indywidualna wycena uzależniona od poziomu i ilości pracy do wykonania.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.