Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Rataje)
Informatyka45 / 60 min

Daria

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycję z obsługi programu Excel na różnych poziomach zaawansowania dla uczniów, studentów, osób wykorzystujących do pracy Excela, przygotowujących się do rozmowy kwalifikacyjnej lub chcących podszkolić swoje umiejętności. Zajęcia mogą opierać się o najczęściej wykorzystywane pojęcia dostosowane do poziomu uczonego np. wyszukiwania warunkowe, tabele przestawne, formuły lub dotyczyć konkretnego wybranego zagadnienia.
Możliwość pomocy przy wykonaniu projektów i zestawień na uczelnie lub do pracy.

Cena zajęć 45 zł/60 minut, możliwość prowadzenia zajęć dla dwóch osób - po 40 zł/60 minut. Kontakt: 665-823-424.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.