Wojciech Parol

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Brwinów
Podkowa Leśna
Żółwin
Owczarnia
Warszawa
Grodzisk Mazowiecki
Milanówek
Otrębusy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

jestem byłym studentem tłumaczeń specjalistycznych na UW oraz absolwentem szkoły filmowej w Łodzi. Jeśli Twoje dziecko lub Ty masz problemy z językiem angielskim, chętnie Ci pomogę.

Posiadam dziewięcioletnie doświadczenie w nauczaniu. Ukończyłem kurs w szkole języków obcych Profi-lingua na poziomie zaawansowanym.

W mojej karierze korepetytora nauczałem wiele osób: od dziecka w wieku 3 lat, do maturzysty. Wiem jak ważna jest wyrozumiałość, cierpliwość i jednocześnie jak wprowadzić dyscyplinę, by poprawić efekty nauki.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Viola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2014

Bardzo polecam lekcje gry na pianinie u Wojtka. Zajęcia prowadzone są rzetelnie, w przyjaznej atmosferze przez zaangażowanego utalentowanego chłopaka, który zaraża swoją pasją i optymizmem. Pierwszy utwór opanowałam w przeciągu niedługiego okresu czasu co było zachęcające i motywujące do dalszej nauki. Naprawdę warto spróbować!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2014

Świetny korepetytor, który w prosty i jasny sposób potrafi przedstawić trudne zagadnienia. Posiada doskonale opracowane materiały własne, dzięki którym nauka jest szybka i prosta :) Gorąco polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2013

Świetny korepetytor, cierpliwy, miły. Zawsze bardzo dobrze przygotowany ;) Dzięki niemu mój angielski znacznie się poprawił i już nie mam żadnych problemów ;) Serdecznie polecam ;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2012

Niezwykle sumienny i odpowiedzialny korepetytor, umiejący przekazać wiedzę w miłej atmosferze. Serdecznie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.