Jakub Sobolewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Morasko +6)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka70 - 80 / 60 min

Jakub Sobolewski

Opis ogłoszenia

Witam,

nazywam się Jakub Sobolewski i chciałbym pomóc ci w nauce Informatyki. Z chęcią pomogę z zaległościami lub bierzącym materiałem.

Trochę o mnie:

  • Jestem Studentem III roku Nauczania Matematyki i Informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu Informatyki - głównie uczę podstaw języka programowania Python
  • Udzielam korepetycji stacjonarnie z dojazdem w Poznaniu.

Liczę, że będzie nam się dobrze współpracować!

Pozdrawiam, Jakub Sobolewski

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek13:00 - 18:00
Środa
Czwartek13:00 - 18:00
Piątek13:00 - 18:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela12:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 04.2021
Technikum Elektryczno-Elektroniczne (TME)
Technik Informatyk
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Nauczanie Matematyki i Informatyki
Kursy i szkolenia
04.2021
Technik Informatyk
Doświadczenie
10.2022 - aktualnie
Nauczyciel Matematyki i Informatyki
W ciągu trzech lat wielokrotnie odbyłem praktyki zawodowe w szkole mające na celu obserwację oraz prowadzenie lekcji pod okiem doświadczonego nauczyciela.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.