Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gorzów Wielkopolski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język chiński60 / 45 min

Ding Yi

Opis ogłoszenia

Od dawna wiadomo, że znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach stwarza wiele możliwości.

Od jakiegoś czasu Chiny budzą coraz większe zainteresowanie świata, a język chiński zaczyna być coraz bardziej pożądanym również na naszym kontynencie.

Jestem z pochodzenia Chinką, urodziłam się w północno-wschodniej prowincji Heilongjiang. Język używany w tym regionie to mandaryński , który jest odmianą standardową. Dzięki temu mają Państwo możliwość nauki wprost „z pierwszej ręki”.

Zainteresowanych chętnie nauczę pisma chińskiego w standardowej formie uproszczonej, obowiązującej obecnie na terenie Chin kontynentalnych.

Do nauki zachęcam osoby w każdym wieku. Materiały i metody nauczania dostosowuję do każdego indywidualnie, a zajęcia ze mną zawsze odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

nr tel. 790 753 899

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.