Paulina Ciepiela

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Szczecin
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2013
Politechnika Szczecińska (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny)
Magister inżynier
Architektura i Urbanistyka
09.2017 - 02.2018
Nowogardzki Dom Kultury
Nauczyciel kontraktowy
Malarstwo
Kursy i szkolenia
05.2017
Norskprøve B2
Doświadczenie
12.2016 - aktualnie
DRACONSTRUCTIONS
Jestem szefową i założycielem firmy DRACONSTRUCTIONS, zajmującej się w głównej mierze architekturą i budownictwem, jednakże z pasją podchodzę do niesienia kaganka oświaty w postaci lekcji rysunku i malarstwa oraz nauczania języka norweskiego :)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Hej wszystkim Pabi pełna profesjonalizmu, zna proste metody nauczania dla tych którzy mają problem z przyswajaniem wiedzy w krótkim okresie jak i zarówno potrafi ciągnąć do góry tych troszkę bardziej obdarowanych cierpliwością do nauki. Bardzo pozytywne odczucia. Pani skupia się na lekcji, jest z uczniem faktycznie przez cały czas a nie buja w chmurach czy wykonuje papierową a robotę na lewo i szelesci papierami czy wali paluchami w klawiaturę jak miałam z wcześniejszą nauczycielka, na szczęście później trafiłam na Pauline.! :) Jeste po egzaminie A2-b1 i jestem mega zadowolonya właśnie czekamy na wyniki! :) polecam

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Jak kogoś szanuję, doceniam a do tego lubię to nie wiem jak go skomplementować, żeby wyszło szczerze i bez patosu. Paulina oprócz tego, że świetnie uczy jest cudownym człowiekiem, pełnym pasji i uroku osobistego. Lekcje nigdy nie są nudne. Uwielbiam jej specyficzne poczucie humoru i ogromne pokłady cierpliwości i wyrozumiałości. POLECEAM

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Bardzo miła,pozytywnie zaangażowana w swoja pracę osóbka. Zajęcia realizowane są w sposób ciekawy, z pasją i w miłej atmosferze. Dzięki Paulinie udało mi się przejść rozmowę kwalifikacyjną i dostać pracę w Norwegii.
Polecam serdecznie.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2018

Dzięki indywidualnemu podejściu i wspaniałej atmosferze zajęcia stają się czystą przyjemnością. Kilka miesięcy wspólnej pracy i wsparcie sprawiły, że byłam przygotowana do egzaminów i dostałam się na uczelnię, na której mi zależało. Wszystkim polecam :)

avatar
oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Na pierwsze zajęcia przyszłam zestresowana, ale później okazało się, że nie było się czym stresować. Dostałam się na dwie z dwóch uczelni na które chciałam iść. Polecam :)

avatar
kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Korepetycje z Panią Pauliną zacząłem zaledwie 3 miesiące przed egzaminem wstępnym na uczelni. Ten krótki okres czasu wystarczył jednak aby Pani Paulina w 100% przygotowała mnie z zakresu materiału i potrzebnych umiejętności. Czas spędzony na zajęciach był połączeniem pracy i luźnej rozmowy, która w znaczący sposób poprawiała jakość zajęć. Bardzo polecam Panią Paulinę, niezastąpiona korepetytorka rysunku!

avatar
I
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2017

Jestem po liceum ogólnokształcącym ,na Panią Paulinę trafiłam miesiąc przed egzaminami wstępnymi.
Sama mało wierzyłam w powodzenie moich przyszłych egzaminów. Mimo ogromnych obaw zdałam je i dostałam się na wszystkie uczelnie, ktore wybrałam w początkowym etapie rekrutacji .
Dodatkowo udało mi się uzyskać wysoki wynik punktowym ze wszystkich części sprawdzianu umiejętności plastycznych, co oczywiście jest w dużym stopniu zasługą mojej nauczycielki.
Pani Paulina jest świetnym korepetytorom , myślę, że cudotwórczym nauczycielem bez jej wsparcia psychicznego oraz profesjonalnie udzielonych lekcji nie wiem czy w ogole odważyłabym się pójść na egzaminy .
Będę wspominać czas spędzony w towarzystwie Pani Pauliny i jej męża z wielką przyjemnością ,bo atmosferę podczas zajęć nie powodowała stresu i czułam się bardzo swobodnie .
Polecam z całego serca każdej osobie i jeszcze raz bardzo dziękuję !

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Podziękowania dla Pauliny i jej męża! ;P
Do Pauliny trafiłam pół roku przed egzaminem, mimo tego, że uczyłam się w innej szkole i pracowałam udało nam się znaleźć czas :D
Elastyczność tej dziewczyny jak u żadnego innego korepetytora.
Przychodziłam kiedy mogłam i na ile mogłam mimo to w bardzo szybkim czasie od zera udało mi się nauczyć tyle, że egzamin zdałam pozytywnie. Podejście do ucznia niesamowite, tłumaczy tak długo aż zrozumiesz ;)
Przygotowuje psychicznie i fizycznie do egzaminu. Dzięki niej wierzysz, że musisz zdać i nie ma innej opcji :D
Mogłabym opisywać więcej, ale sami się przekonajcie jak jest ;)
Polecam wszystkim szukającym, bo jest to jedyny dobry wybór dla kogoś kto szuka korepetytora!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Polecam kurs z Pauliną! :D Dzięki niej pomyślnie zdałam egzamin na architekturę, zaczynając wszystko od samego początku. Zajęcia odbywały się w wyjątkowej atmosferze. Zawsze podchodzi indywidualnie do osoby i stara się, aby każdy dobrze czuł się podczas lekcji. Posiada bardzo dużą wiedzę i umiejętności, które przekazuje w profesjonalny ale łatwy do zrozumienia sposób, dzięki czemu poczułam się tam dowartościowana i znalazłam swoją drogę. Jest to wyjątkowa osoba, pełna energii, którą przekłada na zajęciach. Z pewnością był do dobry wybór! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Dzięki Paulinie dostałam się na architekturę. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze. W porównaniu z innym kursem, na który uczęszczałam wcześniej, tutaj dużo się nauczyłam, wszystkie zagadnienia potrzebne do zdania egzaminu były bardzo dokładnie omawiane. Dzięki tym lekcją zrobiłam duże postępy, nabyłam nowe umiejętności. Paulina ma świetne podejście indywidualne , zajęcia były przyjemne i bardzo ciekawe. Z całego serca polecam wszystkim zainteresowanym :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Dzięki Paulinie dostałam się na swoje wymarzone studia-architekturę!!! Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zajęć i nowych umiejętności jakie z nich wyniosłam. Paulina poświęcając mi swój czas nauczyła mnie więcej niż oczekiwałam wszystko dokładnie tłumacząc. Włożyła całe serce w przygotowanie mnie do egzaminu, rozwiała wszelkie wątpliwości i pomogła zrobić następny, wieeeeeeelki krok ku moim marzeniom. Polecam wszystkim! ;)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2015

Paulina przygotowywała mnie do egzaminu na Architekturę i Urbanistykę, który dzięki niej pomyślnie zdałam. Jestem przekonana że jest ona jedyną osobą, która mogła nauczyć mnie wszystkiego w tak krótkim czasie :) Indywidualne podejście i miła atmosfera na zajęciach, z całą pewnością to był najlepszy wybór. Polecam wszystkim jeszcze niezdecydowanym! :D

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2014

Paulina przygotowała mnie super do egzaminu, dostałam się bez problemu na wydział Architektury i Urbanistyki. Kurs u niej to sama przyjemność. Ona bardzo się przejmuje tym, aby uczeń czuł się u niej komfortowo, tłumaczy wszystko dokładnie, jest bardzo luźna atmosfera i można z nią o wszystkim pożartować i porozmawiać. Bardzo będzie mi brakowało tych lekcji. Mam doświadczenie, bo wcześniej chodziłam na inne kursy i czułam brak zainteresowania, pomocy i przechodziłam z kursu na kurs. Aż w końcu znalazłam ją ! DZIĘKUJĘ PAULINA za NAUKĘ RYSUNKU i za świetnie spędzony czas ! :D

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2013

Lekcje z Pauliną są bezstresowe, panuje miła i sympatyczna atmosfera. Bardzo polecam! Paulina przygotowała mnie do egzaminu na architekturę krajobrazu w niecały miesiąc a zaczynałam od zera:) Jeśli się czegoś nie rozumie to tłumaczy do skutku i rzetelnie podchodzi do lekcji:) Dzięki niej egzamin zdałam i uważam, że takie korepetycje są dużo lepsze niż kurs rysunku!:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2012

Paulina podchodzi rzetelnie do lekcji. Niema gadania o "pierdołach". Tylko nauka. Polecam.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2012

nie ma co jak chcecie dostać się na architekturę nie szukajcie dalej, serio bardzo dobre podejście do ucznia, miła atmosfera i przede wszystkim dobre efekty : ) wystarczył mi miesiąc intensywnej nauki i udało mi się zaliczyć egzaminy zarówno z rysunku jak i z konstrukcji bryłowej, gorąco polecam ^^

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2012

Naprawdę POLECAM !!!
Dzięki korepetycjom u Pauliny dostałam się na Architekturę. Świetna dziewczyna i zna się na na tym co robi. Lekcje u niej dają dużo więcej niż zajęcia organizowane przez architektów "kursy rysunku", gdyż w 100-osobowej grupie nie ma możliwości dopracowania indywidualnych błędów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.