Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ukończyłem filologię klasyczną na Uniwersytecie Śląskim (języki fundamentalne dla kultury europejskiej). Ukończyłem również 2,5 roczny kurs metodyki nauczania języków obcych oraz odbyłem praktyki w szkole publicznej. Jestem tłumaczem zawodowym - współpracuję z najlepszymi wydawnictwami. Mam na koncie artykuły naukowe w zakresie historii literatury. Swoją działalność prowadzę od roku 2008. 

Na zajęcia zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych bez ograniczeń wiekowych. Zajęcia są indywidualne lub w małych grupach (np. rodzeństwo, rodzic z dzieckiem, rówieśnicy z klasy itd.).  Materiały w cenie . Chętnym wypożyczam też bezpłatnie książki w języku niemieckim - najpierw lektury uproszczone, potem powieści w oryginale. Na zakończenie roku wystawiam zaświadczenie o uzyskanym poziomie znajomości języka z pieczątką i podpisem. 

Zajęcia prowadzę w lokalu w Sosnowcu, przy ulicy Kosynierów 44. Wystawiam faktury.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną lekcję próbną. Miła atmosfera i duża dawka humoru gwarantowane!

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 21:00
Wtorek13:00 - 21:00
Środa13:00 - 21:00
Czwartek13:00 - 21:00
Piątek13:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.