Paulina Lewicka
Dla użytkownika Paulina Lewicka
O mnie
Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka hiszpańskiego! 😊
Oferuję pomoc na każdym poziomie zaawansowania:
- pomoc w pracach domowych,
- przygotowanie do sprawdzianów i egzaminów,
- konwersacje,
- naukę nowego słownictwa,
- wsparcie zarówno dla osób rozpoczynających naukę, jak i tych, które chcą dalej rozwijać swoje umiejętności.
Stawiam na skuteczną naukę w przyjaznej atmosferze. Przekonaj się, że nauka języka może być przyjemna i wcale nie musi być trudna! 😊
Zapraszam do kontaktu!
Udzielam korepetycji
- 80 - 100 zł / 60 min
- 80 - 100 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 7
Gorąco polecam lekcje z Panią Pauliną , moja córka miała dużą barierę językowa a dziś ma odwagę i bez problemu dogaduje się w języku hiszpańskim . Mogę z czystym sumieniem polecić te lekcje z których jesteśmy razem z mężem bardzo zadowoleni i widzimy ogromne postępy z lekcji na lekcje . Temat jest dokładnie wytłumaczony razem wykonują różne ćwiczenia i to przynosi oczekiwany rezultat . Pani Paulina jest cierpliwa i ma wspaniałe podejście do młodzieży co niestety rzadko się dziś zdarza . Indywidualne podejście i cierpliwość a także umiejetność dotarcia do młodzieży w trudnym wieku dojrzewania to skarb .

Bardzo miła i sympatyczna Pani, widać, że daje z siebie 100 %. Jestem wdzięczna za jej trud i zaangażowanie w lekcjach, bo efekty są imponujące :)
Gorąco polecam!
Bardzo sumienna i zawsze świetnie przygotowana Pani Paulina. Mogę powiedzieć ze nauka z ta Panią to przyjemność i efektywnie przeżyty czas
Miła i kompetentna, ma ładną wymowę i i indywidualne podejście do dziecka, jest cierpliwa ale i wymagająca. Synek na razie uczy się z Panią Pauliną włoskiego z czasem jednak zamierzamy poszerzyć naukę o hiszpański. Polecam.

Świetne lekcje korepetytorka sympatyczna, fajnie i przystępnie uczy
Bardzo dziękuję za pomoc w nauce języka hiszpańskiego .Przez ostatni rok mój poziom bardzo wzrósł a w raz z nim świadomość językowa i umiejętności komunikacyjne jestem bardzo zadowolony z zajęć !

Bardzo kompetentna i sympatyczna Korepetytorka dzięki czemu łatwo jest przyswoić wiedzę.
Polecam!


Wyślij wiadomość