Zuzanna Henclik Henclik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Rumia
Reda
Kosakowo
Rewa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z zakresu gry na pianinie (czy jakiejkolwiek innej formy klawiszy) w zakresie nauki podstaw gry, teorii muzyki, podstaw harmonii. Mile widziane osoby w wieku 15+. Nie daje korepetycji osobom, które mają już nauczyciela (np. w szkole muzycznej), gdyż każdy ma swój indywidualny sposób nauczania.Jeśli nie masz swojego instrumentu, dowożę klawiature midi na terenie trójmiasta, dodatkowo jest to płatne jednorazowo 10zł za lekcję.Jeśli:- grasz na gitarze i chciałbyś zająć się kompozycją, a co za tym idzie zrozumieć harmonię,-chciałbyś zacząć śpiewać z akompaniamentem,-grasz w zespole i wiesz, że przyda Ci się znajomość interwałów rozpoznawanych ze słuchu, umiejętność tworzenia pochodów harmonicznych,-bądź poprostu chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z muzyką w przystępny i indywidalnie dobrany dla Ciebie sposób,to zapraszam do kontaktu :) Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie fortepianu, a obecnie uczę się na Politechnice Gdańskiej. Dojeżdżam do ucznia na terenie Trójmiasta i okolic (napisz, dogadamy się). Jestem dostępna po godzinie 13.00 od poniedziałku do czwartku.Preferuję kontakt przez profil na facebooku lub SMS-owy.

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 20:00
Wtorek13:00 - 20:00
Środa13:00 - 20:00
Czwartek13:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2001 - 06.2014
Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Gdyni
instrumentalny: fortepian
10.2014 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.