Dominika Gruntkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Szczecin (Żelechowa)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii polskiej, pracuję obecnie jako nauczycielka języka polskiego. Oferuję korepetycje z języka polskiego (także przygotowanie do matury i innych egzaminów) oraz nauczanie języka polskiego dla obcokrajowców (możemy rozmawiać swobodnie po angielsku lub z pewnymi trudnościami po rosyjsku i ukraińsku). Uczyłam już polskiego jako języka obcego.Gwarantuję indywidualne podejście do ucznia.Preferowane miejsce: mój dom (Żelechowa, Szczecin Północ) - 30 zł/60 min. W przypadku, gdyby klient wolał inne miejsce, cenę ustalimy indywidualnie w zależności od odległości od mojego domu, a tym samym moich kosztów dojazdu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek08:00 - 19:00
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.