Radosław Chyży

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Poznań
Katowice
Kraków
Gdańsk
Łódź
Szczecin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język norweski129 - 299 / 45 min

Radosław Chyży

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

*Nie liczba lekcji, lecz ich jakość i materiały, na jakich się uczymy, warunkują szybką umiejętność posługiwania się językiem obcym!

  • Po każdej lekcji nagrywam dla Ciebie MP3 z treścią całej naszej lekcji , całej rozmowy, którą zapisuję na komputerze (każde słowo), rozmawiając z Tobą! Nie ma drugiej takiej oferty !
  • Nie jestem nigdzie zatrudniony na etat, dzięki czemu mam czas dla Ciebie ! Możemy mieć lekcje o 8.00, o 10.00, o 12.00, o 14.00, jak i wieczorami - kiedy Ci * pasuje. Mam czas na przygotowanie materiałów  dla Ciebie !
  • Koszt zajęć zależy od poziomu, sposobu rozliczania się oraz godziny lekcji!
  • Możliwość zmiany terminu zajęć nawet minutę przed lekcją !
  • Wszystkie kursy dostępne online oraz dla klientów biznesowych profesjonalne szkolenia w siedzibie firmy w największych miastach Polski!
  • Faktura przesyłana każdemu po dokonanlu płatności, od każdej lekcji odprowadzany jest podatek w Polsce.

***
Nazywam się Radosław Chyży, mam 38 lat i jestem pasjonatem języka norweskiego. Posługuję się czynnie językiem norweskim na co dzień. Jestem filologiem mającym przygotowanie metodyczne i pedagogiczne oraz ponad 15 lat udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu kursów językowych.
Jestem również tłumaczem konsekutywnym oraz symultanicznym na konferencjach, imprezach kulturalnych oraz spotkaniach biznesowych.Jak widzisz, nie jestem anonimowy.

Czemu?
Kocham to, co robię i stawiam na jakość. Świadomie wybrałem zawód nauczyciela, choć nie pracuję w szkole państwowej, gdyż tam jakość wciąż jest słowem obcym. Prowadzenie kursów i tłumaczenia to moja jedyna praca. Nie jestem zatrudniony nigdzie na etat, dzięki czemu mam czas na przygotowanie zajęć precyzyjnie pod każdego ucznia. 

Poczytaj, jak wyglądają proponowane przeze mnie przemyślane i niezwykle nowatorskie zajęcia przez Skype.
Materiały do nich w postaci multimediów otrzymujesz kilka dni przed lekcją. Na ich podstawie przygotowujesz się do zajęć. Lekcja ma na celu utrwalenie w formie mini wywiadów, mini dialogów materiału zawartego w materiałach, z którymi zapoznałeś, zapoznałaś się w domu. Dzięki temu każda minuta zajęć wykorzystana jest na odpowiednio sterowaną i mającą określone cele rozmowę. Zajęcia bowiem tak naprawdę rozpoczynają się z chwilą, gdy otrzymujesz odpowiednio przemyślane, spójne i bardzo atrakcyjne wizualnie materiały. W czasie naszej rozmowy tworzę dla Ciebie plik, w którym zapisana jest cała nasza rozmowa : moje wypowiedzi, Twoje wypowiedzi, Twoje wypowiedzi w dwóch wersjach: poprawionej i błędnej, jeśli popełniłaś/eś błąd – dzięki temu wiesz, na co zwrócić uwagę, by mówić poprawnie.
Od razu po zajęciach otrzymujesz ten plik z naszą rozmową, dzięki czemu możesz prześledzić później każdą minutę zajęć. Lekcja nie jest ulotna, masz ją na zawsze tak jak i wszystkie materiały.
Na podstawie tego pliku tworzę dla Ciebie autorski plik mp3 z nagraniem naszej całej lekcji !
Jest to niespotykana w Europie metoda: Czytając i słuchając ten żywy, ale i poprawny dialog, czytając swoje poprawione słowa, możesz bardzo szybko zrobić ogromne postępy w nauce. Każdą lekcję masz na zawsze w dwóch formatach!

Jestem osobą bardzo pozytywnie nastawioną do innych, podchodzę do swoich uczniów z szacunkiem i empatią . Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień i mieć obniżony nastrój. Jedną z fundamentalnych zasad współpracy dla uczniów mających pakiety jest  możliwość zmiany terminu zajęć nawet minutę przed lekcją ! Chcę, aby moi ucznowie czuli się komfortowo, gdyż takie podejście pozytywnie wpływa na naszą współpracę i postępy w nauce.

Chcesz ze mną porozmawiać? Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!

Napisz lub zadzwoń do mnie teraz !

Mój numer telefonu: +48 505 862 193. Jeśli nie odbieram, napisz sms z prośbą o kontakt w sprawie kursu. Oddzwonię najpóźniej następnego dnia roboczego.

Możesz też napisać na Skype – nick radek chyzy

*Pomogę Ci opanować język norweski na całkiem przyzwoitym poziomie, zaufaj mi.

  • Prowadzę zajęcia dla klientów indywidualnych mieszkających na całym świecie poprzez Skype, w całej Polsce jestem w stanie prowadzić zajęcia stacjonarne po wcześniejszym ustaleniu dnia i godziny spotkania przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem!  .Koszt zajęć dla klientów biznesowych ustalamy indywidualnie! *

*

*Czekam na kontakt od Ciebie!
*
Radosław Chyży

Uwaga: Treść oferty chroniona jest prawami autorskimi. Żadna część powyższego ogłoszenia nie może być kopiowana ani wykorzystywana przez inne osoby.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Radosław Chyży
ul. Gersona 15 m.5
51-664 Wrocław
NIP: 8992569634

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 10.2008
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Kursy i szkolenia
03.2007
Język prawniczy
09.2007
Rozgrzewki językowe
10.2007
Powtórki gramatyczne - zachęcaj, nie zniechęcaj
10.2007
Gry psychologiczne na zajęciach języka obcego
10.2007
Na dobry początek
01.2008
Z podręcznikiem inaczej
02.2008
Icebreaking, Dynamics, Rapport and Effective Methodologies
02.2008
Rozwój słownictwa na zajęciach języka obcego
10.2008
Style uczenia się w praktyce nauczania języków obcych
06.2009
Hverdagsspråk
09.2009
International conference: Translation - Theory - Practise - Didactics
02.2010
Język Prawniczy
04.2010
Znajdujemy wspólny język
10.2010
Na dobre zakończenie
02.2011
Teacher's kit - Oxford University
10.2011
Rozwiąż im język
Doświadczenie
02.2002 - aktualnie
Centrum Językowe Radosław Chyży
Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie nauczania języków obcych oraz tłumaczeń. Stawiam na jakość.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2021

Przez wiele lat uczyłam się na kursach grupowych, które niewiele mi dawały. Z panem Radkiem przez kilka miesięcy zrobiłam ogromny postęp. Zaczynam mówić i rozumieć język niemiecki. Jestem bardzo zadowolona. Nagrania i pliki PDF z lekcji są świetnie przygotowane i znacznie ułatwiają naukę oraz powtarzanie materiału z lekcji. Polecam

avatar
grzegorz asnyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2020

Z całego serca polecam tego nauczyciela. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania. Pan Radek w czasie rzeczywistym lekcji zapisuje nasza rozmowę, ja mówie i widze jak on pisze, poprawia... Nigdy w życiu nie widziałem takiego multitaskingu. Skutek> mam po każdej lekcji jej dokladny zapis. Zmiana terminu minute przed lekcja jest tez absolutnym ewenementem! Podejście na szóstke!

avatar
Adam A.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Swietny nauczyciel, lekcje daja niesamowite efekty bardzo szybko zaczynasz mowic i rozumiec. Pan Radek przygotowuje z kazdej lekcji nagranie ktorego potem slucham sobie w aucie,w domu i powtarzam. To najskuteczniejsza metoda nauki jezyka. Lekcje sa bardzo ciekawe a tematy dostosowane do moich potrzeb. Jak cos mi wyskoczy zmieniam termin lekcji nawet chwile przed i nie ma problemu! Polecam polecam polecam

avatar
Anna Kaczmarska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2018

Pana Radka poznałam przypadkiem na kursie grupowym dla lekarzy w 2013 roku, który prowadził. Zdecydowałam się jednak na naukę indywidualnie, bo grupa mnie spowalniała.
Nasza współpraca trwa już 5 lat, osiągnęlam już swoje cele, ale nasze rozmowy są tak ciekawe, że zawsze znajdę na nie godzinkę w tygodniu.
Dobra atmosfera, materiał dostosowany do ucznia to dla mnie oczywista oczywistość na lekcjach indywidualnych, ale Pan Radek daje mi dużo więcej: bardzo inteligentne mądrze przygotowane rozmowy w j.obcym na tematy, które mnie pasjonuję, nie tylko z medycyny.
Czuję się zaopiekowana, doceniana, szanowana.
Polecam osobom ambitnym, chcącym poszerzyć swoje horyzonty nie tylko językowe.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Polecam, najważniejsze, że są postawione wymagania względem uczlnia oraz nauczyciel jest przygotowany na każde zajęcia. Materiały są przesyłane z wyprzedzeniem, wraz z mp3 które pozwala wyuczyć się pewnych zwrotów których można używać nacodzień oraz analiza błędów pozwala pokazać nad czym powinno się jeszcze popracować.
Terminy zajęć można bardzo sprawnie ustalić, a zajęcia przez skype umożliwiają ciąg nauki mimo wyjazdu za granicę (wystarczy mieć interenet, telefon i słuchawki).
Dzięki rozmowom przestałam się wachać przed rozmawianiem w j.niemieckim i dzięki sterowanym rozmową mogę swobodnie przestawiać rozmowę Ty/ na Pan/Pani. Tak samo czytanie czy słuchanie, pisanie nie sprawia mi już takich trudności w j.niemieckim .
Kurs stacjonarny goethego dał mi wstęp, ale dopiero indywidualne podejście do uczlnia pozwala się bardziej rozwijać, kiedy nauczyciel skupia się na 1 osobie a nie na 16.
W Niemczech wszyscy doceniają moją umiejętność sprawnego rozmawiania oraz jest ułatwienie w życiu na codzień.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2016

Znakomity korepetytor! Zajęcia są bardzo interesujące i przemyślane. Podczas lekcji na każdym kroku widać wiedzę i doświadczenie pana Radka, a przez to że w trakcie lekcji powstaje plik z zapisem zajęć, nie trzeba zawracać sobie głowy robieniem notatek i można skupić się na mówieniu. Wszystkie błędy pan Radek wychwytuje natychmiast. Dodatkowo zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu!

avatar
Anna G
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2016

Szukałam nauczyciela do nauki przez internet, wiele ogłoszeń jest od osób tak niekompetentnych, że aż brak mi słów. Namiary na pana Radka dostałam tak naprawdę od koleżanki, co już jest w Mannheim i uczyła się z nim. Spróbowałam. Nie mogłam uwierzyć. NIGDY ! nie uczyłam się na tak ciekawych, zróżnicowanych materiałach z osobą tak świetnie przygotowaną do prowadzenia zajęć online. Przez ponad rok zrobiłam milowy skok z A2 na C1. Normalnie dogaduję się teraz nie tylko w sklepie czy na ulicy, ale też w urzędach i co najważniejsze używam języka w pracy. Dziękuje.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Bardzo, bardzo dobry nauczyciel, zajęcia wymagają skupienia i pracy, ale praca ta przebiega w ciekawy sposób. Całość jest przemyślana i uporządkowana, po każdej lekcji dostaje się materiały które pomagają eliminowac błędy jak i utrwalają materiał.
Bardzo polecam,

avatar
Seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2015

Uczę się przez skype, wahałem się, dałem się przekonać, nie żałuję. Radek zapisuje całe nasze zajęcia, potem sobie je czytam, powtarzam. a co mi się najbardziej podoba, ta nauka nie ma nic wspólnego ze szkolnym schematem, a to bardzo motywuje. Spróbujcie, polecam!

avatar
Eunice
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2014

Zajęcia z Radkiem są zawsze bardzo ciekawe i prowadzone z dużym zaangażowaniem. Po każdej lekcji wychodziłam bogatsza o kolejne umiejętności językowe. Radek jako lektor wykorzystuje najróżniejsze metody nauki języka, dzięki temu zajęcia są urozmaicone i nigdy nie jest nudno. Godzina nauki mija zdecydowanie za szybko. Poza tym zawsze można liczyć na jego pomoc językową poza zajęciami. Polecam Radka jako super lektora dla wszystkich, którzy chcą naprawdę nauczyć się niemieckiego :)

avatar
Sophie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Od ok miesiąca uczę się niemieckiego u Pana Radosława. Lekcje przygotowane są perfekcyjnie- materiały dostarczane na czas w bogatej formie- czytanki, materiały do odsłuchania, ćwiczenia. Lekcje nie mają nic wspólnego ze "szkolną nauką"- są ciekawym obcowaniem z żywym językiem, poruszane są aktualne tematy, ciekawostki. Lektor przez całe zajęcia jest bardzo uważny, wychwytuje nieprawidłowości, koryguje w przystępny i zrozumiały sposób. Atmosfera zajęć jest przyjazna, czuję się zachęcona do pracy. Polecam osobom, które chcą sumiennie i rzetelnie przyłożyć się do nauki języka.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2014

Mieszkam za granica i ucze sie z Radkiem przez skype. Nigdy w tak krotkim czasie nie nauczylam sie tyle, co z nim. W miesiac zrobilam wieccej, niz na calym kursie!!! Postepy sa bardzo szybkie, bo Radek dostosowuje tematy do moich potrzeb i co najwazniejsze nie mam oporow zeby mowic! Polecam jesli chcecie nauczyc sie szybko i skutecznie!!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2014

Uczylem sie z Radkiem najpierw we Wroclawiu, potem wyjechalem do Walbrzycha, teraz mamy zajecia przez skype. NAstawienie na mowienie, poprawne mowienie. Bardzo dobry kontakt, elastyczne terminy i swietne wykorzystanie czasu zajec! Z czystym sumieniem moge polecic, to profesjonalista.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.