Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Gliwice (oraz najbliższe okolice)
Mikołów
Zbrosławice (Czekanów +4)
Zabrze
Rudziniec
Bytom
Ruda Śląska (m.in. Bielszowice +3)
Knurów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Rodowity Bawarczyk – Karl Peter - m.in. nauczyciel i tłumacz, zaprasza na autorskie zajęcia z j. niemieckiego , przeprowadzane według indywidualnych oczekiwań/celów i możliwości percepcyjnych uczących się oraz ich zainteresowań (teksty o wybranej tematyce/słownictwo z wybranej dziedziny, dla początkujących i zaawansowanych w każdym wieku ). Na życzenie specjalny program zajęć przygotowujący do negocjacji biznesowych czy zdania wszelkich egzaminów na każdym poziomie, w tym przeprowadzanych przez Instytut Goethego w Krakowie, czy DSD. Tel. 507-408-464. Podane w tabeli dni i godziny lekcji są do uzgodnienia (w poniedziałki i piątki najmniej wolnych terminów). Zajęcia w weekendy, dni świąteczne, ferie czy wakacje i po 21:00 tylko wyjątkowo i nieregularnie. Podana kwota … 200 zł to koszt 90.- minutowych zajęć wraz ze specjalnie dobranymi materiałami i dojazdem do miejscowości na/przy trasach: Gliwice-Mikołów, Gliwice-Bytom; Gliwice-Sośnicowice, Gliwice-Rudziniec oraz do Zabrza i wypisanych dzielnic Rudy Śląskiej z Zabrzem graniczących. Do pozostałych miejscowości województwa śląskiego i poza, koszt jest do ustalenia (rozstrzygające są: ilość zajęć w tygodniu, czas dojazdu i odległość). Zachęcam do organizowania sobie grup. Maksymalna liczba uczniów uczestniczących w lekcji: do lat 10. - 2. osoby; od 11. do 17. lat - 3 osoby, pełnoletni - 5 osób. Różnica wieku w grupach szkolnych do 17. lat - max. 1 rok. W firmowych grupach, bez ograniczeń wiekowych i w liczebności grupy. Koszt jest niezależny od ilości osób. Do zobaczenia na zajęciach. 
Karl Peter. Tel. 507-408-464 .

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 21:00
Wtorek06:00 - 21:00
Środa06:00 - 21:00
Czwartek06:00 - 21:00
Piątek06:00 - 21:00
Sobota06:00 - 21:00
Niedziela06:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1981 - 06.1987
Julius-Maximilians-Universität Würzburg; Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg
Germanistik, Rechtswissenschaften, Psychologie.
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.1984 - aktualnie
Geselschaft für berufspezifische Ausbildung.
Wieloletnie, zdobywane podczas nauczania języka niemieckiego obywateli, z niemal każdego zakątka świata.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2015

Doskonałe podejście do ucznia i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2014

Początkowo miałam wątpliwości, jak moja czterolatka ( obecnie już rok starsza ), zareaguje na obcego faceta w domu, który na dodatek będzie z nią rozmawiał w nieznanym jej języku. Jednak niemal zaraz po przekroczeniu mojego progu przez TEGO Nauczyciela, byłam pewna, wyboru. Teraz po ponad pół roku nie tylko ja jestem pod wielkim wrażeniem, ale i mój bardzo sceptyczny mąż, a nasza córeczka, zaraz po skończonej lekcji pyta nas … po niemiecku ( !!! ) kiedy Pan Peter znowu przyjdzie. ... Nie dziwię się jej, przy cierpliwości i inwencji jakie ten Pan wykazuje. Zresztą przyznam się, że ja też czekam, ale nie taaak jak pewnie … myślicie … ;) po prostu, będę miała znowu półtorej godziny dla siebie ( tyle trwa lekcja ) i nie muszę chyba nikogo przekonywać, jak bardzo ten czas przed południem się przydaje … więc korzyść podwójna.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2013

Może jest drogi, to prawda, ale wart o wiele więcej ( w pełni wykorzystany czas na robotę, poza tym typowa niemiecka rzetelność, obowiązkowość i punktualność. Nie ma przesuwania czy opuszczania zajęć - ten człowiek nie ma nawet kataru ! ). Już wiem, że zdam maturę z j. niemieckiego i to celująco. Od września do dzisiaj, zrobiłam i co najważniejsze zrozumiałam więcej materiału, niż w regularnych zajęciach szkolnych, a te nie były złe. To nietypowy nauczyciel, a raczej rzeczywisty specjalista w przekazywaniu wiedzy o swoim - jego języku. W j. polskim jest też niezły ( ale rzadko da się namówić, by go używać wobec znających już język niemiecki ).

avatar
ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2012

super - kompetencje, zaangażowanie, kreatywność ... polecam

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2012

Wiem, że nie będzie tym zachwycony ( może nie zauważy ;), ale muszę napisać tę opinię. Przed ponad 12. laty uczył mnie w liceum j. niemieckiego, tak dobrze, że zdałam drugi stopień egzaminu Instytutu Goethego w Krakowie, później przez niespełna rok, przygotował mnie do: Kleines Deutsches Sprachdiplom - w tamtym czasie maksymalnie co można było zdać w Instytucie Goethego. Dzisiaj uczy dzieci mojej siostry i moje ( w wieku 4. lat i szkoły podst. ) oraz szwagierkę z jej koleżanką - jest niesamowity. Znajdzie sposób na i dla każdego, pod warunkiem, że ten chce. Profesjonalizm i kultura osobista na najwyższym poziomie - w wizualnie - cóż - o gustach się nie dyskutuje, ale nie tylko dzieci przed nim nie uciekają ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.