Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Karczew
Otwock
Józefów
Otwock Wielki
Otwock Mały
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizjoterapia90 / 60 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

UWAGA!!! W ZWIĄZKU Z ISTNIEJĄCĄ W NASZYM KRAJU EPIDEMIĄ WSZYSTKIE ZAJĘCIA STACJONARNE ZOSTAJĄ ZAWIESZONE. PROWADZĘ WYŁĄCZNIE ZAJECIA ON-LINE.

Zapraszam na zajecia z certfikowanym Terapeutą ręki.
Celem moich zajęć jest rozwijanie motoryki małej, czyli zdolności manualnych dziecka, oraz poprawa ruchów precyzyjnych.
Terapia w podejściu całościowym obejmuje ruchomość łopatek i stawów kończyn górnych oraz normalizację napięcia mięśniowego. W zależności od występujących zaburzeń praca opiera się na wzmacnianiu siły mięśniowej kończyn górnych, stymulacji czucia powierzchniowego lub głębokiego, doskonaleniu zdolności chwytu, doskonaleniu kontroli wzrokowo-ruchowej oraz skoordynowaniu pracy oburącz. Najwyższym stopniem umiejętności motorycznych jakie ręka osiąga jest grafomotoryka- sprawność manualna ręki podczas czynności związanych z pisaniem, rysowaniem.Terapia ręki to nie tylko ćwiczenia dłoni i palców, ale przede wszystkim ćwiczenia całego ciała.

Zainteresowanych rodziców zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.