Agata Gałązka

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
 
Online
Sopot
Wejherowo
Gdynia
Reda
Rumia
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hallo!  
Czego możesz oczekiwać po współpracy właśnie ze mną:

  • swobodnych konwersacji bez blokad
  • wiedzy czego dokładnie się uczyć , aby w możliwie najkrótszym czasie opanować język niemiecki
  • nowoczesnych materiałów do pracy i ogromu pozytywnej energii

Tel. 506 253 822

Moi kursanci to :

  • uczniowie szkół podstawowych i średnich , których uczę niemieckiego od podstaw lub pomagam w nadrobieniu zaległości szkolnych (wielu podniosło oceny o 2 stopnie)
  • osoby dorosłe, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem niemieckim i ich celem jest wyjazd do pracy w Niemczech lub już wyjechały
  • studenci i uczniowe prągnacy rozgadać się po niemiecku 

Na dole strony zapoznasz się z opiniami moich kursantów.
Po więcej informacji napisz lub zadzwoń :)

tel: 506 253 822

Czujesz, że Twój niemiecki nie jest na satysfakcjonującym poziomie i obawiasz się mówić w pracy, w towarzystwie czy w szkole, by nie zostać negatywnie ocenionym? 

Uczysz się tego języka od dłuższego czasu, ale nadal nie widzisz efektów, a dotychczas zdobyta wiedza jakoś szybko umyka?
A może zależy Ci, by Twoje dziecko zaczęło swobodnie rozmawiać po niemiecku, otrzymywało lepsze oceny w szkole i przestało się stresować na szkolnych zajęciach?
Czego możesz się spodziewać na moich lekcjach? Metod nauczania odpowiednich do twoich predyspozycji.

Pracuję nie tylko z aktualnymi, najlepszymi na rynku pozycjami książkowymi do nauki niemieckiego lecz także z interaktywną tablicą i ćwiczeniami, obrazkami, grami i filmami video.

Podstawa nauki to aktywna praca z językiem, bez szablonowych formułek. Mówienie to 85% naszych zajęć. Gramatykę zrozumiesz naturalnie bez analizy tabelek i regułek, dzięki czemu nie będziesz zastanawiać się nad budową zdań w trakcie mówienia.

Jak wygląda nauka ze mną i dlaczego jest efektywna?

Przed rozpoczęciem lekcji przeprowadzę z Tobą wywiad. Dzięki temu wspólnie ustalimy cel, który chcesz osiągnać. Z lekcji na lekcję będziesz widzieć efekty swojej pracy.
Możesz do mnie pisać kiedy przyjdzie Ci do głowy nurtujące pytanie językowe. Zawsze chętnie wyjaśnię!

Na wypracowanie obecnego modelu nauczania poświęciłam wiele lat, dzięki temu dobrze wiem jak wydobyć z Ciebie moc do nauki języka niemieckiego :)

Pamiętaj również, że nauka języka to zaangażowanie z Twojej strony i konsekwentne realizowanie założonych celów, krok po kroku.
Poza wspólnymi lekcjami, czeka Cię praca samodzielna z materiałami, które Ci przekażę.

Skąd mam pewność, że moje metody zadziałają również u Ciebie lub Twojego dziecka?
Dzięki pozytywnym opiniom moich kursantów i chęci kontynuacji ze mną zajęć w kolejnym roku.

Poniżej zapraszam do zapoznania się z opiniami moich podopiecznych z Funpage na Facebooku i potralu e-korepetycje :)

Joanna, 29 listopad 2022 _…Jakub jest bardzo zadowolony z korepetycji z Panią, w końcu udało mi się znaleźć odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu…  _

Gabrysia L., środa 6 stycznia 2021 Polecam z całego serca zajęcia u Pani Agaty. Profesjonalne podejście, umiejętności nauczania na bardzo wysokim poziomie. Nauka niemieckiego przestała być przymusem a stała się przyjemnością. Polecam!!!

Dominika T., sobota 20 marca 2021  _Uczę się z Agatą niemieckiego od podstaw przez Skype’a. Lekcje są ciekawe, wesołe i różnorodne. Agata mi pomaga się zanurzyć w tym języku, daje dużo fajnych rad. Bardzo lubię do niej przychodzić. Widać, że Agata lubi ten język i to sprawia, że ja też jeszcze bardziej go lubię i z dużą przyjemnością się go uczę. Bardzo polecam!
_
Aneta K., wtorek 5 stycznia 2021 Agata WYMIATA!!! Polecam najlepszą, najbardziej cierpliwą Kobietę z podejściem do młodzieży!!! Mój syn tylko dzięki Agacie płynnie mów w jakże obcym mi języku.. Polecam!!!

Jolanta Ż., wtorek 26 stycznia 2021 Polecam, miła atmosfera, profesjonalne podejście, zero stresu .

Obecnie zapraszam na zajęcia on-line. Do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2007
Universität des Saarlandes Saarbrücken
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2023

Bardzo serdecznie polecam Panią Agatę miła ,cierpliwa i bardzo ciepła osoba z ogromną wiedzą z super podejściem do ucznia. Syn jest bardzo zadowolony z korepetycji u Pani Agaty.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2023

Poprosiłem panią Agatę o poprowadzenie zajęcia z niemieckiego z moim synem gdyż miał prponową 1 na semestr na 2 tygodnie przed wystawieniem ocen. Udało się wyciągnąć na 2 w 2 tygodnie. Teraz jest średnio 4. Szczerze polecam panią Agatę.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2023

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w prowadzone zajęcia, profesjonalne podejście do kursanta. Polecam :)

Agata Gałązka

Dziękuję Radku, działamy dalej! :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2022

Na zajęcia z Agata uczęszczam od pół roku..Nigdy nie miałam tak wspaniałego nauczyciela. Czuje ze mój niemiecki w końcu idzie do przodu dzięki podejściu Agatki i jej metod nauczania. Polecam serdecznie.

Agata Gałązka

Dziekuję Beatko!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2022

Na zajęcia do Pani Agaty córka uczęszcza już od kilku miesięcy. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Córka już nie stresuje się na lekcjach w szkole. Chętnie opowiada i mówi po niemiecku. Zdecydowanie polecamy zajęcia z Panią Agatą ;-)

avatar
Adelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Mój syn ma lekcje z Panią Agatą od kilku miesięcy. Już widzę efekty. Wcześniej korzystał z zajęć grupowych,po których nic nie pamiętał,stresował się jak go o coś zapytałam i miał problemy z poprawną wymową niemieckich słow z powodu wielu lat nauki wyłącznie języka angielskiego. Teraz chętnie odrabia zadane przez Panią Agatę ćwiczenia,opowiada mi co robił,słucha,czyta... Nawet przychodzi z jakimiś ciekawostkami nie stresując się,że źle wymówił. Syn jest zadowolony,ja też,efekty słychać,więc jak najbardziej polecamy ;)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Szczerze polecam naukę języka niemieckiego z Panią Agatą. Lekcje są prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Od ponad roku uczę się z Panią Agatą niemieckiego z bardzo dobrymi skutkami w nauce.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Pani Agata uczy córki (6 i 8 letnie) od podstaw, dostosowując sposób nauczania do obu dziewczynek, pomimo ich różnicy wieku. Pani Agata sprawia, że wspólne nauczanie rodzeństwa jest dla nich wesołą zabawą, pełną ciekawostek i niespodzianek, które skupiaja uwagę dzieci przez cały czas trwania lekcji. Ciepło, poczucie humoru, cierpliwość i niesamowite wyczucie emocji dzieci przez panią Agatę powodują, że dziewczynki traktują lekcje j. niemieckiego jako przyjemność, a nie dodatkowy obowiązek. Zajęcia prowadzone online umożliwiają nam naukę podczas pandemii w bardzo regularnym trybie. Co zaskakujące, obie dziewczynki są w stanie odtworzyć idealnie akcent języka obcego dzięki nauce z panią Agatą. Aktualnie córki uczą się już indywidualnie, każda w swoim rytmie dostosowanym do wieku i umiejętności. Lekcje odbywają się zawsze punktualnie, profesjonalnie, godziny dostosowane są do naszych indywidualnych możliwości. Metody nauczania pani Agaty oceniamy jako bardzo skuteczne, zupełnie nietuzinkowe, a przede wszystkim sprawiające, że nauka j. niemieckiego dla naszych dzieci jest inspirującą przygodą.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2021

Bardzo polecam lekcje z p. Agatą. Jest otwarta miła co sprawia że nie czuję stresu. Czasowo stara się dopasować do ucznia. Co najważniejsze posiada dużą wiedzę i umie ją przekazać . Lekcje prowadzi w przystępny sposób. Zawsze dostaję wyczerpujące wyjaśnienia na każde pytanie. Polecam z całego serca.

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2021

Zajęcia z Agatą polecam każdemu, kto wcześniej mógł być sceptycznie nastawiony do języka niemieckiego. Z Agatą można się pośmiać, co pozwala się nieco wyluzować. Agata jest bardzo zaangażowana i podchodzi indywidualnie do swoich uczniów.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2021

Uczę się z Agatą od dłuższego czasu i nie miałam wcześniej lepszej nauczycielki niemieckiego. Dużo rozmawiamy na zajęciach, uczę się poprzez śmiech, panuje miła atmosfera. Agata stara się dopasować do ucznia, rozumie go i szuka najlepszej metody nauki. Potrafi zmotywować ucznia do działania. Dzięki niej mój niemiecki staje się lepszy z lekcji na lekcję

avatar
Kinga Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2021

Jestem bardzo zadowolona. Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie - profesjonalnie i jednocześnie w bardzo miłej atmosferze. Pani Agata jest zawsze dobrze przygotowana do zajęć a materiały są ciekawe i różnorodne. Sposób prowadzenia zajęć sprzyja rozmowie i pomaga w „rozgadaniu się” w języku niemieckim. Nauka szybko przynosi rezultaty i satysfakcję.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.