Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Chorzów
Będzin
Czeladź
Mysłowice
Jaworzno
Faktura VAT

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Katarzyna

O mnie

Jestem nauczycielką i lektorką języka niemieckiego z 10 letnim doświadczeniem. Zajęcia,które prowadzę wyróżnia:*- indywidulane podejście do każdego kursanta

- indywidualnie ustalany plan i cele nauczania

- rzetelnie opracowane materiały

- autorskie ćwiczenia i zadania oraz testy sprawdzająceUczenie jest dla mnie ogromną przyjemnością i jednocześnie wyzwaniem. Moje indywidualne podejście do każdej uczonej przeze mnie osoby, daje mi poczucie zawodowego spełnienia i doświadczenie sukcesu zarówno ucznia jak i mojego jako nauczyciela.Jeśli chcesz, żeby ktoś pomógł Ci w dojściu do celu, jakim jest swobodna komunikacja w języku niemieckim- zapraszam:)Katarzyna Borowa-Mirek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Śląski
Magister
fililogia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2014 - aktualnie
Studio Deutsch Katarzyna Borowa-Mirek

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2011

Bardzo fachowa pomoc przed egzaminem certyfikującym z języka niemieckiego. Egzamin zaliczony za pierwszym razem. Polecam w każdym calu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.