Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Sosnowiec
Czeladź
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia50 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie. Jestem doktorem historii, absolwentem UŚ, autorem publikacji naukowych, doświadczonym korepetytorem i nauczycielem.
Jako pasjonat przedmiotu z przyjemnością udzielę korepetycji z historii na każdym etapie edukacji. Zapewniam: pomoc w przygotowaniu do egzaminów, pomoc w nauce przedmiotu, dodatkowe materiały edukacyjne, naukę przy użyciu technik multimedialnych, pełen profesjonalizm.
Serdecznie zapraszam

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 22:00
Wtorek
Środa18:00 - 22:00
Czwartek16:00 - 22:00
Piątek16:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.