Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Poznań

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z j. niemieckiego na poziomach A1,A2,B1 - przedszkole, szkoła podstawowa [np. przygotowanie do egzaminu 8-klasisty], gimnazjum, liceum oraz osoby dorosłe rozpoczynające naukę tego języka w celu np. podjęcia pracy w Niemczech.
Znam język na poziomie zaawansowanym [kursy, wyjazdy do Niemiec, kontakt z Niemcami,praca z j.niemieckiem, 6 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji], a także mam uprawnienia pedagogiczne.
Chętnie udzielą pomocy w zakresie gramatyki, wymowy, czytania, słuchania oraz przygotowania do sprawdzianiów, pracach szkolnych.
W ramach korepetycji także dodatkowe materiały do nauki.

Certyfikaty:
C1 - Goethe Institut

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1997 - 06.2003
UAM
Magister
muzykologia
09.1997 - 06.2002
Szkoła Muzyczna II stopnia, Poznań
09.2007 - 06.2009
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Podyplomowe studia pedagogiczne
Kursy i szkolenia
08.2016
Goethe Institut-C1 [certyfikat]
09.2019
Kurs instruktora rytmiki, Poznań
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
12 sierpnia 2021

Kontakt bardzo utrudniony. Widzę, że Pani była tutaj dostępna kilkakrotnie, a pomimo tego nie dostaje odpowiedzi zwrotnej od połowy lipca. A wystarczy napisać, że się nie udziela korepetycji, prawda? Oszczędziłabym w ten sposób wiele czasu i proszenia się o odpowiedź.
Nie polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.