Denys Pozniak

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Łódź (Łódź)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Научу польскому русскоязычных и украинозычных иностранцев. Обучаю с нуля до уровня B2 (выше среднего). Живу в Польше  четыре года, работаю учителем русского и украинского языка, а также переводчиком. Имею высшее журналистское образование.

Занятия подстраиваются индивидуально под каждого ученика, с учетом его пожеланий и предпочтений. Вы сможете начать говорить на польском языке или же начать общаться более свободно, если уже имеете какие-то навыки.

Cena zajęć indywidualnych jest 75 zł na godzinę (60 min), grupowych - 130 zł.

Уроки могут проходить вживую в Лодзе или онлайн. Звоните - 727832091 (если вдруг не отвечу, пишите SMS - перезвоню).

Wystawiam faktury (bez VAT).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2013
Żytomierski Uniwersytet Państwowy im. Iwana Franki
Licencjat
Dziennikarswo
Kursy i szkolenia
04.2021
Certyfikat znajomości języka polskiego B2
Doświadczenie
07.2019 - aktualnie
Korepetytor języka rosyjskiego
09.2021 - aktualnie
Lektor języka polskiego jako obcego w szkole językowej w Łodzi
02.2022 - aktualnie
Korepetytor języka ukraińskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Nataliia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2023

I highly recommend language classes with Denis! A unique and universal approach to students, high-quality and fun classes, exciting exercises and excellent results! In half a year I can already understand everything and speak Polish. We worked on grammar, reading and additional tips that help me maintain the level of knowledge of the language and develop independently. Super!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Szczerze polecam lekcje z Panem Denysem każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności językowe. Niezwykle kompetentny nauczyciel (a przy tym po prostu fajny i miły człowiek) potrafiący dobrać sposób i zakres nauki do danego ucznia, z uwzględnieniem jego potrzeb i oczekiwań (np. zawodowych). Mimo że swoją przygodę z językiem rosyjskim rozpocząłem zaledwie 4 miesiące temu (od zupełnych podstaw), to jestem naprawdę zadowolony z nabytych umiejętności przez ten czas. Pan Denys kieruje procesem nauki tak, aby była ona różnorodna i doprowadziła do nabycia najważniejszego, a mianowicie umiejętności komunikacyjnych. Żałuję, że w przypadku innych języków obcych nie miałem możliwości uczyć się w taki sposób jak aktualnie rosyjskiego, bowiem postępy z miesiąca na miesiąc są nieporównywalne w odniesieniu np. do procesu uczenia się przeze mnie angielskiego. Reasumując - bardzo, bardzo Wszystkim polecam!

avatar
Виктория
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

За месяц занятий с Денисом польским я хорошо понимаю, неплохо читаю и довольно сносно могу объясниться. Абсолютно не грузящие, легкие уроки. Очень рекомендую!

avatar
Liza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2022

Денис учил польскому. Во- первых, желание учиться не пропадает, а это очень важно, особенно если ты слегка ленив.
Во- вторых, отличный подход к обучению, очень комфортно. В общем молодец парнишка!)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Świetny korepetytor! Ma znakomite podeście do ucznia, bardzo dobrze, zrozumiale i prosto tłumaczy. Osoby, które uczą się języka od podstaw szybko sie go zrozumieją. Serdecznie polecam wszystkim korepetycje z Denysem!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Gorąco polecam korepetycje z Denysem! Zaczęłam z nim rosyjski od zera i tak naprawdę nauczyłam się więcej praktycznego języka przez trzy miesiące niż w jakiejkolwiek szkole przez cały rok. Denys ma indywidualne podejście i przygotowuje materiały względem zainteresowań ucznia. Nigdy nie odwołuje zajęć i jest wyjątkowo punktualny:)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Zacznę od tego, że Denys jest osobą bardzo punktualną co niesamowicie cenię. Ponadto jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Potrafi dostosować tematykę lekcji do zainteresowań i potrzeb ucznia. Jest native speakerem więc zawsze dowiesz się "jak to powiedzieć po rosyjsku?". Denys świetnie wyjaśnia wszystkie niuanse językowe więc uważam, że jest w stanie nauczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Polecam zajęcia z Denysem! (ja na pewno będę kontynuował)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Zacząłem naukę Rosyjskiego z Denysem od podstaw, pracujemy już kilka miesięcy i jest bardzo zadowolony z rezultatów. Denysa cechuje wysoka kultura osobista, punktualność indywidualne podejście. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2020

Serdecznie polecam korepetytora! Potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób łatwy i jasny. Dostosowuje zajęcia do indywidualnych potrzeb ucznia.
Zajęcia są urozmaicone i ciekawe. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Świetny nauczyciel, zajęcia z nim to czysta przyjemność. Zawsze przygotowany - lekcje przygotowywane pod indywidualne potrzeby i zainteresowania. Polecam każdemu!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Denys jest bardzo kompetentnym, cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie, a ich poziom oraz styl dostosowywane są indywidualnie do ucznia. Polecam lekcje z Denysem dla każdego zainteresowanego nauką języka rosyjskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.