Denys Pozniak

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Łódź (Łódź)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Научу польскому русскоязычных и украинозычных иностранцев. Обучаю с нуля до уровня B2 (выше среднего). Живу в Польше  четыре года, работаю учителем русского и украинского языка, а также переводчиком. Имею высшее журналистское образование.

Занятия подстраиваются индивидуально под каждого ученика, с учетом его пожеланий и предпочтений. Вы сможете начать говорить на польском языке или же начать общаться более свободно, если уже имеете какие-то навыки.

Cena zajęć indywidualnych jest 75 zł na godzinę (60 min), grupowych - 125 zł.

Уроки могут проходить вживую в Лодзе или онлайн. Звоните - 727832091 (если вдруг не отвечу, пишите SMS - перезвоню).

Wystawiam faktury (bez VAT).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2013
Żytomierski Uniwersytet Państwowy im. Iwana Franki
Licencjat
Dziennikarswo
Kursy i szkolenia
04.2021
Certyfikat znajomości języka polskiego B2
Doświadczenie
07.2019 - aktualnie
Korepetytor języka rosyjskiego
09.2021 - aktualnie
Lektor języka polskiego jako obcego w szkole językowej w Łodzi
02.2022 - aktualnie
Korepetytor języka ukraińskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Szczerze polecam lekcje z Panem Denysem każdemu, kto pragnie poszerzyć swoje umiejętności językowe. Niezwykle kompetentny nauczyciel (a przy tym po prostu fajny i miły człowiek) potrafiący dobrać sposób i zakres nauki do danego ucznia, z uwzględnieniem jego potrzeb i oczekiwań (np. zawodowych). Mimo że swoją przygodę z językiem rosyjskim rozpocząłem zaledwie 4 miesiące temu (od zupełnych podstaw), to jestem naprawdę zadowolony z nabytych umiejętności przez ten czas. Pan Denys kieruje procesem nauki tak, aby była ona różnorodna i doprowadziła do nabycia najważniejszego, a mianowicie umiejętności komunikacyjnych. Żałuję, że w przypadku innych języków obcych nie miałem możliwości uczyć się w taki sposób jak aktualnie rosyjskiego, bowiem postępy z miesiąca na miesiąc są nieporównywalne w odniesieniu np. do procesu uczenia się przeze mnie angielskiego. Reasumując - bardzo, bardzo Wszystkim polecam!

avatar
Виктория
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

За месяц занятий с Денисом польским я хорошо понимаю, неплохо читаю и довольно сносно могу объясниться. Абсолютно не грузящие, легкие уроки. Очень рекомендую!

avatar
Liza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2022

Денис учил польскому. Во- первых, желание учиться не пропадает, а это очень важно, особенно если ты слегка ленив.
Во- вторых, отличный подход к обучению, очень комфортно. В общем молодец парнишка!)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Świetny korepetytor! Ma znakomite podeście do ucznia, bardzo dobrze, zrozumiale i prosto tłumaczy. Osoby, które uczą się języka od podstaw szybko sie go zrozumieją. Serdecznie polecam wszystkim korepetycje z Denysem!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Gorąco polecam korepetycje z Denysem! Zaczęłam z nim rosyjski od zera i tak naprawdę nauczyłam się więcej praktycznego języka przez trzy miesiące niż w jakiejkolwiek szkole przez cały rok. Denys ma indywidualne podejście i przygotowuje materiały względem zainteresowań ucznia. Nigdy nie odwołuje zajęć i jest wyjątkowo punktualny:)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Zacznę od tego, że Denys jest osobą bardzo punktualną co niesamowicie cenię. Ponadto jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Potrafi dostosować tematykę lekcji do zainteresowań i potrzeb ucznia. Jest native speakerem więc zawsze dowiesz się "jak to powiedzieć po rosyjsku?". Denys świetnie wyjaśnia wszystkie niuanse językowe więc uważam, że jest w stanie nauczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Polecam zajęcia z Denysem! (ja na pewno będę kontynuował)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Zacząłem naukę Rosyjskiego z Denysem od podstaw, pracujemy już kilka miesięcy i jest bardzo zadowolony z rezultatów. Denysa cechuje wysoka kultura osobista, punktualność indywidualne podejście. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2020

Serdecznie polecam korepetytora! Potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób łatwy i jasny. Dostosowuje zajęcia do indywidualnych potrzeb ucznia.
Zajęcia są urozmaicone i ciekawe. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Świetny nauczyciel, zajęcia z nim to czysta przyjemność. Zawsze przygotowany - lekcje przygotowywane pod indywidualne potrzeby i zainteresowania. Polecam każdemu!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Denys jest bardzo kompetentnym, cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie, a ich poziom oraz styl dostosowywane są indywidualnie do ucznia. Polecam lekcje z Denysem dla każdego zainteresowanego nauką języka rosyjskiego.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.