Dario DellOrto

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Łódź (Bałuty)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, mam na imię Dario i pochodzę z Lombardii. Nauka języków obcych zawsze była dla mnie ekscytującym wyzwaniem pozwalającym na poznanie i zrozumienie innych kultur i ludzi. Chciałbym podzielić się tym entuzjazmem z Tobą! Oferuję konwersacje w języku włoskim (native-speaker) na każdym poziomie.

Zacząłem uczyć się polskiego, na razie swój poziom oceniam na A1 ;) Mówię biegle po angielsku, hiszpańsku i francusku. Zajęcia mogą odbywać się w całości po włosku lub w kombinacji z wymienionymi językami. Zróżnicowane tematy, naturalna atmosfera zajęć, wyrozumiały, cierpliwy, uśmiechnięty nauczyciel.

Obecnie mieszkam w Łodzi i uwielbiam przemieszczać się na rowerze, także z przyjemnością na lekcję będę dojeżdżał do ucznia.

Cena zajęć: 40 zł/45 min lub 50zł/60 min

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.